האם מבהירים Cleansers בסדר עבור שיער שחור?

האם מבהירים Cleansers בסדר עבור שיער שחור?

בטח שמעתם על הבהרת שמפו, אבל אולי חשבתם שמבצעי ניקוי אלה היו רק עבור סוגי שיער מסוימים, בעיקר אלה הסובלים הצטברות שמנוני. שיער שחור הוא בדרך כלל יבש על ידי טבעו מאוד, אז אולי אתה steered ברורה של ניקוי cleanser, אבל זה חכם?

אם אתה משתמש במוצרי שיער, שמפו מדי פעם עם סוכן מבהיר יעזור הרבה על הרעלת tresses שלך והכנת אותם לעיצוב.

הבהרת שמפו להסיר הצטברות המוצר ולהציג לך עם "נקי צפחה" עבור סגנון העתיד. אם השיער שלך:

 • הוא צולע וחסר חיים
 • נראה משעמם
 • לא רוצה להחזיק סגנון

אז זה עשוי להיות שקול למטה עם שאריות המוצר הישן, וכן הבהרה צריך לעזור.

מי צריך?

יש אנשים צריכים הבהרת cleansers יותר מאחרים. אתה צפוי יותר אם אתה משתמש הרבה מוצר בכל יום ו / או מוצרים כבדים. מוצרים המבוססים על נפט, במיוחד אלו המכילים מרכיב כמו נפט (ממש לא כשמדובר חומרי שיער טובים), במהירות לדבוק עצמם לשיער והם יכולים להיות קשה להיפטר לחלוטין, אפילו עם שמפו חרוץ ביותר . Clarifiers נועדו להסיר את זה הצטברות כי ניקוי רגיל לעתים קרובות לא. מאז השיער השחור דורש לחות שמפו, רוב הסיכויים שלך ניקוי הרגיל הוא משאיר כמה שאריות מאחור.

אתה גם צריך הבהירות אם לשחות לעתים קרובות, אם אתה לא משתמש הרבה מוצרים.

כלור בריכה וכימיקלים אחרים צריך להיות מוסר ביסודיות על מנת tresses שלך להישאר בריאים. עם זאת, אפילו שחיינים שכיחים ביותר לא צריך להגזים זה כשזה מגיע ניקוי אלה.

זה טוב עבור נשים עם שיער טבעי להשתמש מבהיר לפני הם מוכנים להשתמש הרבה חום ישיר על tresses שלהם, כלומר מושב שטוח מדי פעם גיהוץ.

המנקה מסיר כל הצטברות שיכולה למנוע ממך להגיע לתוצאות אופטימליות. עם זאת, תמיד פעל המושב מבהיר שלך עם מרכך עמוק לפני השימוש בחום ישיר.

כמה פעמים אתה צריך להשתמש אחד?

בגלל הבהרת שמפו הם כל כך טוב על הסרת הצטברות, הם גם נוטים להיות ייבוש, ולכן כל אחד עם שיער שחור צריך להשתמש במוצרים אלה במשורה. אם אתה משתמש מוצר כבד, פעם או פעמיים בחודש (מקסימום) מקובל. אם אתה משתמש במוצרים כבדים לעתים רחוקות, אתה יכול להשתמש אפילו אחד פחות, אולי כל חודש או משהו כזה. לא משנה כמה אתה שם את השיער שלך, לא להסתכן יובש יתר או שבירה על ידי שימוש יתר ניקוי מנקה.

לאחר הבהרה, השיער שלך צריך להרגיש קל, נקי ורענן. זה כנראה לא מרגיש חלקה כמו שהיא עושה לאחר שימוש בשמפו לחות איכות, כך מעקב עם מרכך. אמנם לא מוצר עבור כל יום, בעל איכות ניקוי מנקה אוסף השיער שלך הוא רעיון טוב עבור כל אחד.

הבהרת ניקוי עבור שיער שחור

מותגים המכוונים טיפול שיער מתולתל ו coily לעיתים קרובות לעשות שמפו מבהיר שתוכננה במיוחד עבור השוק הזה. במקום חומרי ניקוי חריפים, דטרגנטים, אשר ישאירו את הצורות שלך חשופות, המוצרים הללו מסירים בעדינות את הצטברותם מבלי להשאיר מאחור רעמה שמרגישה כמו קש.

השתמש אלה פעם או פעמיים בחודש, ואת השיער שלך לא צריך להרגיש אי פעם על ידי הצטברות של מוצרים ישנים.

טוב שמפו מבהיר שווה לנסות (כל זמין על אמזון):

 • M & M מוצר של החברה אבל שמפו הבהרת
 • שמפו מבהיר קנרה
 • תלתלים טהור תלתלים

No Replies to "האם מבהירים Cleansers בסדר עבור שיער שחור?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 3 = 4