האם הקרקפת מגרד bugging לך? גלה מה גורם לזה, ומה אתה יכול לעשות – insightyv.com

האם הקרקפת מגרד bugging לך? גלה מה גורם לזה, ומה אתה יכול לעשות

בעוד שאתה לא צריך ללבוש צמות או cornrows לחוות גירוד הקרקפת, נשים רבות למצוא כי תסרוקות אלה הם לעתים קרובות אחד הגורמים לקרקפת מגרדת. זה יכול להיות מרגיז להרגיש יובש מתמיד גירוד, שלא לדבר על flaking אטרקטיבי שעלול לנבוע מגרד. אלא אם כן יש לך בעיה רפואית שגורמת לו, הקרקפת מגרדת לפעמים ניתן לפתור בקלות.

אז, למה את הקרקפת מגרדים ומה אתה יכול לעשות על זה בעיה מעצבנת?

גורם לקרקפת מגרד

הקרקפת שלך עלולה לגרד בגלל מספר בעיות:

 • תגובה אלרגית: זה סביר יותר אם אתה ללבוש הרחבות הצמה. ניתן לחוות תגובה אלרגית לכימיקלים המשמשים לטיפול בשיער. זה מקרה סביר יותר שיער סינתטי מאשר שיער אדם, אבל ללא קשר לסוג השיער אתה משתמש, חשוב למצוא מותג באיכות גבוהה עם פחות כימיקלים מעצבן באיכות נמוכה בו. כמה נשים לפתור את הבעיה על ידי שטיפת השיער הארכת שלהם (במיוחד kanekalon) בפתרון של חומץ לפני שהם מתקינים את זה.
 • קרקפת חשופה: כאשר אתה לובש צמות, cornrows, פיתולים שטוחים וסגנונות אחרים לעזוב אזורים גדולים יותר של הקרקפת שלך חשוף לאוויר, זה יכול לקחת קצת להתרגל. הקרקפת שלך עשויה לגרד רק בגלל העור הזה הוא לא נחשף בדרך כלל אלמנטים ההרגשה שונה מאשר להיות מכוסה כל הזמן על ידי השיער.
 • קרקפת יבשה: למרות שיער שחור יבש לעתים קרובות, זה לא אומר הקרקפת שלך היא בהכרח, אבל זה בהחלט אפשרות. יש אנשים באופן טבעי יש קרקפת יבשה, והם חייבים לנקוט צעדים כדי להקל על זה, כדי למנוע הידוק גירוד.
 • עפר והתעצמות: הקרקפת שלך עלולה לגרד בגלל הסיבה הפשוטה להיות מלוכלך. אם זה היה יותר משבוע או יותר מאז שאתה האחרון ניקה את השיער ואת הקרקפת, לכלוך הצטברות המוצר עשוי להיות מעצבן את העור שלך.

מה אתה יכול לעשות על גירוד הקרקפת מעצבן אז?

פתרונות לקרקפת מגרד

 • שמן: הקרקפת היבשה שלך יכולה להיות צמא. נסה לשמן את זה עם שמן טבעי כגון חוחובה, אשר מאוד מחקה את החלב הטבעי של העור או מוצר קל כמו שמן ענבים. אתה יכול בדרך כלל למצוא אלה חנויות מזון בריאות או חנויות מכולת כי כדי לספק מזון אורגני או מזון בריאות, כמו מזון שלם. החל שמן על קצות האצבעות שלך בעדינות לעבוד על הקרקפת שלך בין הצמות שלך.
 • שַׁמפּוֹ: ברור כמו שזה נראה כמה, שמפו שבועי לא על סדר היום של כולם, במיוחד נשים שלא רוצה לבלגן תסרוקת לקח שעות להשיג ועלות קצת כסף. עם זאת, הקרקפת צריך להיות ניקה על בסיס קבוע, גם כאשר לובש צמות. אתה פחית שמפו את הקרקפת שלך בלי לקלקל את השיער שלך. הקפד לטהר במקלחת כדי לשמור על השיער במצב אנכי. תן למים לעבור דרך השיער, לעבוד דרך הצמות שלך בעדינות רבה עם האצבעות. החל שמפו על הידיים שלך ולעבוד אותו על הקרקפת שלך, מקפיד לשפשף אותו פנימה התנועה כלפי מטה של ​​המים יישא את השמפו על הצמות שלך, אז אין צורך בעוצמה לעבוד קצף לתוך אותם.
 • מְחַטֵא: אם אתה בין שמפו הקרקפת שלך עדיין גירוד, לנסות חיטוי על הקרקפת בלבד. ים בריז או פשוט הישן מכשפה ישנים כבר זמן רב פופולרי הבחירות. החל אותו על כדור צמר גפן או ספוג ו dab זה על אזורים מגרדים על הקרקפת. זה יכול לגאות לך עד שמפו הבא שלך, אבל זה לא צריך לקחת את המקום של ניקוי קבוע.

No Replies to "האם הקרקפת מגרד bugging לך? גלה מה גורם לזה, ומה אתה יכול לעשות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.