למה כולם אוהבים Balayage צבע שיער? – insightyv.com

למה כולם אוהבים Balayage צבע שיער?

תשכחו נייר. אחת המגמות השיער החם ביותר הוא balayage, אשר יעזוב את השיער שלך עם שיזוף מושלמת נשיקות השמש. זהו הסוד של השיער היפה שאתה רואה על ידוענים רבים ועובד על כל סוגי השיער, אורכים, צבעים.

Balayage היא מילה צרפתית המתייחסת לתהליך של צבע גורף, או צבע, על השיער. שיטה זו הדגשת נותן לך תוצאות טבעיות יותר דורש תחזוקה פחות מסורתיים foils.

מה זה Balayage?

Balayage פירושו “לצייר” או “לטאטא” בצרפתית התהליך נקרא גם “ציור שיער”. זוהי שיטת freehand של הוספת מדגיש לשיער כי יוסיף מימד, לראווה תספורת, ונראה מאוד טבעי. זה כמעט כאילו אתה מבלה זמן בשמש, ללא קרני UV מזיקים.

התהליך הוא די פשוט והוא יכול להיות די מהר, תלוי כמה הדגיש אותך ואת מעצב אופנה שלך להחליט ללכת עם. השורשים הם רכים בקושי לקבל כל צבע הדגשה. כאשר המוצר הוא עבד למטה כל קווצה, הוא הופך להיות רווי יותר ורק להרוות את השיער בקצוות. זה מייצר הדרגתיות עדינה של צבע זה הולך מחושך לאור.

כל סוגי השיער והסגנונות

איפה טכניקות אחרות יכול להיות מגביל, balayage יכול לעבוד על השיער של מישהו. אם השיער שלך ארוך או קצר, ישר או מתולתל, או כל דבר בין לבין, balayage יכול להיראות נהדר. זה גם פופולרי בקרב גברים ונשים כאחד.

הטכניקה נותנת לצבען את החופש להדגיש את התספורת ואת התכונות הטובות ביותר. היא עשויה להציע להוסיף פנים מסגור מדגיש או לצייר תלתלים יחיד ולהשאיר אחרים טבעי. זה גם יכול לתת שיער דק יותר מימד נוסף קצת את האשליה של נפח.

Balayage ניתן להשתמש בכל צבעי השיער גם כן.

זה יכול להוסיף מימד ברונזה עמוק tresses עם אדום או הזהב מדגיש בדיוק כמו זה עובד עבור “balayage בלונדינית” נראה. אם יש לך כמה שערות אפורות נכנס, colorist שלך יכול אפילו למקד אותם ולתת להם קצת הסוואה.

זהו תהליך מהיר

אם ישבת במשך שעות על כיסא מקבל מדגיש לסכל, אתה תאהב balayage. לשם השוואה, זה תהליך מהיר, אבל מהירות באמת תלוי בכמות השיער ואת האפקט הרצוי. 

מנוסים colorists בטכניקה יכול לתת לך רק כמה מדגיש עניין של דקות, עם כמה סלונים מציעים טיפול מהיר על הפסקת הצהריים שלך. ואז שוב, ייתכן שתרצה משהו משוכלל או יש שיער סמיך כי עלול לקחת שעה בערך. הוספת יותר צבע אחד גם דורשים זמן רב יותר על הכיסא של הסטייליסטית שלך.

זה תחזוקה נמוכה

אחד ההיבטים הטובים ביותר של balayage היא איך זה גדל. מאז צבע מרוכז בקצות השורשים שלך להישאר די קרוב טבעי, זה נראה יפה כמו צמיחה חדשה נכנסת. זה אומר שאתה לא צריך לקבל מגע קופצים לעתים קרובות ואף יכול לחתוך אותו רק כמה פעמים שנה אם אתה רוצה.

מאז זה צבע טיפול המשתמש בכימיקלים, אתה רוצה להשתמש במוצרים אשר יגן על השיער שלך.

הקפד להשתמש בשמפו עבור שיער צבע טיפול ולשאול את הסטייליסט על המלצות סוג השיער הספציפי שלך שישאיר אותו בריא.

בלאיאג נגד Foils

עבור אנשים רבים, קשה להחליט בין balayage ו מדגיש מסורתי. יש יתרונות לכל אחד מהם ואת colorist בוחר תלוי בסגנון שאתה אחרי. 

Foils כבר זמן רב דרך נפוצה להוסיף מדגיש לשיער והם נראים נהדר על תסרוקות רבות. עם זאת, הטכניקה לא ליצור את המראה הטבעי ביותר. צבעוני חייב לעבוד בתוך הצורה הריבועית של foils והוא יכול להשאיר סימנים מורגש.

Balayage, לעומת זאת, מאפשר את colorist לקחת גישה חופשית, הוספת צבע אסטרטגית כפי שהיא נע סביב הראש. זה באמת יכול למזג את מדגיש לתוך הצבע הטבעי שלך, אשר תורם למראה שטופת השמש

בהתאם לסלון ואת הסגנון שאתה הולך, foils עשוי להיות יקר יותר מאשר balayage. אתה גם רוצה לשקול את התחזוקה. Foils ידרוש touchup כל ארבעה עד שישה שבועות כדי לשמור על קשר עם השורשים שלך. שורשי balayage שלך ​​לא יראה קו תיחום כמו צמיחה חדשה נכנסת.

בלאיאג ‘לעומת אומברה

Ombré היא עוד טכניקה הדגשה פופולרי כי הוא לעתים קרובות לעומת balayage, אם כי ישנם הבדלים כאן גם כן. Ombré היא צרפתית עבור “צל” וזה מוסיף הדרגתית מוגדרת מן כהה על השורשים צבע בהיר יותר בקצוות. זה לא תערובות צבע משולב נמצא balayage.

Sombré היא גרסה רכה יותר של ombré כי הוא קצת יותר מעורבב והוא יכול להיראות דומה balayage.

מיזוג המיוחד

אפשרות נוספת שלך מעצב אופנה יש להשתמש בשילוב של טכניקות הדגשת. כמה באמת נראה פנטסטי יכול לבוא קצת balayage וכמה foils או ombré עם balayage.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בכל עת שאתה הולך על צבע חדש הוא לאסוף תמונות של נראה שאתה אוהב. הצג את אלה מעצב אופנה שלך והיא תוכל לבחור את הזכות טכניקות וצבעים כדי לקבל את הסגנון אתה אחרי.

No Replies to "למה כולם אוהבים Balayage צבע שיער?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.