8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל | insightyv.com

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

מרגיש מוצף בכל פעם בראש גדול של שיער מתולתל מתיישב בכיסא שלך? ובכן, אתה לא לבד. תלתלים חיתוך נראה להסית פחד רבים סטייליסטית מוכשר אבל הפחד לא עוד כפי שאנו לשבור את עצות העליון חיתוך גזירה שיער מתולתל.

אִשָׁה having hair rinsed

פוטו-אלטו / פרדריק צ’יראו / Brand X Pictures / Getty Images

הטעות הגדולה ביותר שאני רואה אנשים עושים כאשר חותך שיער מתולתל מתחיל את השירות עם שמפו גס נחמד. שום דבר לא מטפטף או מרחף תלתלים יותר מאשר סודינג טוב. שימוש במרכך כמו שמפו יעשה את הטריק ואתה לא צריך לדאוג לגבי גס כי לציפורן רגיש. הסבירו להם כי לכלוך ושמן יהיה לדבוק המרכך ולשטוף החוצה עוזב אותך מרגיש נקי אבל בלי תחושה מזוגגת כי שמפו יכול להשאיר מאחור.

באופן כללי, אני מספרת את כל הלקוחות שלי שיער מתולתל לא להשתמש שמפו יותר מפעם בשבוע. הם יראו הבדל עצום בתלתלים שלהם ברגע שהם מתחילים להשליך את הדברים.

02
של 08

שכבות הם חבר קרלס הטוב ביותר

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

זכויות יוצרים SXC.

הרבה לקוחות מתולתלים באים אלי עם שכבות כמעט בכלל. הם גם היו botched בעבר או שהם חוששים שאם תסיר יותר מדי משקל, אז השיער שלהם יהיה גדול נפוח. להיפך, אם לא תסיר מספיק משקל, אז אתה תישאר עם ראש המשולש חשש.

שיער מתולתל צריך שכבות לזוז. אני בדרך כלל לחתוך שכבות אנכיות על הלקוחות שלי ואז לחזור פנימה, חיתוך תלתלים בודדים לשבור אותו ולתת את השיער קצת תנועה. טכניקה זו שוברת את שכבות כך השיער אין שום קווים חזקים או קשה זה.

03
של 08

לא לגרוס את כל אלה מסתיים!

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

זכויות יוצרים SXC.

שום דבר לא הורס שיער מתולתל יותר מדי texturizing. היו לי הרבה שיער מתולתל שיער להיות טראומה לחלוטין על ידי מעצב חתך מאושר שלא יכול להניח את המזמרות דליל.

שיער מתולתל צריך משקל הוסר בתפזורת שלה, אבל את המשקל לא צריך להיות מוסר מהקצוות. שיער מתולתל צריך את הקצוות להיות כבדים כך סלסול יכול ללבוש צורה. כאשר אתה מעל texturize שיער מתולתל, אתה מפריע דפוס תלתל בסופו של דבר עם frizz.

04
של 08

ללא שם: אורך אורך

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

זכויות יוצרים SXC.

בעת חיתוך שיער מתולתל, תמיד לזכור כי אורך יקטן יותר מהצפוי. למרבה הצער, לקוחות שיער מתולתל נוטים ללכת עוד בין חתכים כלומר, הקצוות שלהם בדרך כלל צריך יותר מאשר הם מוכנים להיפרד. להסביר בדיוק כמה אורך אתה תהיה הסרת תמיד לטעות בצד של פחות הוא יותר. חלק מהלקוחות שלי מרוויח עד 5 אינץ ‘אורך כאשר השיער שלהם רטוב וזה יכול להיות קל להיסחף אם אתה לא זהיר.

05
של 08

Rewet לפני הסגנון

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

זכויות יוצרים SXC.

אנחנו כבר יודעים שיער מתולתל frizzes כאשר דפוס סלסול הוא מופרע, אז למה אתה סגנון שיער מתולתל לאחר זה נחתך מסורק מבלי לעצב מחדש את תבנית סלסול הראשון?

הדרך הקלה ביותר לעצב מחדש את תלתל היא על ידי rewetting השיער. אני בדרך כלל לוקח את הלקוחות שלי בחזרה קערה שמפו, או אם יש להם שיער עדין, אני רק לרסס אותם על הכיסא לאחר שסיימנו לחתוך ולפני שאנחנו מתחילים סטיילינג. לאחר הרטוב אותם, הניח את המסרק! אנו נשתמש באצבעות שלנו מכאן ואילך.

06
של 08

בחירת המוצרים הנכונים עבור שיער מתולתל

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

זכויות יוצרים SXC.

חברות מוצרי היעד מתולתל אנשים שיער על ידי משחק על העובדה כי הם נואשים למצוא משהו שעובד. הם יודעים שננסה משהו אם זה מבטיח לגרש frizz, אבל פעמים רבות אתה פשוט בסופו של דבר עם מוצרים רבים מדי.

רק שני מוצרים אני משתמש על עצמי (יש לי שיער מתולתל ענק) ואת הלקוחות שלי הם מרכך וג’ל. אתה לא צריך שום דבר אחר!

07
של 08

יישום נכון של המוצר

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

זכויות יוצרים SXC.

עכשיו שיש לנו להבין מה המוצרים להשתמש, אנחנו צריכים ללמוד כיצד להשתמש בהם. אתה יודע איך שיער מתולתל נראה רטוב נהדר ואז מתייבש בלגן מסולסל? ובכן, המים הם מה שקול את השיער למטה הדביקה אותו – כאשר השיער מתייבש, המים מתאדה ואתה מאבד את זה דבק, גורם לשיער להפריד ו frizz.

על ידי השארת מרכך קבוע בשיער, המים יכולים להתאדות אבל המרכך לא, עוזב אותך עם תלתלים מוגדרים לחלוטין ללא fizz.

אם הלקוח שלך מודאג כי השיער שלהם יהיה שמנוני, להסביר להם כי מרכך נכנס בתוך לציפורן ולא להישאר על גבי זה, אז הם לא צריכים להרגיש את זה בשיער שלהם.

עם זאת, אם הלקוח שלך יש שיער יפה מאוד, זה יהיה רעיון טוב להחליף מזגן קבוע עבור חופשה.

08
של 08

אל תיגע!

8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל

זכויות יוצרים SXC.

עכשיו לאחר שהחלת מרכך עם האצבעות שלך ושפשף את הג’ל, אתה יכול או אוויר יבש (אשר בדרך כלל נותן את התוצאות הטובות ביותר) או יבש עם מפזר. הסוד כדי לייבש שיער מתולתל ללא frizz היא לשמור את הידיים שלך ממנו עד השיער יבש לחלוטין. פירוש הדבר הוא שאיסוף השיער לתוך מפזר או מגרדת אותו עם הידיים!

לאחר השיער הוא לפחות 80% יבש, אתה יכול להיכנס ולנער את השיער כדי לשחרר את תלתל ולתת לו נפח.

No Replies to "8 טיפים חיוניים עיצוב שיער מתולתל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − = 22