7 סגנונות גברים מתחננים שאלה עסקים בצדדים, צד על העליונה?

לְעַרְעֵר Haircut for Men

סטפנו קאבורטו /

עבור סגנון זה, השיער נלקח אגרסיבי קרוב בצדדים ובחזרה (מספר אחד להב משמש). זה קטע clipper נלקח גבוה עד לנקודה כאשר הראש מתחיל להסתובב על הצדדים. את הגב הוא clippered עד הכתר. החלק העליון נשאר באורך ארבעה סנטימטרים, ויש ניתוק ברור בין הצלעות והעליונות (למשל, אם מסורק למטה, החלק העליון יתלהט על הצדדים המגולחים). עבור סטיילינג, מייבש מכה משמש לתת גובה בחזית. קצת מוצר סטיילינג ניתן להשתמש כדי לספק להחזיק והפרדה.

02
של 07

קלאסי פומפדור עם מנותקים למעלה

פומפדור with Disconnected Top

תמונות של Westend61 / Getty

זהו תספורת פומפדורית של גברים קלאסיים. עבור סגנון מסוים זה, השיער הוא קליפר לחתוך קצר למדי על הצדדים ובחזרה. השיער הוא מעורבב בצד בצד אבל נותר עם קו ברור של תיחום על צד ללא צד (הקו הזה ייעלם כאשר השיער הוא נסחף בחזרה).

עבור סגנון זה, אני ממליץ pomade קלאסי כגון של מאריי. החל על כמות אפונה של pomade על כף היד שלך ולעבוד את הידיים סביב קצת כדי לחמם אותו emulsify אותו. באמצעות מברשת, חלקלק את השיער ישר בחזרה לצד (מייבש שיער יכול לשמש לפני החלת pomade לתת קצת יותר גובה בחזית).

03
של 07

יבש תראה פומפדור

יָבֵשׁ Look Pompadour with Undercut

ריצ'רד דרורי / גטי

סגנון זה הוא pompadour הבסיסי שלך עם קצת פחות מיזוג בצדדים ובחזרה. איפה זה סגנון deviates מן הקלאסי pomp הוא כי pompadours ביותר הם שחוקים עם מבט מבריק, רטוב בזמן גירסה זו הוא שחוק יבש.

עבור הסטיילינג, אני ממליץ להשתמש ללא ג 'ל טוב פתיתים כגון אמריקן Crew של אור החזק ג' ל (להשתמש בחברה להחזיק שיער עבה). כאשר השיער לח מעט, להחיל כמות ליברלית של ג'ל באופן שווה לאורך השיער. מסרק את השיער לאחור קצת בצד ולתת לו להתייבש באופן טבעי. לאחר מכן, כדי ליצור את המראה היבש, מברשת דרך השיער (אשר ישמור על צורתו מן הג'ל). קצת ספריי שיער יכול להיות מיושם לנעול את הסגנון.

04
של 07

פומפדור עם אורך מוגזם למעלה

ארוך Pompadour Undercut

תמונות של Westend61 / Getty

זהו וריאציה קיצונית של pompadour שבו השיער הוא חתך גבוה גבוה בצדדים ובחלק האחורי של הראש, בעוד העליון נשאר שישה או יותר סנטימטרים. זהו קיצוץ בסיסי, כי אם הדף היו להיות מסורק למטה, זה היה תלוי מעל הצדדים. הדף מעוצב עם ג'ל להחזיק המשרד. השיער מסורק למעלה וגב ישר עם קצת קל בצד. Hairspray משמש להחזיק את הסגנון במקום. סגנון זה הוא לא תכליתי ביותר בשל ההבדל אורך קיצוני בין הצדדים העליון, זה יכול רק להיות משוחק בדרך אחת (כפי שמוצג).

05
של 07

ברנדון

ברנדון Flowers Haircut

יוג'ין גולוגורסקי / סטרינגר

החזית של הרוצחים ברנדון פלוורס מוצגת בגירסה אגרסיבית של הצדדים הקצרים עם ראש מנותק. השיער הוא חתך גבוה עם להב מספר אחד עם מעט ללא מיזוג עם הדף (אשר נותר סביב שלושה סנטימטרים). השיער יכול להיות מעוצב עם קצת הדבק סטיילינג (כגון צוות עץ התה האמריקאי הגדרת הדבק) כדי להוסיף הפרדה ושליטה. עבור וריאציה זו של החתך, השיער על הדף הוא שחוק קצת יותר כבדרך אגב, אבל יכול גם להיות מעוצב מסורק בקפידה חזרה למראה רשמי יותר.

06
של 07

תספורת של ריאן טדר

ראיין Tedder Haircut

דימיטריוס קמבריס / גטי

אחד זמרים מובילים הרפובליקה ריאן Tedder יש שחוקה וריאציה של סגנון זה במשך מספר שנים. השיער הוא קצוץ באגרסיביות קצר לאורך כל הדרך בצדדים ובחלק האחורי של הראש. החלק העליון, אשר נותר כמה סנטימטרים ארוך יכול להיות משוחק מסודר בקפידה בחזרה קצת בסגנון pompadour שחוקים עבור מראה מזדמנים יותר. החלק האחורי של השיער הוא מחודדים בקפידה ויש קו נקי סביב האוזניים. אני אוהב את האופן שבו סגנון זה משלב קלאסי barbering עם סגנון מודרני.

07
של 07

ג 'ק אנטונוף תספורת

ג'ֵק Antanoff Haircut fun.

ביל מק 'קיי / Getty תמונות

ג 'ק אנטונוף כיף. מגדיר "חנון חנון" עם סגנון ייחודי זה. לחתוך את זה, השיער הוא קליפר לחתוך אגרסיבי קצר גבוה למעלה הצדדים ואת הגב (עם הצדדים ואת הגב דהה על העור). החלק העליון נשאר פרוע מעט המאפשר זה מרקם טבעי של השיער לעשות את העבודה. בהוסיפו למראה הקריר הקריר, אנטונוף רוכב זוג משקפיים חנון. סגנון זה, כמו שם הקבוצה שהוא מבצע עם זה הוא תחזוקה מהנה ותחזוקה נמוכה. כחלופה, הסגנון יכול להיות משוחק לאחור עם קצת pomade למראה נאה יותר.

No Replies to "7 סגנונות גברים מתחננים שאלה עסקים בצדדים, צד על העליונה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 42 = 45