7 הטוב ביותר מיזוגים קונים לקנות שיער שחור ב 2018 | insightyv.com

7 הטוב ביותר מיזוגים קונים לקנות שיער שחור ב 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

כשמדובר בטיפול בשיער שחור, דבר אחד בטוח – הידרציה היא המפתח. שיער מתולתל ושיער כי כבר רגוע או צבע נוטה להיות הרבה יותר יבש מאשר סוגים אחרים של שיער, אז במקום ללכת רק עבור השמפו הממוצע שגרת מרכך, השיער הטבעי צריך עוד לחות כדי לעזור לשמור על זה רך, חזק ו hydrated. מזגנים עמוקים הם בדרך כלל השיטה הטובה ביותר להגדרת תלתלים ומזין שיער כימי מזין.

בעוד ניקוי השיער שלך חשוב, מיזוג הוא מספר אחד ברשימת העדיפויות של טיפוח השיער השחור. מרכך ניתן להשתמש במקלחת כדי לשמור על השיער חלקה לניהול לאחר שמפו, זה יכול לשמש לשיתוף לשטוף להחליף שמפו כי רצועות השיער של השמנים הטבעיים שלה או להשתמש בו ניתן להשתמש כמזמין לעזוב לטיפול את השיער כל היום.

הנה, למצוא את הטוב ביותר עבור מזגנים עמוק שיער שחור.

בין אם אתה צבע השיער שלך, סגנון חום זה או להירגע, מרכך עמוק יכול להיות עזרה ענקית לתיקון שיער פגום. את Briogeo לא ייאוש, תיקון התניה עמוק מסכה היה מנוסח בדיוק בשביל זה. המסכה יש B- ויטמינים להילחם הנזק שנגרם על ידי תהליכים כימיים וחום. שמן Rosehip מוסיף חומצות שומן כדי למנוע frizz ולהוסיף לחות. תמציות אצות לעזור לחזק את השיער עם נוגדי חמצון וויטמינים ושמן שקדים נותן ברק נוסף שיער משעמם.

יש ליישם אותו במקלחת ולהשאיר אותו על חמש עד עשר דקות או לתת לשיער שלך אפילו טיפול עמוק יותר על ידי עטיפה אותו פלסטיק או מכסה מקלחת ולתת לו לשבת במשך 30 דקות לפני שטיפה זה.

“השיער האתני המעורב שלי הוא מיד יותר לניהול, מתיר ללא מאמץ, לחות (אבל לא שמנוני או דביק)”, אמר אחד הסוקרים. “אני שם לב לשינוי עצום במונחים של כוח וגמישות. כל הזמן חיפשתי גדילים שבורים במסרק שלי ומסביב / בכיור … אחרי שלושה שימושים, אין כאלה “.

No Replies to "7 הטוב ביותר מיזוגים קונים לקנות שיער שחור ב 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 − 81 =