הימנע אלה 6 Co-Wash טעויות עבור המצבים הבריאים – insightyv.com

הימנע אלה 6 Co-Wash טעויות עבור המצבים הבריאים

שיתוף כביסה, או כביסה מרכך, הוא אלטרנטיבה ניקוי טוב כדי שמפו קשות, אבל אתה עדיין צריך לעשות את זה בצורה נכונה כדי לקבל את היתרונות ביותר, תוך שמירה על בריאות השיער שלך. זה נשמע קל מספיק לשיתוף משותף, וזה באמת, אבל לפעמים אנחנו נתקעים ב rut ולא מבינים שלנו tresses סובלים עד שיהיה מאוחר מדי.

אין צורך להתרחק שיתוף כביסה כל עוד אתה עושה את זה נכון, כדי למנוע את הטעויות האלה.

בלעדי שיתוף כביסה לאחר שימוש בשמן כבד מוצרים

מרכך כביסה עובד הכי טוב אם אתה מקל על מוצרים קלים שאינם כוללים כבד שמנים ושמנים כחלק האיפור שלהם. זה קשה לשטוף לחלוטין נפט מוצרים מבוססי ללא סוכן suding כמו נתרן lauryl או, רצוי, סודיום lureth נתרן. השיער שלך עשוי להרגיש נקי לזמן מה אם אתה רק שיתוף לשטוף תוך שימוש במוצרים אלה, אבל עם הזמן, הצטברות יחמיר. אם אתה מחויב לשיתוף כביסה, השתמש יותר מוצרים מבוססי מים כי הם יותר קל לשטוף משם ללא צורך ייבוש suds.

שיתוף כביסה עם מוצר כבד

יש הרבה מזגנים רגילים בסדר שם בחוץ, זמין בכל נקודות מחיר. צמחי מרפא Hello Hydration הוא fave של נשים רבות כי זה קל למצוא, affordable affordable ועובד טוב מאוד. אם אתה יותר של סוג המותג סלון, תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות מרכך יקרים לעשות את העבודה.

זה לא בהכרח את הכסף שאתה מוציא כאשר מחפשים משותף לשטוף מרכך; זה יותר עניין של הנוסחה. מזגנים דקים נוטים לעבוד טוב יותר מאשר עמיתיהם עבה ועשיר שלהם, במיוחד אם הצטברות הופך להיות בעיה. לא לזבל כי מרכך כבד, עם זאת; פשוט לשמור אותו עבור אותם פעמים אתה משתמש בשמפו צריך לטפל לאחר ניקוי.

התעלמות הקרקפת שלך

בעוד אחד המטרות העיקריות של כביסה מרכך היא לספק שיטת ניקוי עדין לשיער שלך, לא לשכוח את הקרקפת. חשוב לשפשף את הקרקפת ביסודיות כדי לשחרר ולהסיר לכלוך, לזוהם, ואת הצטברות. בין אם אתה משתף שיתוף שוטף עם שמפו או שאתה רק לשטוף לשטוף, להשקיע יותר זמן שפשוף הקרקפת שלך מאשר על השיער שלך. זכרו: צמיחת שיער טובה מתחילה בקרקפת נקייה ובריאה, כדי להפוך את המוקד של כל מושב טיהור.

לא להסתבך ביסודיות

אין טעם לטיהור את השיער שלך אם אתה עושה עבודה לא שלמה של זה. חלק טיהור ומיזוג הוא מתפורר. מוצרי השיער שלך לעבוד הרבה יותר טוב ולספק תוצאות אפילו יותר כאשר הם מגיעים כל הגדילים שלך. שיער סבוך לא רק להיראות פחות הכוכבים בסגנון הסופי שלה, זה לא יקבל את כל היתרונות של המוצרים שאתה שם על זה. שיער זה רווי עם מרכך הוא במצב פריחה ראש, אם אתה משתמש באצבעות שלך, מסרק או מברשת detangle.

שימוש בחומרים שאינם עובדים על השיער שלך

גם את החומרים הטובים ביותר לא עובד אותו על פני כל הראש של השיער. יש נשים שאין להן בעיות עם מוצרים המכילים קונוס, בעוד שאחרים יודעים כי קונוסים לזרוע הרס שלהם.

כנ”ל לגבי תוספות מועילות כמו חמאת שיאה או חלבון. אם אתה מוצא את המרכך אינו מספק את התוצאות הרצויות, להסתכל על מה יש בו. ייתכן שתוכל לזהות בקלות את המרכיב השיער שלך לא אוהב; פעמים אחרות, זה עלול להיות כמעט בלתי אפשרי. שורה תחתונה: אם המוצר אינו עובד בשבילך, לעבור על משהו שעושה.

לא לשטוף לגמרי

כמה נשים בכוונה לא לשטוף את כל המרכך שלהם החוצה, אבל אם זה לא אתה, להיות בטוח ולשטוף ביסודיות לאחר שיתוף לשטוף שלך. אחרת, אתה מסתכן בהצטברות. כמו כן, כמה מזגנים לעזוב מסכה פילמי אם לא שטפה היטב, וזה יכול להפריע מוצרי סטיילינג. מים לשטוף שלך צריך לרוץ ברור, אבל אתה עדיין צריך לקבל כמות טובה של להחליק על השיער שלך, כי זו דרך אחת לספר שיתוף כביסה היה מוצלח.

No Replies to "הימנע אלה 6 Co-Wash טעויות עבור המצבים הבריאים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.