קבל ישן בסגנון: תספורות נהדר לגברים בשנות ה -40 לחייהם – insightyv.com

קבל ישן בסגנון: תספורות נהדר לגברים בשנות ה -40 לחייהם

Friday
של 12

קבל את התספורת הנכונה

איש holding aged photo of himself over half his face

דימיטרי אוטיס / גטי

ככל שגברים מתבגרים, שמירה על מראה רענן וצעיר מתחילה בתספורת הנכונה. טעויות גברים רבים עושים ככל שהם מתבגרים כוללים מחזיק על תספורת זה אופנתי מדי או בחירה של תספורת כי הוא בטוח מדי. בגיל מבוגר לא אומר שאתה צריך לאמץ תספורת משעמם. בחר אחד שיעזור לך להיראות צעיר יותר לתוך גיל העמידה.

02
של 12

הקיסר הקצר /

קצר Haircuts for Men in Their 40s

צילום © heroimages | תמונות של גטי

הקלאסי קיסר לחתוך היא אופציה נהדרת עבור גברים רבים בשנות ה -40 שלהם כי זה קל לשמור ולא ייקח הרבה זמן בחיים עסוק שלך, וזה טוב במיוחד על כיסוי קצת שיער נסוג. ג ‘ורג’ קלוני עבד זה תסרוקת במשך שנים, וזה אחד מאותם חתכים נצחי כי כמעט אף פעם לא יוצא של סגנון.  

03
של 12

הפומפורדור הרופף

יפה תואר stylish man with gray hair and beard

תמונות אנשים / Getty Images

אם אתה בר מזל מספיק כדי הראש גדול של השיער ואת רוצה קצת יותר של “רוק ‘n’ רול” יחס זה עדיין בגיל המתאים, זה pompadour רופף היא אפשרות טובה, במיוחד אם יש לך פנים אליפסה או מעט ארוך צוּרָה.  

המודל בתמונה זו יש קו נסוג מעט, ולכן לחתוך עובד בצורה מושלמת. זקן קצר גם מסייע למסגר את פניו היטב. הוא בחר להשאיר את שערו אפור, מה שבאמת גורם לו לצוץ. לפעמים אפור יכול להיות דבר נהדר, במיוחד אם יש לך עיניים בהירות.

04
של 12

ליגת הקיסוס /

איש in his 40s outside

אליה / Getty תמונות

קצר Ivy הליגה לחתוך הוא עוד אפשרות קצרה יותר עבור גברים בשנות ה -40 שלהם שרוצים תסרוקת קל לשמור. יש מספיק אורך על העליונה להציע רק קצת צדדיות כי זה יכול להיות משוחק מסודר בקפידה לצד, קדימה כמו קיסר קצר, או מבולגן עם קצת להדביק להוסיף מרקם.  

05
של 12

פסגת האלמנה הקצרה

עֵסֶק man with short gray hair

מרטין בראוד / גטי

אם יש לך שיער אפור, יש לך אותו. מודל זה בחר את התספורת המושלמת כדי להדגיש את צבע השיער והמרקם, והאפור גם גורם לעיניו להתבלט יותר. לחתוך זה, השיער הוא לחתוך מספריים על 1 אינץ ‘בכל רחבי הראש. קצת הדבק משמש לתת הפרדה קלה ומרקם.  

06
של 12

ראש מגולח /

איש with shaved head

תמונות

חלק מאיתנו נוטים לאבד את “הקצה” שלנו ככל שאנו מתבגרים, אחת הדרכים להשיג את הקצה בחזרה ולתת לעצמך מראה חזק היא לגלח את הראש.  

אם יש לך את הראש הנכון צורה (סגלגל או הכיכר לעבוד הכי טוב עם ראש מגולח) זה עשוי להיות אפשרות טובה, במיוחד אם השיער שלך הוא דליל. לשלב את הראש מגולח עם זקן קצר ויש לך מראה אולטרה גברי, מחוספס.

07
של 12

קצר שכבת גזור

מחייך man with dark hair

חצובה / Getty תמונות

תספורת קצר שכבתית עובד היטב עם השיער הזה נסוג השיער. הצדדים המלאים גם מסייעים לאזן את לסתו הרחבה ומסגרת היטב את פניו. עבור סגנון זה, השיער הוא חתך לשכבות קצרות בכל רחבי הראש. השתמש קצת pomade עבור הוסיף ברק ו שליטה.  

08
של 12

קצר שכבה Cut

בינוני Haircuts for Men in Their 40s

תמונה © PhotoAlto / אריק אודראס תמונות של גטי

זה קצר לחתוך את השכבה היא עוד אפשרות טובה עבור גברים בשנות ה -40 שלהם שרוצים מספיק אורך כדי להיות תכליתי, אך עדיין יש סגנון זה קל לשמור. זה עובד היטב כי זה יכול להיות משוחק עם מוצר מינימלי בסגנון מנוסח באצבעות, כפי שמוצג בתמונה. יש מספיק אורך, עם זאת, כי אתה יכול ליישם קצת pomade ולהוסיף חלק בצד נקי וסגנון זה כמו פומפדור למראה רשמי יותר.

09
של 12

השנג הארוך

בלי חולצה man smiling on the beach

אינטטי סנט קלייר / Getty Images

זה סגנון שאג ארוך נפוץ על הזדקנות הגולשים בקליפורניה, וזה נראה נהדר. אם עדיין יש לך ראש מלא של השיער ואת רוצה סגנון יותר, זה שאג ארוך משהו לשקול. אבל להישאר רחוק מן הסגנון הזה אם יש לך שיער דליל כי זה יגרום השיער שלך נראה דק יותר ממה שהוא.  

עבור סגנון זה, השיער הוא חתך בשכבות ארוכות בכל רחבי עבור מודל זה, השמש הוסיפה מדגיש בלונדינית טבעית. אם אתה לא גולש, אל תדאג, אתה תמיד יכול לרמות את התספורת הזאת על ידי הוספת הסלון שלך להוסיף מדגיש טבעי מחפש באמצעות קצת ספריי מלח, כגון TIGI המסלול מושב סדרה מלח ספריי. 

10
של 12

גזרה ארוכה שכבה

איש with gray hair and earbuds in ears

בלום הפקות / Getty תמונות

ללא שם: רק להסתכל על הראש של השיער על הבחור הזה. זה עבה ומבריק עם צבע אפור מדהים. אם יש לך שיער נהדר כזה, תראי את זה. הוא עושה את זה על ידי שיש את השיער בשכבות ארוכות עם קצת להתחדד סביב הצדדים ובחזרה. עבור עיצוב, רק קצת pomade משמש לטאטא את השיער לאחור ולהוסיף ברק. טיפול שיער אפור יכול לדרוש קצת יותר עבודה, אבל זה שווה את המאמץ הנוסף.

11
של 12

האנדרו גונזלס אינאריטו

איש with scruffy beard and suit

מרקוס ברנהרד / גטי

זוהי אפשרות נוספת כיף עבור החבר ‘ה שעובדים בתחום יצירתי יותר כמו סגנון יותר. במאי “The Revenant”, אלחנדרו גונזלס Inarritu, כבר ראה סגנון דומה במשך זמן מה, וזה עובד טוב בשבילו. השיער הוא חתך בשכבות ארוכות בכל רחבי הראש מנוסח עם קצת מאט להדביק להוסיף הפרדה. בגלל אופי מזדמנים של סגנון זה, זה שחוק הכי טוב עם זקן טבעי, קצר.

12
של 12

גזור מרקם קצר

איש in suit smiling

תמונות

עבור סגנון זה, השיער הוא חתך קליפר קצר בצדדים ובחזרה (על להב מס ‘3) והשאיר על שני סנטימטרים ארוכה על גבי. השיער למעלה הוא נקודה או תער לחתוך להוסיף הפרדה ומרקם. תסרוקת זו פועלת במיוחד עבור גברים שעשויים להיות דליל או יש קו נסוג. אם זה המקרה איתך ואתה רוצה ללבוש את הסגנון הזה, להשתמש במוצר העיצוב הקל ביותר האפשרי כדי למנוע יצירת הפרדה יותר מדי בשיער, אשר מראה יותר הקרקפת.

No Replies to "קבל ישן בסגנון: תספורות נהדר לגברים בשנות ה -40 לחייהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.