רוצה הגדרה יותר סוג שלך 4 שיער? | insightyv.com

רוצה הגדרה יותר סוג שלך 4 שיער?

רוצה הגדרה יותר סוג שלך 4 שיער?

“סוג 4” השיער הוא לא סימון מדעי, אבל כל מי התחיל אפילו לקרוא על מחקר השיער הטבעי יודע את המספרים. הרוב המכריע של אנשים עם מה שנחשב שיער שחור מרקם כנראה נופל לתוך טווח 3-4, מן גלי כדי קינקי. אמנם יש אנשים שלא אכפת להם מספרים אלה בכלל, לצורך איור, נניח פשוט סוג 3 יכול להיות גודל סמן ג ‘מבו עד עיפויים גודל עיפרון, בעוד סוג 4 עשוי להיות עט באביב בגודל סלילים הדוק.

סלסול הגדרה וסוג 4 שיער

הגדרה קרל. זהו ביטוי אחד מקבל מקבל נזרק סביב הרבה כשמדובר שיער מתולתל / קינקי. עבור חלק מהנשים, אם הן עוברות לשיער טבעי או עוברות את המסלול המהיר עם קוצצים גדולים, רואים את המרקם שלהן, שאותו לא ראו מאז ילדותן, יכולה להיות הפתעה גדולה. כמה שמחים על זה, אחרים לא כל כך הרבה.

בדרך כלל, שיער קינקי מאוד מאוד, את המרקם כי משאיל את עצמו כל כך בקלות ויפה אפרוס מלא, אינו שומר על “טוב” הגדרה סלסול ללא הרבה מניפולציה. יש אנשים שעובדים על מניפולציה, חלקם לא, אז לזכור את זה כאשר מנסים ליצור תלתלים בצורת S שבו השיער באופן טבעי נופל לתוך תבנית בצורת Z.

המוצרים ואת שיטות ההגדרה אתה משתמש יכול לעשות את ההבדל בהגדרה שאתה מקבל.

הגדרת שיטות כדי לקבל טוב יותר סלסול הגדרה

אלו כוללים:

 • שתי פיתולי גדיל
 • שטוח טוויסטים
 • בנטו קשרים
 • ברייד- outs
 • סלילי אצבע

  כל התסרוקות האלה ניתן ללבוש במשך תקופה מסוימת ולאחר מכן שוחרר; לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להשתמש במוצר מחזיק טוב. ככל שאתה לובש את הסגנון, מוגדר יותר השיער שלך יהיה פעם לקחת אותו.

  מוצרים כדי לנסות הגדרה

  חפש מוצרים להחזיק חזק, אבל להימנע אלה עם תוכן אלכוהול גבוהה.

  קינקי מתולתל קרלינג Custard, ORS נעל & טוויסט ג ‘ל או אוין שיין & להגדיר הם כל האפשרויות הטובות. לאחר להגדיר, תן את השיער יבש לחלוטין לפני שחרור. למרבה המזל, כל אלה סגנונות הגדרה הם גם סגנונות הגנה עצמאית גדולה, אז זה כמו לקבל שני סגנונות אחד.

  זכור את האקלים שלך כאשר מנסים לקבל הגדרה, יותר מדי. לפעמים, אפילו את המוצרים הטובים ביותר לא מחזיקים היטב ביום גשום או לח. כל מרקם שיער שחור עלול ליפול קורבן frizz אם זה הזמן של השנה.

  לשטוף את גוס

  אתה יכול לקבל מוגדרת היטב לשטוף n ‘ללכת על סוג 4 שיער? עם המוצרים הנכונים, אתה בהחלט יכול. עם זאת, כדי למנוע תסכול כלשהו, ​​להיות מודעים כי לשטוף n ‘gos נראה שונה מאדם לאדם. קבל כי לשטוף שלך לא יכול להיראות משהו כמו גורו האהוב עליך YouTube ואתה יכול להיות הצטמקות יותר. מוצרים אלה מיוצרים להגדרת תלתלים מסולסלים היטב (כל זמין על אמזון):

  • דודה ג ‘קי לא להתכווץ זרעי פשתן מאריך ג’ל סלסול
  • כמו שאני סליל הגדרת ג ‘לי
  • אקו Styler ג ‘ל

  בסופו של דבר, אם או לא השיער שלך מחזיק צורה מתולתל בקלות צריך לבוא השני לבריאות השיער שלך. הטביעה אותו ג’לים אלכוהול גבוהה או מוצרים באיכות ירודה, כל לשם ביצוע תלתלים שבו אין קיים הוא מתכון לתסכול.

  ההגדרה קרל הוא לא כל להיות בסופו של דבר כל השיער הטבעי. אם יש לך את זה, בסדר; אם לא, זה בסדר, גם, כי יש עדיין הרבה סגנונות שפועלים היטב על מנעולים אפרו textured.

  No Replies to "רוצה הגדרה יותר סוג שלך 4 שיער?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   6 + 2 =