3 צעדים פשוטים גילוח הראש שלך – insightyv.com

3 צעדים פשוטים גילוח הראש שלך

ראש מגולח הוא אפשרות טובה עבור החבר ‘ה עם שיער דליל או עבור כל גבר עם מבט נהדר ראש שרוצה לעשות הצהרה מודגשת. לפני שתנסה לגלח את הראש בפעם הראשונה, להתייעץ עם הספר שלך או מעצב אופנה שיכולים לעזור לקבוע אם הסגנון יעבוד היטב עם הפנים שלך ואת הצורה הראש ולהראות לך איך לגלח את הראש. אתה גם צריך לקבוע אם אתה רוצה לגלח לגלח את הראש או פשוט קליפ אותו אל העור עם קליפר טוב מקריח.

אם זהו גילוח בפעם הראשונה בשבילך, לשקול לקחת את הצעד בתחילת סוף השבוע או תחילת חופשה. זה ייתן לך זמן להתרגל המראה החדש שלך באופן דרמטי ולאפשר לך לקבל קצת צבע על הקרקפת שלך לפני שאתה חושף את הסגנון החדש שלך לחברים ועמיתים לעבודה.

שלושת השלבים הבאים יסייעו לך להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית. אפשר חצי שעה טובה לגילוח הראשון. אחרי כמה ימים של גילוח, אתה צריך את השגרה עד חמש דקות או פחות. להלן איך לגלח את הראש.

שלב 1: הכנה

תמיד לגלח את הראש בסוף מקלחת חמה אשר מרכך את השיער, מנקה את העור ולפתוח את הנקבוביות. במהלך המקלחת, לשפשף מטלית סבון עם לחץ קל נגד דפוס הצמיחה של השיער להרים את השיער לגילוח קל. לאחר מכן, להחיל קרם גילוח טוב (Duke Cannon מעולה גילוח קרם גילוח מדהים) ולאפשר לעמוד במשך כמה דקות כדי לרכך את השיער.

הימנע ג’ל או מוצרים המכילים מנטול, אשר ייסגר את הנקבוביות ו desensitize את העור. אתה רוצה להיות מסוגל להרגיש את התער לדאות על הקרקפת שלך. לעולם לא לקמץ על הכנה. זה חיוני לגילוח טוב.

הערה: אם זו הפעם הראשונה שאתה גילוח הראש שלך, להשתמש קליפר שיער ללא שומר כדי להסיר שיער ככל האפשר, לקלף את הקרקפת עם קרצוף פנים לפני הגילוח.

שלב 2: גילוח

זה מועיל יש מראה יד זמין, כך שתוכל לבדוק את העבודה שלך מכל הזוויות. אתה לא רוצה לפספס שום דבר. כמו כן חשוב להתגלח בחדר עם תאורה בהירה.

השתמש בתער נקי ונקי (גילוח בעל שלושה להב עובד בצורה הטובה ביותר) ומתחיל בגילוח עם הדגן (כיוון השיער גדל). זה יעזור למזער חתכים, גירוי, שערות צומח. להחליק את התער בעדינות בצדדים ובחזרה ומאחור מלפנים. הימנע מלחץ, לשטוף את התער לעתים קרובות, ולקחת את זה לאט. אם זו הפעם הראשונה שלך, לא להתגלח נגד הדגן במשך כמה שבועות כדי לתת את הקרקפת זמן להסתגל מגולח.

לאחר השלמת גילוח, להחיל כמות קטנה של קצף לידיים שלך לשפשף את כל הראש שלך, בודק מחוספס כתמים כי צריך להיות מגולח מחדש. שימו לב מיוחדת לאזורים שמאחורי האוזניים וגב הצוואר. אם לחתוך את עצמך, להחיל בלוק לח לחסום את הדימום. בצע את הגילוח עם טפטוף של מים קרים כדי לסגור את הנקבוביות.

שלב 3: לתקן ולהגן

לאחר גילוח, לטפוח בעדינות את הראש יבש עם מטלית רכה ולהחיל אפטרשייב טוב Balms (כגון אמנות גילוח לאחר גילוח Balm). אני ממליץ על שימוש במוצרים ללא אלכוהול אשר יכול לגרום ייבוש מיותר של העור.

המזרקה האפטרשייב הימנית תעזור לקדם ריפוי מהיר יותר וללחות את העור. לפני היציאה בשמש, להחיל sunscreen כדי למנוע צריבה.

גילוח הראש שלך מדי יום או כל יום אחר תקל לשמור על התוצאות ולשמור אתה מסתכל טרי. ברגע שאתה וחברים ועמיתים לעבודה להתאים את המראה החדש שלך, תמצא ראש קירח יהיה להגדיר אותך בנפרד.

No Replies to "3 צעדים פשוטים גילוח הראש שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.