מגמות בשיער גברים בין השנים 2000-2009 – insightyv.com

מגמות בשיער גברים בין השנים 2000-2009

מה היה מגמת השיער של הגברים הגדולה ביותר של שנות ה -2000? קשה לענות. אולי נושא אחד בולט צריך להיות שיער “תחזוקה נמוכה”. החבר ‘ה היו זמזום אותו או ללבוש אותו ארוך ומראה שקוף, קליל, כי היה קל לשמור. אמנם לא היו באמת מגמות מגדירות בתסרוקות של גברים בין 2000 ו 2009, יש כמה כי להתבלט. הנה המועדפים שלנו, ללא סדר מסוים.

03
מתוך 10

חתך האימו

מוּסִיקָאִי Pete Wentz of Fall Out Boy attends the 2009 MTV Video Music Awards

ג ‘פרי מאייר / תורם / Getty תמונות

אמנם אין באמת תספורת אחת שיכולה להיחשב חתך Emo, המגמה מאופיינת על ידי פוני razored ארוך, צבע שחור, מרקם גס. רוב התספורות של פיט וונץ מפול אאוט בוי ייחשבו לאמו, אם כי פיט עצמו הכריז על מותו של האימו סווש כשהוא זימזם את שערו.

06
מתוך 10

גזור מרקם

הקרנת בכורה Of Summit Entertainment's 'The Twilight Saga: New Moon' - Arrivals

ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

אחת המגמות החמות ביותר של שנות ה -2000 היתה החתך הקצר המרקם. השיער הוא בדרך כלל לחתוך באגרסיביות קצר בצדדים ובחזרה בעוד העליון הוא לחתוך נקודה עם המזמרה או לחתוך עם סכין גילוח להוסיף מרקם אגרסיבי. טיילור לאוטנר של קיצוץ הוא דוגמה מעולה של סגנון זה – נראה נראה מזדמנים, אבל דורש קצת מאמץ.

08
מתוך 10

הבולד המודרני

מוֹדֶרנִי Mullet

iacockphoto.com/jacomstephens

שנות ה -2000 ראו גם את הופעתה של סגנון בורי עדין. אלה הם לא שלך בילי ריי סיירוס Achy Breaky לב מולטס מ בתחילת שנות התשעים, אבל וריאציות יותר מעורבב עדיף יותר.

09
מתוך 10

המוהוק

איש With a Mohican Next to a Cockatoo

דיגיטליות חזון / Getty תמונות

The Mohawk הוא בהחלט לא חדש, יכול להיות הבחין הרבה יותר על ידי 2009. זה לא פוקס הוק, המוהוק הוא מגולח העור חזק בצדדים, משאיר רצועה של שיער מן המצח על בסיס הצוואר. זה סוג של תספורת משוחק על ידי חבר ‘ה לבעוט חול מול פוקס הוק לובשת wannabes.

No Replies to "מגמות בשיער גברים בין השנים 2000-2009"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.