מ בלאנט לצד סחף: 16 תסרוקת מדהימה עם המפץ – insightyv.com

מ בלאנט לצד סחף: 16 תסרוקת מדהימה עם המפץ

Friday
מתוך 16

פרינג We We For


מפליגים.
תמונה מתוך http://motherdenim.com

בנגס הם דרך מצוינת לרענן את התספורת שלך והם יכולים לקחת חמש שנים את הפנים שלך. אם אתה כבר חושב על מקבל bangs לחתוך לתוך הסגנון שלך, התמונות האלה יגרום לך לרצות לקחת את הצעד עוד יותר.

המפץ הנכון לצורת הפנים שלך יכול להפוך את העיניים שלך פופ, להפגין עצמות הלחיים המדהימים שלך, או לעזור להסתיר מצח גבוה. המראות הטריים של היום מראים סוגים רבים של חבטות: חבטות סובלות בצדדים, שוליים של שנות השבעים (שנראים כאן על דוגמנית מחנות הדנים הפנטסטית, אמא), חבטות כבדות, ואפילו פסים קצרים.

ברגע שאתה מקבל את החתך המושלם, אתה צריך לוודא שאתה יודע איך מכה כראוי את המפצים שלך. אתה יכול למנוע מבט “בועה בועה” פשוט על ידי הנחת מברשת עגולה ולהשתמש מברשת שטוח או המשוט במקום. פעולה זו תיצור רגיש יותר ויותר פוני מודרני.

02
מתוך 16

געגועים לשיער ישר

נעמי Campbell's Blunt Bangs


נעמי קמפבל.
רבאני וסולימאן // גטי

נעמי קמפבל מראה את קבוצה יפה של פוני כי העבודה הטובה ביותר על שיער ישר. הם עושים תחזוקה קבועה, אם כי. עם חבטות בוטה ו-גחמה bamps, תצטרך לקבל trims כל שבועיים בערך. 

כאשר שוקלים פוני, מרקם השיער שלך יהיה גורם. אם יש לך שיער סופר עבה, גלי או שיער מתולתל, פוני לא יכול להיות האפשרות הטובה ביותר שלך. הם יכולים להתקלף כאשר אתה מכה אותם יבש. בעוד גיהוץ שטוח יכול לעבוד, ברגע כל לחות פוגעת באוויר, יש סיכוי טוב כי פרינג ‘נהדר שלך פשוט frizz שוב. שאל את הסטייליסט עבור חוות דעת לפני ההתחייבות לחתוך.

03
מתוך 16

באנגס עבור פיקסי תספורת

גדול Bangs for a Pixie Haircut


השחקנית גיניפר גודווין.
גטי אימג’ס נשאר בידי מייקל באקנר, ממש על ידי פרידריך מ. בראון

אלה עבה, בצד- swept bangs נהדרות עבור תספורת pixie. לפעמים חתכים פיקסי יכול להיות נערי מדי לא מקורי, אבל המפץ הגדול יכול לעשות תסרוקת פיקסי נהדר ונשי. אלה רוק ‘n רול על השחקנית גיניפר גודווין הם הוכחה כי אפילו שיער קצר יכול להיות מאוד סקסי.

04
מתוך 16

בנגס כי לגדול נהדר

Agyness Deyn's Side-swept Bangs


אגינס דיין.
ג’יימי מקארתי // גטי

חבטות ארוכות, מטושטשות בצד, הן ללא ספק הכדורים הקלים ביותר להשגה. הם פחות מחויבות מאשר פוני קהה והם להחמיא כל צורה הפנים.

המפצים האלה על מודל Agyness Deyn הם דוגמה מצוינת של המפוצצים בצד נסחף כי הם סופר ארוך. אתה יכול ללכת על trims כל שבועיים או פשוט לתת להם לגדול עם התספורת שלך. הם יכולים בקלות להיראות נהדר במשך כשלושה חודשים.

05
מתוך 16

המפץ עבור סגנון רשמי

ג'ולי Benz's side-swept bangs


ג’ולי בנץ.
פרייזר הריסון / Getty Images

 

צד סוחף פוני נראה טוב כאשר אתה מושך את השיער לאחור וזה יכול לעבוד עבור נראה רשמי, כפי שאנו רואים על השחקנית ג ‘ולי בנץ. בעיקרון, עדיין יש לך משהו קורה בחזית גם כאשר רוב השיער שלך מסתתר. כפי שאתם יכולים לראות, פוני הם גם בחירה מצוינת עבור נשים עם קו השיער גבוה.

06
מתוך 16

באנג גו שיק

ארין O'Connor's Blunt Bangs


ארין אוקונור.
דייב מ. בנט // Getty Images

דגם ארין או’קונור מציג את הכדורים הבוערים והחדים ביותר שהם אופנתיים. הם עושים עבודה מדהימה בהשלמת סגנון רטרו שלה כאן מבטא להפליא פחם שחור שלה פחם. אם אתה הולך עם סגנון זה, להיות מוכן לקבל את הקוצים שלך גזוז כל כמה שבועות.

07
מתוך 16

המפץ של פאנקי, נראה מגניב

וִיוֹלָה Davis and Her Funky Bangs


ויולה דייוויס.
פרייזר הריסון / Getty Images

זה מראה מגניב על השחקנית ויולה דייוויס והמפגינים שלה מפנים את תשומת הלב ישר לעיניה ולפניה היפות. למרות שזה נראה כאילו זה עלול להסיע אותך משוגע שיש בעיניים שלך כל היום, זה תיקון קל.

בכל פעם שהם מפריעים לך, פשוט לדחוף אותם בצד והם עדיין ייראה נהדר. הרבגוניות היא חלק היופי כאשר אתה הולך קצת יותר.

08
מתוך 16

בנגס עם שיער ארוך

בֵּית Behrs Fringe Bangs


השחקנית בת ‘בארס.
אלברטו א. רודריגז על גטי

שיער ארוך הוא פנטסטי עם המפץ קהה. השחקנית בית בארס לובשת אותם יפה יחד עם גלים בלונדינית מדהימה שלה.

אם אתה אוהב את המנעולים הארוכים שלך, הוספת פוני יכול מיד לרענן את המראה שלך. אם אתה מתעייף מהם, הם צומחים יפה לתוך פוני מטאטא, ואז לתוך הרגיל שלך, כך המעבר קל.

09
מתוך 16

מתיקות על שיער עבה

פירנצה Welch thick bangs


פירנצה וולש.
איאן גאוון ​​// Getty Images

איך אתה לא יכול להתאהב זה תסרוקת אדומה מגניב על הזמרת פירנצה וולש? אלה פונים קהה להתאים את שערה הארוך, עבה בצורה מושלמת ויש להם צורה “U” גדול מסגרות פניה. 

כדי לקבל את המראה הזה, לשאול את מעצב אופנה לחתוך את חבטה עבה. החלק האמצעי של המפץ קהה צריך ליפול על המצח שלך או ממש מתחתיו. הצדדים של המפץ קהה צריך להיות ארוך יותר, ויצרו הפוך “U” חתך זה צומח טוב יותר מאשר באנג קהה.

זכור כי כאשר השיער הוא לחתוך רטוב, זה יהיה יבש קצר יותר. הקפד לספר את הסטייליסטית שלך איפה אתה רוצה את המפצים שלך ליפול כאשר הוא יבש.

10
מתוך 16

המפץ שיער דק

אירלנד Baldwin shows off her blunt bangs


אירלנד בולדווין מראה את הכפפות הקהות שלה.
אירלנד בולדווין // Instagram

רכים, חבטות דפיקות הם בדרך כלל הכי טוב עם שיער דק, ישר. דגם אירלנד בולדווין יש לחתוך יפה עבור בלונדינית שלה tresses והוא מוסיף את המראה מסוגנן, שיק. מה שבאמת עושה את העבודה הזאת היא כי הדקים, שוליים שוליים הם זיווג עם השכבות הקדמיות. עיצוב זה באופן מיידי מצייר את העין לפנים הארוכים והמדהימים שלה.

11
מתוך 16

בנגס עם קוקו

גבהים Bangs With a Ponytail


שרני וינסון.
פרייזר הריסון

דגם Sharni Vinson נראה נהדר עם וללא פוני. זה נראה זוגות בצורת בנג עם קוקו ארוך, ישר ומוסיף כיף אבל מגע קלאסי למראה שלה. אתה גם שם לב כי היא הלכה עם קצת צבע dip- צבע על הקצות כדי להתאים את השמלה שלה. המראה בהחלט יש תחושה שובבה.

12
מתוך 16

כל יום

ריס Witherspoon's Brow-Skimming Bangs


ריס ווית’רספון.
פרדריק מ. בראון // Getty Images

ריס ווית’רספון היא האהובה ביותר לצפות בתסרוקות המושכות את העין והיא תמיד מראה לנו משהו חדש. במבט זה, את הקישוטים רק בקושי רזה המצח שלה וזה עובד נהדר עם הקוקו.

זהו אחד הקיצוצים נצחית יותר עבור המפץ. זה יכול לעבוד היטב עם כמעט כל צבע השיער, סוג, או מרקם. זה מראה כל יום נהדר הדורש תחזוקה קטנה מאוד רק לקצץ פה ושם כדי לשמור.

13
מתוך 16

המפץ עבור עין פופ

טאראג'י Henson With Bangs


השחקנית Taraji הנסון משתתפת 59 שנתי ACE פרסי ACEIE במלון בוורלי הילטון ב -15 בפברואר 2009 ב בוורלי הילס, קליפורניה.
(צילום: פרדריק מ ‘בראון / Getty Images)

המפץ נהדר עבור הבאת תשומת לב לעיניים שלך, על פי הסטייליסט טומי Buckett ב זוֹהַר מגזין. “הם שינוי מהיר ללא חתך מלא”, הוא אומר. זה נראה על השחקנית Taraji הנסון מוכיח את הצבע ומראה אותו בסגנון אלגנטי.

14
מתוך 16

מתגעגע לפומפאדור

בריג'יט Nielsen's Pompadour Bangs


בריז’יט נילסן.
אנדריאס רנץ

Pompadour תסרוקות הם נוצץ ומהנה. בעוד הם נוטים להיות אופנתי, זה נראה חוזר לעתים קרובות והוא מושלם עבור בלונדינית פלטינה כמו בריגיט נילסן. זה funky, עצבני, רוק ‘n’ רול כל מגולגל לתוך תסרוקת אחת פשוטה כי כבר ריסס עד להיות ממש מדהים.

15
מתוך 16

המפץ עבור קיצורי דרך

פריז Hilton with bangs


פריס הילטון.
תמונה של בריאן Bedder / Getty תמונות עבור IMG

פריז הילטון של קלאסי צד מוטה פוני נשארים זמן רב נראה נהדר עם בוב קצר שלה. זה מראה מדהים ורענן שלא יוצא מהסגנון. זה גם די מקסים עם שיער ארוך.

16
מתוך 16

בנגס גזור בבית

קייט Moss Fringe Bangs


קייט מוס.
תמונות של גטי

תמונה זו של מודל קייט מוס נלקח בשנת 2010, כאשר דווח כי היא לחתוך את המפצים שלה. אין בזה שום דבר רע ונשים רבות עושות את אותו הדבר. אחרי הכל, אם אתה רוצה לשמור על המפצים שלך באורך מסוים, אתה יכול להוציא הון קטן מקבל trims קבוע בסלון.

אם אתה הולך לקצץ את המפץ שלך בבית, כדי להיות בטוח לקבל כמה טיפים הראשון. ללכת לאט ולזכור תמיד לחתוך כאשר הם יבשים.

No Replies to "מ בלאנט לצד סחף: 16 תסרוקת מדהימה עם המפץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.