15 יפה תסרוקות פנים בצורת לב – insightyv.com

15 יפה תסרוקות פנים בצורת לב

Friday
מתוך 15

מצא תסרוקת גדולה עבור הפנים שלך בצורת לב


ג’וליה רוברטס.
ג’ו כהן // Getty Images

הדגש את הפנים בצורת לב עם תספורת וסגנון חדש. בין אם אתה הולך ארוך או קצר, יש גלים טבעיים, כמה תלתלים, או מקל שיער ישר, יש תסרוקות מחמיא רבים שאתה יכול ללבוש.

המאפיינים העיקריים של פנים בצורת לב הם מצח רחב יותר ומתאר שמתחכך לסנטר מחודד מעט. הסגנונות הטובים ביותר גם מבטא את העיניים ואת עצמות הלחיים מוגדרים היטב. אתה יכול לבחור כמעט כל תסרוקת, מן pixie קצר על בוב ארוך, ואפילו מדהים, ארוך, מנעולים גלי כמו ג’וליה רוברטס מפורסם.

02
מתוך 15

לונג, סוחף בצד


ריס ווית’רספון.
אלברטו א. רודריגז // Getty Images

השחקנית ריס ווית’רספון היא דוגמא מעולה לפנים בצורת לב, והשיער שלה תמיד נראה נהדר. יש לה כתפיים באורך הכתפיים, גלים ארוכים, ואפילו שערות קצרות יותר, אבל היא כמעט ולא מפוצלת.  

חבטות ארוכות שמסתובבות לצד הן אחד האלמנטים המחמיאים ביותר, שכל אישה בעלת פנים בצורת לב יכולה להוסיף לסגנונה. פנים בצורת לב הם למעלה למעלה, אשר יכול להיראות קצת כבד כבד, על פי התספורת אנדי Lecompte ב בסטייל מגזין. 

אתה יכול לאזן את הפנים עם ארוך, בצד נסחף המפץ כי “למשוך את תשומת הלב כלפי מטה לכיוון העיניים”, אומר Lecompte. הוא אומר את החלקים הקצרים ביותר צריך להכות את הפנים שלך על הקשת של המצח שלך. החלקים הארוכים ביותר צריכים להכות את הפינות החיצוניות של העיניים. 

החלק הכי טוב הוא כי המפצים האלה ניתן לשלב סגנונות ארוכים וקצרים. הם גם קל לשמור ולצמוח טוב מאוד אם אתה צמיג מהם.

03
מתוך 15

פיקסי


גיניפר גודווין.
פרידריך מ. בראון // גטי

כמעט כל תסרוקות פיקסי נראית נהדר על הפנים בצורת לב. “כל הקטעים הקטנים האלה עוזרים להדגיש את עצמות הלחיים והעיניים, זה כמעט כאילו אתה בונה עצמות לחיים עם החתך הזה”, אומר הסטייליסט ג’ימי פול קֶסֶם מגזין.

Pixie עשוי להיראות כמו לשטוף- and-go סוג של תספורת, וזה. עם זאת, תצטרך לקבל לקצץ כל חמישה עד שישה שבועות כדי לשמור על המראה. חתך זה הוא גם הטוב ביותר עבור נשים שאין להם שיער מתולתל, מתולתל, אומר הסטייליסט רודני קטלר פנימה זוֹהַר מגזין.

לא כל אחד יכול לברוח עם פיקסי. החתך יכול לעשות מראה מרובע נראה מרובע יותר ופנים ארוכות להיראות אפילו יותר מלבני. אז אם יש לך פנים בצורת לב, אתה די הרבה לבד את הפיקסי לחתוך.

04
מתוך 15

בוב ארוך


עלי לרטר.
ג ‘ייסון Merritt עבור Getty תמונות

במשך עוד קצת אורך, בוב ארוך (או “lob”) היא בחירה מצוינת עבור בצורת לב פרצופים. זה מדגיש את עצמות הלחיים ומסגרות את הפנים, בעוד השכבות לרכך את הסנטר אי פעם כל כך מעט.

זה בוב ארוך, עם קצת גל על ​​שחקנית עלי Larter הוא מבט זה מחמיא במיוחד על הלב בצורת פרצופים, אומר hairstylist אנדי לקומפט ב קֶסֶם. Lecompte הוא מעצב אופנה מאחורי לחתוך מדהים של Larter. 

05
מתוך 15

בוב קלאסי


השחקנית קייטי הולמס.
תמונות מאת Getty Images / Getty Images עבור CDG

בוב מציעה מגוון רחב של סגנונות בוב הקלאסי הוא עוד בחירה מצוינת עבור צורת הפנים. זה אחד הוא מלוטש ומתוחכם, מראה נצחי כי מעולם לא יוצא של סגנון. זה גם נראה נהדר על נשים בכל גיל.

השחקנית קייטי הולמס מראה את בוב קלאסי עם מעמד טהור. שימו לב איך הוא כבד ליד הסנטר שלה. זה מאזן את לחייה המדהימות בסנטרה המחודד. הפוני שלה שוליים גם לעזור למשוך תשומת לב למרכז פניה היפות.

בובות באורך של צ’ין נהדרות עבור פנים בצורת לב. רק לוודא את הקצוות הם קצת tapered. זה נראה גם נהדר עם צד סחף המפץ.

06
מתוך 15

בוב המתולתל /


השחקנית קרי ראסל.
צילום: מייקל בוקנר / גטי

אם יש לך שיער מתולתל, לשקול זה סגנון מדהים משוחק על ידי השחקנית קרי ראסל. תלתלים יכולים לקבל כבד, אז אתה רוצה אותם להתחדד על הקצוות. אתה יכול גם לשאול את מעצב אופנה לחתוך את כל הכבדות של השיער שלך. סטייליסטים רבים בוחרים לחתוך שיער מתולתל כאשר הוא יבש כדי להקל על לראות היכן תלתלים נופלים.

עם זה קצר לחתוך תלתלים, אתה עלול למצוא את זה הכי טוב כדי לצמצם את השמפו כי זה יכול לשקול את curls. במקום זאת, להשתמש מרכך כבד במקלחת. זוהי בחירה טובה בכל מקרה מאז שיער מתולתל נוטה להיות די יבש.

סגנון זה דורש ג’ל סטיילינג כדי מאולף frizz ו flyaways והחזק את השיער במקום. נסה ג’ל פיליפ סטיילינג. זה נשק סודי של סטייליסטים, על פי בסטייל מגזין, כי זה לא יקר והוא מחזיק שיער בלי לעשות את זה נוקשה או פריך.

07
מתוך 15

בוב קופצני


אשלי ג’אד.
ננסי אוסטרטג / גטי

אם יש לך תלתלים ורוצים ללכת עם בוב קצר מעט, אתה יכול. אשלי Judd נראה מדהים זה לחתוך וזה עושה עבודה נהדרת של איזון את הפנים שלה תכונות. תוכלו גם להבחין איך נפח ביותר נופל ממש מתחת לחייה, אבל מעל הסנטר שלה. זה מרכך מבנה עצם מוגדר היטב.

08
מתוך 15

חלק צד


זינגר מישל וויליאמס מגיעה למונדיאל פרסי המוסיקה לשנת 2008 במועדון הספורט מונטה קרלו ב -9 בנובמבר 2008 במונטה קרלו, מונקו.
תמונה של גארת ‘קאטרמול / גטי

עוד דרך מחמיאה ללבוש בוב (או כל תסרוקת עם פנים בצורת לב) היא להעביר את החלק שלך בצד. זוהי בחירה טבעית עם חבטה- bangs צד זה באמת מושך את תשומת הלב שלך ואת העיניים ואת עצמות הלחיים, כפי שהיא עושה על הזמרת מישל וויליאמס. שוב, זה עוד בוב שנופל על הסנטר וממש מתחתיו.

09
מתוך 15

קצר עם סוחף בצד בנגס


קרי הילסון.
ג ‘ייסון Merritt / Getty תמונות

זהו חתך גדול לכל צורה פנים, אבל על הפנים בצורת לב הוא חותך בזווית גדולה מראה את מבנה העצם. החבטות הארוכות, המכוסות בצד, מכסות מצח גדול, האופייני לפנים בצורת לב.

הזמרת קרי הילסון עושה את הסגנון עוד יותר מרהיב עם הבחירה שלה של צבע. הוספת העליון בלונדינית מבריקה עם שכבות כהה סופר מתחת הוא מראה המושך את העין כי נשים רבות אפריקאיות אמריקאיות יכול גם לשלוף.

10
מתוך 15

שכבות באורך הכתף


דבורה קפלן.
סטיבן לאבקין / גטי

חתך אורך הכתף הוא מועדף עבור נשים רבות שרוצות לשמור על אורך עם סגנון קל לשמור. אלה שכבות ארוכות על הבמאי דבורה קפלן הם דרך מצוינת לקבל את המראה. הם מסגרת הפנים שלה, עם המפצים, הסגנון הוא שובב ורציני, מושלם עבור אישה מוכווני קריירה.

11
מתוך 15

שפתיים ושיער ארוך

קתרין Mcphee

תמונות של גטי

בנגס עבודה יפה עם שיער ארוך מאוד, בצורת לב פרצופים גם כן. החבטות הארוכות של השחקנית קתרין מקפי משכו תשומת לב לעיניה ומחמיאות לעצמות הלחיים המדהימות שלה, בזמן שהיא נהנית מנעולים ארוכים ומיישרים..

12
מתוך 15

סופר ארוך, ישר שכבות


ג’ניפר אניסטון.
קווין וינטר // Getty Images

ג ‘ניפר אניסטון יש סנטר חזק מאוד ותמיד יש שיער נהדר. אם יש לך שיער ארוך ועבה, אתה לא יכול להשתבש מחקה תספורת אניסטון.

במבט זה, היא מראה שיער ארוך וישר עם שכבות מסגרות פנים שמתחת לסנטרה. אין צורך לחבוט כאן כי יש לה מבנה עצם מוגדר היטב ואת מדגיש הזהב לתת לו טונות של מימד.

13
מתוך 15

Blunt Bangs ו גלי שכבות

שיער גלי ופוני כיף יכול ליצור מבט תוססת על הפנים בצורת לב. ג ‘ניפר Garner הוא עוד רשימה רשימה של השראה עבור haircuts גדול להחניף את הצורה הזאת. אחד מהם הוא מבט רך שנותר במרחק קצר, בוטה לחתוך את הקולות ואת שכבות קשות, קטוע. זה מאוד רומנטי ומציע סגנון קל עם אפשרויות אינסופיות עבור יום ולילה.

14
מתוך 15

גלים ארוכים


רחל בילסון.
פרייזר הריסון / Getty Images

גלים רכים וארוכים של רחל בילסון עושים עבודה נפלאה של ריכוך סנטר מחודד. מאז רוב השיער יש גל טבעי זה, זה נראה קשה לקבל ברגע שאתה מקבל את החתך.

פשוט תן את השיער שלך יבש יבש ו scrunch זה כפי שהוא מתייבש. ברגע שהוא יבש, אתה יכול לסובב את השיער שלך סביב הקנה של ברזל מסתלסל כדי לקבל נפח עוד יותר.

15
מתוך 15

הימנע כבד נראה כבד


ג ‘ניפר לאב יואיט /.
ג ‘ייסון מריט / Getty

אז איזה סוג של סגנונות כדאי להימנע עם פנים בצורת לב? הרבה “no-nos” לבוא עם למעלה לעשות. הסוד הוא לאזן את הסנטר שלך, אז אתה רוצה להימנע סגנונות להוסיף נפח למעלה. 

תיזהר עם יותר מדי גובה על הכתר של הראש. הנה, ג ‘ניפר לאב יואיט השיער שלה נערמו על ראשה, עושה את פניה בצורת לב קצת כבד כבד. למרות שהיא מושכת אותו, מבט קצת יותר טוב היה להדגיש את מלאות על צדי ראשה.

כמו כן, שיער חלקלק לאחור יכול להראות את הפנים יותר מדי. בגלל זה אתה רק לעתים נדירות לראות ג ‘ניפר אניסטון עם השיער שלה חלקלק בחזרה לקוקו גבוה. אתה תמצא את זה יותר טוב לבחור עבור רכה, פנים מסגור נראה במקום.

No Replies to "15 יפה תסרוקות פנים בצורת לב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.