10 עצות קבל נהדר נראה שיער עבור החבר 'ה | insightyv.com

10 עצות קבל נהדר נראה שיער עבור החבר ‘ה

10 עצות קבל נהדר נראה שיער עבור החבר 'ה

כמה מהלקוחות שלי, ורבים מהשחקנים האהובים עלי, תמיד מצליחים להרשים אותי בעקביות. ג ‘ורג’ קלוני, למשל, תמיד נראה מושלם (למעט כאשר הוא מבצע תפקיד המחייב אותו להיראות כמו בלגן). וויל סמית ‘הוא עוד דוגמה מצוינת למישהו שאני חושב תמיד נראה מסוגנן. איך החבר ‘ה האלה עושים את זה? עקוב אחר הטיפים שלי על איך לשמור על השיער נראה נהדר עבור החבר ‘ה.

מן הצוואר למטה, ארון גדול הוא חיוני. יש בחורים רק עין טבעית לשים דברים ביחד. עבור כולנו יש כמה יסודות הארון שאנחנו צריכים ללמוד ולשלב לתוך חיי היומיום שלנו. לוקח קצת זמן נוסף לשים לב לפרטים חשוב לשמור על מראה נהדר בעקביות – גם כאשר ההלבשה למטה.

מהצוואר למעלה, ישנם עשרה כללים בסיסיים כל אדם צריך לעקוב כדי להישאר מסתכל נהדר.

 1. מצא ספר טוב או מעצב אופנה. חשוב ליצור מערכת יחסים עם מי חותך את השיער שלך. ספר טוב או מעצב אופנה יקבלו להכיר אותך טוב יותר יעזור לך לבחור סגנון שפועל הן את אורח החיים שלך ואת הקריירה.
   
 2. לדעת איך לעשות את רוב הביקור בסלון שלך הוא גם חיוני. היכרות עם הפרטים הקטנים של הסלון וללמוד לתקשר עם האדם חיתוך השיער שלך.
   
 3. בקר הספר שלך או מעצב באופן קבוע. עבור סגנונות קצרים, לא ללכת יותר משלושה שבועות בין trims. אם השיער שלך ארוך יותר, אתה יכול לחכות עוד קצת בין הביקורים. כלל אצבע טוב הוא זה: אתה אף פעם לא צריך להיראות כאילו יש לך רק תספורת. כאשר אתה עוזב את הכיסא של הספר, אם יש קו לבן על עורפיך, חיכית יותר מדי זמן. ייתכן גם רוצה לבדוק את השיער שלך ולראות אם הם מציעים “תחזוקה trims.” בחנות שלי, אנחנו עושים ניקוי מהיר סביב האוזניים ואת צוואר הצוואר ללא תשלום עבור לקוחות קבועים. זהו נוהג נפוץ למדי.
   
 1. יש הבנה מוצקה של מוצרי עיצוב שונים הוא גם חשוב. ספר טוב או מעצב אופנה ייקח את הזמן כדי לחנך אותך על השימוש של המוצר כדי לשפר את המראה שלך. גברים יבלו שעות כל שבוע שעווה את המכונית, אבל מעטים רוצים להשקיע כמה שניות לשים קצת מוצר בשיער שלהם. אני פשוט לא מבין את זה. זכור חבר’ה … אם אתה חושב שמישהו מוצא אותך אטרקטיבי כי המכונית שלך נראית נהדר, אתה טועה בטעות.
   
 1. השתמש במוצר יום, לא משנה איזה סגנון אתה לובש. בקיץ, בדרך כלל אני לובש תספורת קצרה או תספורת קצרה. הידעת כי רק טיפה קטנה של pomade יכול להוסיף ברק ולספק אפילו buzzcut מראה מלוטש יותר?
   
 2. שנה את הסגנון שלך מעת לעת. שמור רק צעד אחד קדימה של המגמות. זה מדהים כמה אנשים מבחינים בך כאשר אתה משנה את הסגנון שלך קצת. מילה אחת של זהירות: אל תתנו סגנון אופנתי להשתהות זמן רב מדי. הנץ המזויף היה לבן חם בשנת 2006, אבל אם אתה עדיין לובש אחד היום, אתה נהיה פאסה. החרוז לא היה מכוון.
   
 3. בעוד הסטייליסטית שלך צריך לעזור ליצור סגנון שמאזן את תכונות הפנים שלך כראוי, חשוב לדעת איך לבחור את הסגנון הנכון עבור צורת הפנים שלך איך את התספורת הנכון יכול לאזן את תכונות הפנים. לאחר הידע הזה יעזור לך לעשות החלטות מושכלות יותר כשמדובר בבחירת סגנון תקשורת עם מעצב אופנה שלך.
   
 4. למד את הדרך הנכונה להתגלח. אדום, תער שרוף בפנים לא עושה את המראה שלך כל טובות. רוב הגירוי ניתן למנוע באמצעות טכניקת גילוח נאותה. להשקיע קרם גילוח באיכות הגילוח לקחת כמה רגעים נוספים בבוקר לשים לב לשלב קריטי זה.
   
 1. שימו לב לקרקפת. הקרקפת בריאה היא המפתח לשיער נראה נהדר אז לקחת את הזמן כדי ללמוד איך לטפל הקרקפת שלך אז אתה מקבל את הראש הטוב ביותר של השיער.
   
 2. שמור הכל מתחת לצוואר מטופח היטב, גם. לא רק אתה צריך לשמור על הבגדים שלך מסודר ומסוגנן, זוכר את השיער החתך מתחת לצוואר שלך, יותר מדי. כמובן, אתה לובש בגדים רוב הזמן, אבל אתה לא רוצה להיראות טוב עבור פעמים כאשר אתה צריך לקחת אותם?

ברגע שאתה שולט על יסודות ומחויב לבזבז מספיק זמן לשים לב לפרטים, תוכל להצטרף לשורות של מי נראה נהדר לא משנה מה המצב. כמובן, מראה טוב גם דורש גוף בריא, מנה בריאה של ביטחון – ללא קשר אם אתה הולך על מראה אופנתי או שמרני.

No Replies to "10 עצות קבל נהדר נראה שיער עבור החבר 'ה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 61 = 62