10 תסרוקות מקסים לבנות שחורות – insightyv.com

10 תסרוקות מקסים לבנות שחורות

Friday
מתוך 10

לחמניות קלועות

ילדה with braided buns

2A Images / Getty תמונות

עם כל האפשרויות בתסרוקות לבנות שחורות, אין צורך לחזור על אותו דבר ‘לעשות יום אחר יום. כל סגנון לא צריך להיות זמן רב, ולכן בעת ​​בחירת תסרוקות עבור נערות צעירות, לסירוגין בין תסרוקות פשוטים אלה לקחת קצת יותר זמן.

אחד החלקים הטובים ביותר על סגנון זה לוקח זמן רב יותר לעשות הוא שזה נמשך זמן רב יותר גם כן. מקרה לדוגמה: אלה לחמניות קלוע מקסים. להתחיל עם בסיס cornrowed נפרדו באמצע ואופנה שנותר באורכים לחמניות חמודות. שיער של ילד לא צריך להיות ארוך מאוד כדי לקבל את המראה הזה, או, אז אל תדאג הרחבות וכדומה בגילאים צעירים.

02
מתוך 10

אפרו פאף

ילדה with afro puffs hairstyle

JGI / ג ‘יימי גריל / Getty תמונות

עבור ילדים צעירים מאוד, כולל תינוקות ופעוטות, נשיפה אפרו הם סגנון קל אתה יכול ליצור בתוך דקות.

זכור להשתמש elastics ללא מתכת להחזיק נשיפות במקום ולא למשוך אותם בחוזקה כפי שאתה לא רוצה לגרום לבעיות כמו התקרחות המתיחה. כולם לא מקצוען מיומן כשמדובר בשיער של בנות, אז אם אתה מחפש דרך פשוטה החוצה, זה סגנון כמעט כל אחד יכול להתמודד.

03
מתוך 10

קלוע ponytails

ילדה with braided ponytails

אוניו בריולי שולטייס / גטי

Fancyier, אבל עדיין ידידותית לילדים, אלה ponytails הם סגנון מגן טוב. כמו עם לחמניות קלועות, להתחיל עם בסיס cornrow ו טוויסט משוחרר אורכים לפני איסוף אותם לשני צמות עם barrettes על הקצוות.

04
מתוך 10

Twistout מאופשר

ילדה with twistout and ribbon

קומסטוק Images / Getty תמונות

תן לבחורה להרגיש קצת יותר מבוגר עם סגנון רופף כמו twistout זה.

להתחיל עם סט של שני פיתולי גדיל ולהשאיר אותם לילה או במשך כמה ימים. זוהי דרך חכמה להפוך סגנון אחד לשני כי פעם אחת את סגנון הטוויסט הוא שוחרר, אתה בסופו של דבר עם twistout, שבו אתה יכול accessorize עם סרט או סרט יפה.

05
מתוך 10

פוניטייל עדין

ילדה with two ponytails

חוזה לואיס Pelaez Inc / Getty Images

אם הסגנון הקוקו זוגי הכפול הוא יותר המהירות שלך, לשמור אותו עדין באמצעות elastics קטן ללא כל חלקי מתכת. במקום barrettes פלסטיק להחזיק את הקצוות מאובטח, לשקול elastics זעירים יותר המיועד לשיער ילדות קטנות. כאשר מסיר את כל scrunchies או elastics מן הסגנון של הילד, להתאמן בסבלנות כדי למנוע משיכת שיער.

06
מתוך 10

עוף פרחוני

ילדה with puff bun and flower accessories

אנדרסן רוס / גטי

נשיפה אחת פועלת בדיוק כמו שתיים. להתלבש לנשוף יחיד עם אביזרים הנשית. יש טונות לבחירה, והם זמינים הנחה קמעונאים חנויות יופי יופי כאחד.

במקום להשתמש בג’לים כבדים ודביקים לאורך קו השיער, השתמשו בחומצות נטולי נפט או פשוט קצת מים ומברשת חזיר עדינה.

07
מתוך 10

שטוח טוויסט קומבו סגנון

ילדה with flat twists and twist-out

חוזה לואיס Pelaez Inc / Getty Images

אם אתה מרגיש הרפתקני, נסה לשלב סגנונות. זה ‘מתחיל עם פיתולים שטוחים כי הם מאובטחים על הקרקפת ולאחר מכן מעוות את הקצוות. פיתולים רופפים אז untwisted, יצירת תסרוקת משולבת זה כיף עדיין גיל המתאים.

08
מתוך 10

קורנזי מפואר

ילדה with zigzag cornrows

עין קנדי ​​תמונות / Getty תמונות

מיומנים braiders ימצאו הרבה לאהוב את זה תסרוקת עבור ילדות קטנות. תן cornrows הוסיף עניין על ידי פרידה אותם באלכסון ולאחר מכן מושך את כל אורכי בחזרה לחמניה קלועה או קוקו.

09
מתוך 10

טוויסטים זעירים

ילדה with twists hairstyle and bow

תמונה מקור / Getty תמונות

טוויסטים חמודים בכל הגדלים, כך שאם אתה קצר בזמן, לשקול בינוני עד גודל גדול פיתולים עבור נערות צעירות. סגנון זה מתאים אפילו אורכים קצרים של שיער. אפילו טוב יותר, חלקים לא צריך להיות מדויק שכן פיתולי תיפול על אחד ולהסתיר את הקרקפת. הוסף barrette, קשת או סרט עבור טוויסט girly.

10
מתוך 10

די צמות

ילדה with braids/plaits

טניה קונסטנטין / גטי

מה כל כך נהדר על צמות? סגנון הגנה זה מציע אפשרויות רבות כל כך. הם יכולים להיות רזה או עבה, מעוצב על מרקמים שונים לעבוד עם כמעט כל אורכי השיער. בנוסף, הם מאוד קל לעשות: אם אתה יכול צמה שיער, אתה יכול plait זה.

No Replies to "10 תסרוקות מקסים לבנות שחורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.