10 סודות סגנון שיער מתולתל באופן טבעי | insightyv.com

10 סודות סגנון שיער מתולתל באופן טבעי

10 סודות סגנון שיער מתולתל באופן טבעי

זו אמת אוניברסלית: נשים עם שיער חלק ושעיר רוצים מנעולים מתולתלים, ונשים עם תלתלים משתוקקות למראה ישר. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות על השיער שלך – ואת שלוות הנפש שלך – היא לעשות את הטוב ביותר של המרקם הטבעי שלך.

אם נולדת עם שיער מתולתל סופר, אתה עלול למצוא את זה מחמירות בזמנים כאשר זה frizzes באקלים מסוימים או מרגיש פרוע. אבל יש סודות כדי לנהל את תלתלים ויש לי שיער נהדר ימים בכל יום.

סוד # 1: לחבק את סלסול טבעי

אם אתה באקלים חם ולח, אתה יכול גם לשים משם ברזל שטוח שלך. אתה יכול לבלות שעות ליישר את השיער שלך, רק כדי לצאת החוצה יש עבודה קשה שלך הרוס.

אלא אם כן אתה מוכן לעבור טיפולים יקרים יקרים, אם אתה חי באקלים לח, אתה צריך לאמץ את תלתלי. אם אתה הולך טבעי, השיער שלך יהיה בריא יותר, תוכל לחסוך זמן לא ייבוש או מיישר השיער ואתה תתבלט בים של נשים שיער ישר.

סוד # 2: אם אתה רוצה ללכת ישר, אתה יכול

אחד היתרונות הגדולים לשיער מתולתל הוא עם קצת שריר או כימיקלים, אתה יכול ללכת ישר.

אתה יכול לעשות את זה בעצמך עם מברשת טובה, מייבש מכה ברזל שטוח, או שאתה מקבל מכה מקצועי יבש.

אם אתם מחפשים פתרונות יישור קבוע יותר, יש לך אפשרויות מעטות, אשר כולם שנויים במחלוקת. טיפולים קראטין הברזילאי עדיין להישאר פופולרי היום.

טיפולי קראטין מסיר שיער משיער מתולתל משאיר אותך עם תלתלים לניהול יותר כי הם קלים יותר בקלות עם ברזל שטוח.

יש גם את השיער היפני שיטות יישור, אשר באמת להפוך את השיער שלך ישר. אתה יכול אפילו ליישר את השיער בעצמך באמצעות – זה נכון – פתרון perm מסרק רחב שיניים.

סוד # 3: להשקיע קרמיקה שטוחה ברזל

אם אתה רוצה ללכת ישר בהזדמנות, להשקיע קרמיקה שטוחה ברזל גדול – זה הרבה פחות זמן רב ברזל גדול לא לטגן את השיער שלך.

סוד # 4: לא, אתה לא מיועד לחיים מלא של Frizz

כפי שאתה כנראה יודע היטב עד עכשיו, לחות יכולה לזרוע הרס על שיער מתולתל. שיער מתולתל נוטה להיות יבש ולכן חשוף לאוויר לח – הוא פשוט רוצה לספוג לחות. זה גורם cuticles כדי להרחיב, אשר גורם frizz.

הסוד כדי לשמור על frizz במפרץ כולל לחות, לחות, לחות. כדי לשמור על שיער לחות כראוי, אתה צריך כמה מוצרי שיער כולל: שמפו non-sulfate, מרכך in-in, מרכך עמוק ומוצר סטיילינג של סיליקון. אם יש לך שיער מתולתל, אלה צריכים להיות סיכות בארון השירותים שלך. כל או לשמור על השיער לחות או להגן על לציפורן מפני לחות.

סוד # 5: מצב עמוק לפחות פעם בשבוע

אם השיער שלך הוא רגיש יובש, frizz או קשקשים, להתרחק מוצרים עם אלכוהול ולטפל שיער מסכה שיער עמוק לפחות פעם בשבוע. שקול גם שמנים טבעיים. הסטייליסטית אווה סקריבו ממליצה בספרה “אווה סקריבו על היופי” לקחת כמה טיפות של שמן נים או שמן אמלה (שמן קוקוס, שמן אראגן, שמן זית או שמן חוחובה, כולם גם נהדרים) בכף שלך ועיסוי באצבעותיך הקרקפת והשיער.

צחצוח את השמן דרך השיער בעזרת מברשת שיער טבעית, ולאחר מכן הניח את המכסה על המקלחת וישן בו, לרחוץ את השמן בבוקר.   

לקבלת מידע נוסף על שיער מקורזל, ראה כיצד לטפל טבעי מתולתל שיער.

סוד # 6: יש דרכים הנכון & דרכים לא נכון להשתמש מייבש מכה

מייבש שיער יכול להיות סיוט של מתולתל סיוט אם נעשה שימוש לא תקין. כדי למנוע פוף, תן אוויר שיער יבש זמן רב ככל האפשר, ולאחר מכן מכה שיער יבש עם מפזר. החזק את מייבש השיער מתחת לשיער, חפיפה (לא סוחטת) תלתלים בכף היד שלך מקפל את השיער אקורדיון בסגנון כמו שיער יבש.

אם אינכם משתמשים במפזר, כוונו את זרבובית המכה הפוכה כלפי מטה, בכיוון השיער.

סוד # 7: לא לזרוק את המברשת שלך

זה בעצם מיתוס שאתה לא יכול להבריש שיער מתולתל. בעוד כמה נשים נשבע אפילו מסרק, מעדיף אצבעות סריקה, סריבו כותב בספרה כי צחצוח השיער שלך יכול להיות יצרנית נס.

צחצוח השיער במשך שתי דקות בלילה מסייע להפיץ שמנים טבעיים מהקרקפת לשיער, כותב סריבו, מה שהופך אותו “חלקה יותר, לניהול יותר, פחות מקורזל, רך יותר ונוצץ.”

כן, השיער שלך סביר להניח pouf לתוך המוני של תלתלים לאחר צחצוח, אבל Scrivo אומר שזה בסדר. כל שעליך לעשות הוא לחכות רק לפני השינה כדי לצחצח ולשטוף את השיער בבוקר. היתרונות, היא מתעקשת, שווים את זה.

“בין אם אתה סובל משיזוף, יובש, קצוות מפוצלים או אפילו שיער דליל, צחצוח לילה עם מברשת זיפים טבעיים יעזור להקל אם לא לגמרי לרפא את המצב”, כותב סקריבו.

# 8: כיצד להפיץ את המוצר דרך השיער

רוב הנשים מיישמות את המוצר על החלק העליון של הראש, אשר יכול לשקול את השיער למטה, כותב סריבו בספרה. הדרך הטובה ביותר ליישם את המוצר היא להתחיל בחלק האחורי שבו השיער הוא עבה יותר. לאחר מכן תוכל לעבוד את המוצר דרך הצדדים בחלק העליון של הראש. הוסף כמויות קטנות של המוצר כפי שאתה עושה את הדרך דרך קטעי שיער.

אתה יכול לסרוק את המוצר דרך או לעסות אותו לתוך השיער עם האצבעות.

Secret # 9: Headbands הם בחירה מצוינת כאשר אתה קצר בזמן

עבור נשים מתולתלות שיער בזמן קצר, סרט יכול להיות הצלה. אם אתה מושך את השיער בחזרה לתוך הלהקה בזמן שהוא לח, זה דרך מצוינת “לרדד” שיער על הכתר, משאיר את תלתלים על הקצוות של השיער שלך. מאוחר יותר אתה יכול לשלוף את hairband ויהיה לך גוף מדהים.

סוד # 10: קבל את התספורת הנכון

יש כל כך הרבה סודות כדי לקבל את התספורת הנכון עבור השיער שלך מתולתל באופן טבעי. לדוגמה, כדאי להימנע מפוני, שיער ארוך יותר עובד יותר קצר וזה מיתוס שאתה צריך מומחה שיער מתולתל לחתוך שלך.

גלה הרבה יותר מאמרים אלה על שיער מתולתל:

  • שיער תסרוקות: תסרוקות הטוב ביותר עבור שיער מתולתל באופן טבעי
  • מוצרים הטוב ביותר עבור שיער מתולתל באופן טבעי

No Replies to "10 סודות סגנון שיער מתולתל באופן טבעי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 − 70 =