10 שמנים זה מושלם עבור שיער שחור | insightyv.com

10 שמנים זה מושלם עבור שיער שחור

עם פיצוץ במוצרי טיפול עבור מרקמים ייחודיים ומשתנים של שיער שחור, זה יכול לפעמים להיות מבלבל לדעת מה לקנות. חזרה ביום, כאשר רוב המוצרים קייטרינג לשוק השיער השחור הכילו מרכיבים מחניקה כמו נפט, יחד עם תוספות זולות שלא עשו דבר כדי לשפר את בריאות השיער, הצרכנים לא היה הרבה ברירה. זה צנצנת בכל מקום של שמן שיין אולטרה (כחול או ירוק) ישב על דלפקי אמבטיה ברחבי הקהילה השחורה.

היום זה סיפור אחר. יש לך את הבחירה של מוצרים החל מחיר זול כדי יקר, ורבים מהם טענות טוען כמו “שולטת שולטת” ו “סלסול הגדרת”. ישנם ממצאים גדולים על מדף התרופות שלך, כמו גם המותגים סלון כי הם שווים את הכסף הנוסף.

לפעמים, אתה רוצה לשמור את זה פשוט. מבחר הבא הם בין השמנים הטובים ביותר לשיער שחור. אתה יכול להשתמש בהם לבד, או לקבל יצירתי לערבב משלך משלך. מלבד היותו נפלא לשימוש על tresses שלך, רוב שמנים אלה הם רב תכליתיים; כמה מהם יכולים לשמש קרם לחות הגוף, בעוד אחרים לשאת אל המטבח.

אחד השמנים הידועים ביותר אשר נהנים סוגים רבים של שיער, קוקוס הוא מועדף כי זה בעצם moisturizes tresses. כדי להיות ברור: רוב השמנים לא לחות את השיער. הם עוזרים לאטום לחות, אשר אמור לבוא בצורה של מים, כולל מוצרים מבוססי מים. אבל המבנה הכימי של שמן הקוקוס מאפשר לו לחדור את קווצות השיער, לחזק וללחלח אותו מבפנים. חפש זנים אורגניים של שמן זה, אשר זמינים בחנויות מכולת רגילות רבות יחד עם קמעונאים מזון בריאות.

תביעה רב-תכליתית: השתמש שמן קוקוס לבישול, אפייה כמו קרם לחות על כל.

No Replies to "10 שמנים זה מושלם עבור שיער שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 9 = 1