10 הטוב ביותר שמפו סגול לקנות בשנת 2023 – insightyv.com

10 הטוב ביותר שמפו סגול לקנות בשנת 2023

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

רוב הסיכויים, אם יש לך שיער בלונדיני, אתה מעוניין לשמור את זה ככה. זה המקום שבו הטיפול ותחזוקה נכנס פנימה בין אם אתה בלונדינית טבעית או שאתה מבלה שעות בסלון כדי לקבל את הגוון המושלם של בלונדינית אקונומיקה או דבש זהוב, הדבר האחרון שאתה יכול להיות שמח לראות הוא ירוק או גוון מחוספס כי ניתן להביא על ידי מספר דברים כמו כלור ואפילו את המוצרים שבהם אתה משתמש.

הזן שמפו סגול. גם אם אתה ברונטית, אם יש לך מדגיש או כל סוג של ombre או balayage, אתה עדיין יכול להפיק תועלת באמצעות שמפו סגול עם יכולות גוון. הדבר היפה הוא, אתה יכול לעבור לסירוגין בין שמפו גוון ואת ללכת רגיל שלך, אבל אם אתה שם לב השיער שלך לא נראה מבריק או מבריק כמו כאשר צבע ראשון זה, זה יכול להיות משהו לעשות עם מה אתה שם על זה.

סגול שמפו הם פשוטו כמשמעו סגול ואת הצבע יכול לעזור להנמיך את כל גוונים brassy כי הם מעכבים את צבע בלונדינית מ מראה דרך או עושה את הצבע לצבוע לדעוך מהר יותר ממה שהוא צריך. המשך לקרוא כדי ללמוד על השמפו הסגול הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו.

אם אתה כבר גוסס את השיער שלך, אתה כנראה משמש לבזבז אגורה יפה על זה. אז בזמן שמפו זה נמצא בצד היוקרתי יותר, אתה צריך להסתכל על זה במונחים של תחזוקה ואחזקה עבור ההשקעה שתבצע בסלון כל כמה חודשים. מוצרים Oribe באופן כללי הם לוקס יפה והם נראים להריח מדהים לחלוטין, אז אם זה משהו שחשוב לך, ואז ללכת על זה.

שמפו זה מעניק זוהר יפה על קווצות, אם יש לך ראש מלא של בלונדינית או רק מדגיש כי אתה מסתכל כדי להאיר. זה גם ארוז עם מרכיבים ממש מגניב כמו תמצית סחלב סגול, המכונה פרח של אריכות ימים. סגול סחלב לחלץ תיקונים פגומים השיער, התנאים, ומונע אובדן לחות. מרכיב נוסף, נבטי גינה שוויצרית, אשר גבוהים phyto חומרים מזינים, לטהר להגן על השיער מפני גורמים ללחץ סביבתי, מזהמים וחמצון טבעי כדי לסייע בשמירה על חיוניות צבע. קוקוס ו-נגזרות התירס נגזר לספק ניקוי עדין אך יעיל, כך בהירות מיטבית נשמרת עבור צבע תוססת.

לאחר spurging על גדיל להחליק השיער טיפול (וגם צבע טריים עבודה), הדבר האחרון שאתה רוצה הוא ממש לראות את זה לרדת לטמיון. אבל כאשר העבודה שלך צבע מתחיל להסתובב קצת כתום זה יכול להיות הזמן להגיע עבור שמפו סגול סגול כדי להפוך את הנעימות לתוך בלונדינית חנק.

כאשר קונים נוסחה כי לא לבלגן את הטיפול שלך, זה סופר חשוב לבחור אחד ללא סולפטים. סולפטס לא רק להסיר את הפיגמנטים ואת הטיפול מהר יותר, אבל ידועים להפוך חלקים גדילי יבש ו straggly. אנו מציעים את זה סולפט ו paraben ללא ניקוי עדין, כי לא רק מבטל צלילים brassy ואינו להפריע טיפול קראטין שלך, אבל גם, זה מסיר את הצטברות המוצר משני גדילי שלך ואת הקרקפת.

הודות לנוסחה המזינה העשויה מקמומיל, דבש וקינואה, היא מחזקת ומרככת גדילים ומניעת שבירה. בנוסף לא סולפטים, שמפו סגול הוא גם ללא גלוטן ומלח. אמנם עדיף לא לשטוף את השיער שלך כל יום, נוסחה זו היא עדינה מספיק, כי אתה יכול. ניחוח יפה, פרחוני מעט כי משתהה על מנעולים הוא תכונה מנצחת נוספת.
יותר ”

No Replies to "10 הטוב ביותר שמפו סגול לקנות בשנת 2023"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.