גודל פלוס אופנה ערוצי YouTube לצפות

גודל פלוס אופנה ערוצי YouTube לצפות

אני אוהב בלוג נהדר, אבל אני אוהב גם אהבה אוהב youtuber מדהים. תן לי יום שבת uneventful ואני ממש יכול לצפות בתחנות Youtube כל הלילה. בנוסף יופטרס אופנה גודל, במיוחד, הם מקור נהדר עבור גודל בגדים hauls, טיפים יופי ביקורות, ולתת לך מושג איך הבגדים מתאים לאדם נע. בדוק כמה האהובים עלי Youtube נשים מתחת.

PassionJonesz - אתה לא יכול לדבר על גודל ערוצי youtube ללא אזכור PassionJonesz. היא עושה את כל זה, בתוספת אופנה גודל, איפור, שיער, מסמרים. מעולם לא ראיתי מישהו מוכשר כל כך בתחומים רבים ושונים. אזהרה הוגנת, עליך להמשיך לערוץ זה בזהירות. מצאתי את עצמי עד 03:00 צופה הדרכות מדהים שלה. קטעי הווידאו שלה הם חזותיים ועריכת השלמות. היא באמת צריכה להציג את עצמה. עד אז אני אמשיך לראות. אם אתם מחפשים מומחה אופנה גודל פלוס ויופי אז אתה רוצה להירשם לערוץ PassionJonesz Youtube.

ImFashionablyLate - רן על ידי בלוגר, Amanda Valdez, קטעי וידאו youtube שלה לעתים קרובות לקחת אותך לחדר ההלבשה של הלבנים שלך טיט בתוספת קמעונאים גודל. היא נכנסת ליופי ונראה שיש תמיד על צבעי השפתון המדהימים ביותר. עוד דבר נהדר על אמנדה היא שיש לה סוג גוף תפוח.

 הרבה מהקוראים שלי מתקשים ללבוש את זה סוג הגוף אמנדה עושה את זה בצורה מושלמת. היא משמשת דוגמה נהדרת של כמה מסוגנן זה סוג הגוף יכול להיות.

Curves מסוגנן - המכונה הבלוגר מאחורי Curves מסוגנן, אליסה הרחיבה את ידה בעולם Youtube. אישית, אני אוהב את Alissa של "לשמור על זה אמיתי" הגישה שלה ביקורות של בגדים.

 קטעי הווידאו האהובים עלי לצפות ממנה הם שלה גודל אופנה hauls. היא נותנת תובנה גדולה לבחירות הבגדים שלה כפי שהיא מתייחסת מרקם, לחתוך, ואת הסגנון.

גודל הנסיכה - Cece, הידוע גם בשם הנסיכה פלוס גודל, יש אחד מאותם ערוצי youtube שיש לו משהו עבור היבטים שונים של החיים שלך. היא מדברת על כושר גודל פלוס, תזונה, אופנה, ועוד גודל היכרויות, ועוד הרבה יותר. היא משאב גדול ואת אישיות אופטימי שלה גורם לך להרגיש כאילו אתה מכיר אותה. היא בהחלט Youtuber אתה רוצה להירשם.

האופנה המתפתלת - גורו הבלוגים והעורך הראשי, מארי דניי, מעניקה לנו דיאלוג מפואר על ערוץ יואטובה שלה. היא מדברת על אופנה פלוס גודל, אבל היא גם נכנסת לדיונים אחרים גודל פלוס על ביטחון, קבלה עצמית, ואת גודל פלוס הקהילה כולה. הערוץ שלה הוא מקום מצוין לשיחה טובה ומיושנת.

אלה נשים נהדרות מספקים לנו ערוצים גדולים לצפות. באופן אישי, עקבתי אחר PassionJonesz הדרכות איפור, קנה בגדים מן האולטימטיבי Curves 'hauls, ניסו שפתון חדש מ אני אופנתי מאוחר, עשה הביתה workouts עם גודל פלוס הנסיכה, ויש לי על שיחות מפותלת עם Curvy אופנה.

זהו חלק מדהים על ערוצי youtube כמו אלה, הם מקבלים אותך צעד מתוך אזור הנוחות שלך ולנסות דברים חדשים אם אתה לא רואה האהוב עליך בתוספת גודל youtuber ברשימה זו, אל תהסס לשלוח לי הודעה. (כפתור דוא"ל לעיל) אני אוהב לגלות vloggers חדש חדש לצפות. ככל ועוד גודל ערוצי youtube, יותר טוב.

No Replies to "גודל פלוס אופנה ערוצי YouTube לצפות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 50 = 57