כיצד לטפל הטוב ביותר מעברים של בני נוער – insightyv.com

כיצד לטפל הטוב ביותר מעברים של בני נוער

הארגון הלאומי לסטודנטים נגד החלטות הרסניות (SADD) ו- Liberty Mutual Insurance עורכים סקר שנתי של בני נוער באמריקה כדי לזהות דרכים לעזור לבני נוער לקבל החלטות טובות יותר. לאחרונה בני נוער היום הדו”ח מתייחס כיצד בני נוער להתמודד עם מעברים חשובים בחייהם ואת ההשפעה של אותם “טקסי המעבר” על קבלת ההחלטות שלהם.

ה בני נוער היום הדו”ח מפוכח.

הדו”ח מגלה כי “מתבגרים בתיכון שהוריהם משלימים פחות תשומת לב לתקופות מעבר משמעותיות (45%), כגון גיל ההתבגרות, שינוי בית הספר וימי הלידה העיקריים, נוטים יותר מאשר בני נוער שהוריהם מקדישים את תשומת לבם הגבוהה ביותר (81%) לעסוק התנהגויות בסיכון גבוה, כולל שתייה, שימוש בסמים, יחסי מין מוקדמים, נהיגה מסוכנת, וסבירות כפולה לדווח על לחץ יומיומי, ונראה כי הסיכוי הגבוה ביותר הוא לדכא ולשעמם “.

באופן סביר, את התוצאות של סקר זה צריך להיות מדהים עבור כל האבות של בני נוער. קחו חלק מהממצאים האחרים.

יחסים. בני נוער שההורים שלהם מתקשרים, מכירים וחוגגים מעברים חשובים מדווחים על קשר הדוק מאוד עם הוריהם. הם נוטים להיות אינטראקציות תקשורת מצוינות חוויות עם הוריהם, גם כאשר בעיות קשות לעלות. הם נוטים להיות מושפעים יותר על ידי הוריהם בהחלטות שלהם על שתייה, סמים וכל מיני פעילות מינית.

השקפת חיים. 83% מבני הנוער בקטגוריה זו דיווחו על תחושת אושר בכל יום או כמעט כל יום, לעומת 49% מאלה שהוריהם אינם מכירים במעברים מרכזיים. הם גם מדווחים על תחושת עצמי גבוהה (67%) לעומת 22% מאלה שדווחו על חוסר תשומת לב הורית לטקסי המעבר שלהם.

מצבים בבית הספר. המגמות זהות עם ילדים בגילאי הביניים בגיל העמידה כפי שהם עם ילדים בגילאי התיכון. אז, אם ילדים הם tweens או בני נוער, הכרה וחגיגה מעברים חשובים.

נְהִיגָה. בני נוער בעלי רמות גבוהות של תשומת לב הורית במהלך טקסי המעבר שלהם נוטים להיות נהגים בטוחים יותר. הם מהירים פחות, נוהגים בזהירות רבה יותר, נוטים יותר ללבוש חגורות בטיחות ויש פחות סיכוי לנהוג פגום או לרכב עם נהג פגום.

מה הם הטקסים החשובים של המעבר?

על פי בני נוער היום הדו”ח, אלה נקודות מעבר או טקסי המעבר כוללים:

 • גיל ההתבגרות
 • מעבר לבית ספר חדש
 • ימי הולדת
 • קבלת רישיון נהיגה
 • השגת המכונית הראשונה שלהם
 • בוגרת בתיכון
 • הולך על תאריך הראשון

כמה מעברים אחרים האבות ממליצים כמו דברים חשובים כדי לזהות את חייהם של בני נוער כוללים:

 • ביצוע או לא לעשות את בית הספר לשחק, צוות אתלטי או צוותים תחרותיים אחרים
 • צופיות פרסים התקדמות דרגה
 • כרטיסי דו”ח רבעוניים
 • עבודה ראשונה
 • טיול בית הספר הראשון מהבית

   

ה בני נוער היום הדו”ח אומר – להיות שם עם בני הנוער שלך על פרשת דרכים של חייהם הצעירים הוא קריטי הבחירות ההתנהגותיות שלהם ואת הרגשות שלהם על עצמם. זה אולי לא נראה אינטואיטיבי, אבל באותם רגעים קריטיים, בני נוער יודעים אם ההורים שלהם יש דבורה תומכת או נעדר בעיקר.

אז מה אבא יכול לעשות כדי להפוך את המעברים האלה חשוב חייהם של בני הנוער שלהם?

לזהות ולהבין את טקסי המעבר. בעוד כמה מעברים אלה זיהינו נפוצים, העשרה שלך יהיו מסוימים ספציפיים. נער אחד צעיר היה מעבר משמעותי כאשר הפלטה שלה ירד והיא ניסתה עדשות מגע בפעם הראשונה באותו שבוע. אז להיות צופה ותקשורת לעתים קרובות עם העשרה שלך כל הזמן להיות keyed לתוך מעברים שלהם. לפעמים האזנה לשיחות עם חבריהם תעזור לכם לזהות את טקסי המעבר שחשובים להם.

מצא משמעות חגיגות אסטרטגיות. משפחות מוצלחות רבות יש כמה טקסים בנויים סביב חגיגות ומעברים.

 • ימי הולדת ואירועים מיוחדים אחרים במשפחה אחת נחגגים עם ארוחת ערב של הבחירה של honoree, וכי הילד מקבל צלחת זהב, גביע סכו”ם מצופה זהב ליהנות במהלך ארוחת ערב.
 • למשפחה אחרת יש פולחן מיוחד הקשור לריקוד הרשמי הראשון של כל בת – ספא יום, מניקור וביקור בסלון לשיער.
 • משפחה אחת מדווחת שהם לוקחים כל בת ל”זוהר של זוהר “כשהיא מגיעה לגיל 16. 16.
 • אב אחר לוקח את בניו כשהם מגיעים 14 לציד הצבאים הראשון שלהם, קונה להם ציוד ציד ורשיון מראש.
 • בכמה משפחות, סיום הלימודים בבית הספר התיכון הוא עניין גדול. כל המשפחה המורחבת באה עבור סטייק ברביקיו ומביא מתנות סיום לאחר טקס רשמי.

   

בכל מקרה, המסורות והטקסים הם משמעותיים לתקשר תחושה של חגיגה. תן לדמיון שלך להשתולל ולמצוא דרכים להכיר ולחגוג את המעברים האלה.

פרידה תגובה. כמו שאבא קורא את סיכום של בני נוער היום הדו”ח, הוא יהיה נדהם עם כמה קל היה פשוט להתחיל לזהות ולחגוג מעברים. אבל קרוב לוודאי שהיחסים ההדוקים, התקשורתיים, בין בני נוער להורים, גרמו באמת לחגיגה של טקסי המעבר האלה. במילים אחרות, האם חוסר תשומת הלב מעביר בעיה שורש, או האם זה סימפטום של הורות קשובה באופן כללי? ההכרה במעברים אלה היא תוצאה טבעית של קשר קרוב וחיובי בין בני נוער להורים. אבל התוצאות של הסקר הן כה משמעותיות, כי כל אב צריך לעבוד קשה כדי לתקשר בצורה יעילה לזהות את לחגוג אלה “פרשת דרכים” האירועים בחייהם של בני הנוער שלהם.

No Replies to "כיצד לטפל הטוב ביותר מעברים של בני נוער"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.