פוסטר ואימוץ ספרים נושאים עבור צעירים | insightyv.com

פוסטר ואימוץ ספרים נושאים עבור צעירים

ניתן להחזרה Girl cover art courtesy of Marchall Cavendish Corporation

החזרה ילדה לכסות אמנות באדיבות.
מרשל קאונדיש

תיאור קצר של ילדה חוזרתYou

רוני בת השלוש עשרה "הוחזרה" למרבית חייה הצעירים. תשע פעמים ליתר דיוק. כלומר היא הועברה מבית אומנה לבית אומנה מאז שהיא ננטשה על ידי אמה הלידה בגיל 11 כדי לעבור אלסקה עם החבר שלה. על פי העיתון של רוני תשע מהלכים לא לספור מיקומי חירום וכמה זמן עם המשפחה. אבל על החיים כמו ילד אומנה, רוני צריך גם להתמודד עם החיים כמו תלמיד בית הספר התיכון. היא מוצאת חבר בבית הספר מנודה של "חתול", אבל בסופו של דבר יש לבחור בין להיות חבר נאמן חתול או להיות פופולרי.

  • סקירה מלאה של
02
של 05

הזדמנות אחרונה

ה Last Chance Texaco

הזדמנות אחרונה.
ברנט הרטינגר

תיאור קצר של הזדמנות אחרונהYou

 

זהו ספר נהדר המציע הרבה לקורא. בין אם אתם מחפשים ללמוד על הילדים "במערכת" או שגדלתם בבית קבוצה ומחפשים ספר שאתם יכולים להזדהות איתו, הזדמנות אחרונה בשבילך. עלילה חזקה מניעה את הסיפור הזה ואת הדמויות שלו. תיאורי התווים ארוגים בתוך קו הסיפור, וזה לא נראה להאט את הקצב למטה. הילדים המתוארים בספר הם מציאותיים. ההתנהגות שלהם מונעת על ידי הרגשות שלהם, בדיוק כמו כל כך הרבה מהילדים במערכת. הקורא מתחיל לטפל הדמות הראשית מקווה שהיא יכולה למצוא מקום קבוע להתקשר הביתה.

 

03
של 05

ילד בשם "זה"

יֶלֶד Called

הילד נקרא "זה" לכסות באדיבות.
תקשורת בריאות, Inc

תיאור קצר של ילד בשם "זה"You

אחד מקרי ההתעללות הגרועים ביותר בהיסטוריה של קליפורניה הגיע לסיומו ב -5 במארס 1973. דייב פלזר מתחיל את סיפורו המדהים כילד מתעלל בהצלתו בחלק מסדרה, ילד בשם "זה". לקרוא את הספר הזה "טרנר דף" לא נותן לו צדק. קל לקריאה, אבל קשה להבין איך אמא יכולה לטפל בילדה שלה בדרך זו.

  • סקירה מלאה של ילד בשם "זה"
04
של 05

הילד האבוד

ה Lost Boy Cover Art

הילד האבוד לכסות באדיבות.
תקשורת בריאות, Inc

תיאור קצר של הילד האבודYou

הילד האבוד מתעד את מסעו של דוד פלצר מבית אומנה לבית אומנה לאחר שניצל מחמת התעללות חמורה של אמו ב -5 במארס 1973. סיפור זה יחזיק את תשומת לבך ככל שתלך לאיבוד בילדותו של דיוויד פלזר. המשך ילד בשם "זה"

  • סקירה מלאה של הילד האבוד
05
של 05

לבבות סבוך /

מְסוּבָּך Hearts cover art

לבבות סבוכים לכסות באדיבות ספרים Bongiorno.
ספרים של בונגיורנו

תיאור קצר של לבבות סבוך /You

 

לבבות סבוך /, שנכתבה על ידי אימא מאמצת פאטי בונגיורנו, מספרת את סיפורה של אימוץ בדיוני המשקף את המציאות עם אפיונו החזק של בונגיורנו ותובנה בשלושית האימוץ. הספר מתפתח לאורך שלושה מסלולים שונים המביאים לידי ביטוי את הסיפור המלא. הספר כתוב יפה כי הורים מאמצים ומאומצים יהיה ליהנות במיוחד.

 

No Replies to "פוסטר ואימוץ ספרים נושאים עבור צעירים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 8 =