טיפים על קבלת חברים עבור בני נוער – insightyv.com

טיפים על קבלת חברים עבור בני נוער

בין אם אתם לומדים בבית ספר חדש או מחפשים תאריך, לפגוש אנשים ולעשות חברים יכול להיות מביך ומאתגר. עם זאת, זה לא חייב להיות כל כך קשה. נסה כמה עצות פשוטות אלה, ואתה תהיה על הדרך שלך בתוך זמן קצר.

Friday
של 08

תקשיב ושאל שאלות

נוער girls talking

קלאוס ודפלט / גטי

אנשים אחרים אוהבים לדעת שהם שמעו ושהרעיונות שלהם מוערכים. על ידי היותו מאזין טוב, אתה נותן לאחרים לדעת שאתה מעריך את מה שיש להם לומר, ובהרחבה, מי הם.

אתה יכול לתת לאחרים לדעת שאתה שם לב על ידי יצירת קשר עין בזמן שהם מדברים, ואז לשאול שאלה או שתיים על מה שהם אומרים. אם השיחה מתנהלת טוב, שאל את האדם על מספר הטלפון או הדוא”ל שלו, ולאחר מכן התכונן לבלות.

02
של 08

תן מחמאות

כולם אוהבים להגביר את האגו. הבחנת משהו שאתה אוהב על מישהו ולשתף אותו איתו או היא דרך מצוינת ליצור חיבור ולהתחיל שיחה.

כאשר נותנים מחמאה, להיות כנה ואמיתי. גם אם אתה מחמיא משהו קטן מאוד – כמו הצבע של הנעליים של האדם – זה צפוי להיות מוערך. ייתכן אפילו לקבל מחמאה בתמורה!

03
של 08

לנתק את עצמך מן הטכנולוגיה

סביר להניח שתבחין מי מתעניין בך אם אתה בודק ללא הרף את הדוא”ל, הדואר הקולי והודעות הטקסט שלך. להיות מקוון או בטלפון גם שולח את ההודעה לאחרים שאתה לא זמין.

שים את הטלפון הסלולרי שלך מעת לעת תסתכל מסביב. מי נראה מצחיק או מעניין? באילו אנשים בחדר לא דיברתם? מי שם לב לרעיונות שלך? שים לב נפשית להקדיש קצת זמן להכיר את האנשים האלה פנים אל פנים.

04
של 08

הצטרף למועדון או לצוות

בני נוער huddling in gym

תמונות של Westend61 / Getty

בעל עניין משותף עם אדם אחר נותן לשניכם משהו לדבר עליו. לא משנה אם העניין הוא קריאה, רוגבי או רוק ‘רול, רודף אותו עם אנשים אחרים זה כיף נותן לך תחושה של משמעות ושייכות. מועדונים, צוותים וקבוצות אחרות גם לעבוד לקראת מטרות משותפות, אשר מעורר השראה, מלמד אותך איך לפתור בעיות ומסייע לך קשר עם אחרים.

לחקור את המועדונים ופעילויות בבית הספר שלך או מקום הפולחן. בדוק את הרישומים כמובן במרכז הקהילתי המקומי שלך, YMCA או פארקים מחלקת נופש. טופס להקה או מועדון הספר, או להתחיל קבוצת אינטרסים באינטרנט. יהיה לך מעגל של חברים לפני שתדע את זה.

05
של 08

לְהִתְנַדֵב

רצון עז לעזור לאחרים הוא אטרקטיבי לרוב האנשים, בין אם הם מחפשים חבר או תאריך. זה גם מאוד appealing מכללות ומלגות תוכניות. העלאת תשוקה זו לפרויקט התנדבותי היא דרך מצוינת לפגוש אחרים, לבנות קהילה ולעבוד למען מטרות משותפות.

אתה יכול להתנדב בבית הספר שלך, הקהילה או הכנסייה. בני נוער רבים לנקות פארקים, מורה צעירים או לעזור במזון מזון, מקלטים לבעלי חיים או בתי חולים. ארגונים ללא כוונת רווח זקוקים תמיד גם למתנדבים: גלה אם בית הגידול של האנושות, מועדון סיירה, הצלב האדום וקבוצות לא-רווחיות אחרות יש פרקים בקרבת מקום מגורייך. רוב הסיכויים הם, תמצא בני נוער אחרים – ואנשים נחמדים מכל הגילאים – להתנדב מזמנם.

06
של 08

תשיג עבודה

קבלת עבודה במשרה חלקית במקום שבו בני נוער אחרים עבודה היא דרך אחרת לפגוש אנשים ולעבוד לקראת מטרות משותפות. גם אם המטרות האלה כרוכות בסוודרים מתקפלים או בשירותים לניקוי, יהיה לך משהו להתלונן עליו – ולעשות קשר עם אחרים.

07
של 08

טופס קבוצת מחקר

נוער study group

תמונות של Hero Images / Getty

האם המורה שלך למתמטיקה מעניק בחינות סופר-על? האם המורה להיסטוריה שלך תמיד נותן מבחני פופ? סובב כמה אחרים מהכיתה שלך ללמוד ביחד כל שבוע. שאל את המורה שלך אם אתה יכול לעבור סביב גיליון ההרשמה או להודיע ​​על הקבוצה לאחר השיעור.

כאשר הקבוצה שלך נפגשת, שתף הערות ושוחח על השיעור. גלה מה חבריך לכיתה כמו על המורה ומה הם לא יכולים לסבול. לעשות כרטיסי פלאש יחד או חידון אחד לשני. תביא חטיפים ולשתף את מה שקורה בחיים שלך. יהיו לך חברים חדשים לפני שתדע את זה.

08
של 08

לִצְחוֹק

תן לאחרים לדעת שאתה חושב שהם מצחיקים גורם להם להרגיש טוב ומראה להם שאתה מתעניין במה שהם חושבים. זה גם מראה לך חוש הומור טוב, שהוא אחד הדברים הטובים ביותר בני נוער לחפש אדם, בין אם זה חבר טוב או חבר או חברה.

No Replies to "טיפים על קבלת חברים עבור בני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.