טיפים שיעזרו לך לקבל ציונים טובים יותר בבית הספר – insightyv.com

טיפים שיעזרו לך לקבל ציונים טובים יותר בבית הספר

אם אתה משהו כמו שהייתי בבית הספר אתה מסוגל ציונים גבוהים יותר מאשר אלה שאתה באמת מקבל. המכשול הגדול ביותר עבור רוב בני הנוער הוא לא עד כמה הם חכמים אבל כמה הם שקדן על למידה. בואו נהיה אמיתיים, לפעמים הספר משעמם וכמה נושאים מעניינים יותר מאחרים. אילו נושאים אתה אוהב ואילו אלו אתה לא לרדת אל שני משתנים הליבה; רמת העניין שלך ואת כישורי ההוראה של המורה.

למרות שאתה לא יכול לעזור לך כאשר יש לך נפל של מורה אתה יכול לעשות דברים קטנים כדי להפוך את המעמד uninspiring מרגש. למעשה, יש הרבה שינויים קטנים שאתה יכול לעשות ביחס שלך לבית הספר ואת ההרגלים האקדמיים שלך להיות תלמיד מוצלח יותר. אני לא מבטיח לך ישר של עם D- מאמץ אלא על ידי הצגת חלק או את כל האסטרטגיות הבאות תראה שיפור ניכר ציונים שלך.

שאל לפחות שאלה אחת בכל כיתה.

לשאול שאלות היא דרך פשוטה ויעילה להבטיח לך לשים לב בכיתה. קח את זה ברצינות ואתה לא יכול לעזור אבל ללמוד כמה דברים שאחרת היה עובר לך מעל. לא משנה כמה יבש הסגנון של המורה הוראה עשוי לשאול שאלות יגדיל את רמת העניין שלך. למה? כי על מנת לשאול שאלה רצינית אתה צריך לשים לב; לעשות את זה המטרה שלך לשאול לפחות אחד חשב היטב על השאלה משהו המורה אמר בהרצאה בלי לנסות אפילו תמצא לך לשמור מידע נוסף באופן כללי.

להפוך אותו למשחק על ידי מנסה לשאול שאלה שתאתגר את המורה שלך לעשות קצת חשיבה משלהם כדי לתת לך תשובה.

אל תפחד לענות על שאלות, גם אם אינך בטוח בתשובה.

מספר אחד הסיבה שאנשים לא לענות על שאלות בכיתה היא לא שהם לא יודעים את התשובה, זה שהם חוששים להסתכל טיפשים מול עמיתיהם.

לעתים קרובות יותר מאשר אתה לא יודע את התשובה אבל לא מבינים את זה כי אתה לא בטוח 100% שאתה צודק. במקום להסתכן נראה כמו dolt אתה שותק. הנשיא ה -16 של ארצות הברית אברהם לינקולן אמר פעם, “עדיף לשתוק ולהיות טיפש יותר מאשר לדבר ולהסיר את כל הספק” וזה עשוי להיות עצה טובה עבור פוליטיקאי אבל לסטודנט זה אחד הדברים הגרועים ביותר שאתה יכול לעשות. תאמינו או לא טועה מוסיף למידה על ידי חיזוק התשובה הנכונה בראש שלך להיות מעשים הנכונים באותו אופן על ידי נותן לך ביטחון הדברים שאתה חושב שאתה יודע. אז לדבר ולנסות לענות לפחות שאלה אחת בכל שיעור.

אם אתה ביישן בכאב לקבל את היתרונות של לשאול / תשובות לשאלות אסטרטגיות עם כמה שינויים פשוטים בהערה שלך לוקח הרגלים.

** למעשה, זהו פתק טוב לוקח אסטרטגיה לכל התלמידים.
אם אתה באמת מפחד לחשוב טיפש או פשוט ביישן על מדבר בכיתה יש אסטרטגיה אחרת אתה יכול להעסיק לנצל את השאלות / לשאול שאלות טכניקה למידה. במסגרת ההערה שלך לוקח שגרה לרשום את כל השאלות המורה שלך שואל את התשובות הנכונות שניתנות ולעשות סימון על מי נתן את התשובה (שם התלמיד או המורה למשל).

רשמו את כל השאלות הנשאלות על ידי תלמידים אחרים באופן דומה; עם השאלה, התשובה הנכונה ואת השם של התלמיד שביקש מסומן בבירור. שים את השאלות שנשאלו וענו בסוגריים כפולים (כך)), כך שתדע מאוחר יותר שהן התרחשו מחוץ למסלול ההרצאה הרגיל. כמו כן, לעשות רשימה של שאלות שאף אחד לא נראה מסוגל לענות כמו מורים לעתים קרובות להשתמש בשאלות אלה על בחינות. לבסוף, כאשר יש לך שאלה שאתה רוצה לשאול לכתוב את זה ולסמן אותו עם אסטריקס * או איזה סמל אחר. מאוחר יותר אתה יכול לשאול את המורה את השאלה באופן פרטי ומיד לרשום את התשובה שהם נותנים לך או לחפש את התשובה בעצמך. מאוחר יותר, כאשר מגיע הזמן ללמוד למבחן להסתכל דרך שמות של אנשים שנראים לעתים קרובות לענות על השאלות בצורה נכונה ולנסות ללמוד איתם.

ערכו רשימה של שאלות הבחינה אפשרי על בסיס כל השאלות שנשאל בכיתה ולשים אותם על כרטיסי פלאש כדי חידון עצמך.

קרא את ההערות שלך כל לילה לפני שאתה הולך לישון.

זה נכון, לקרוא את ההערות היומיות שלך כל לילה במיטה לפני שאתה הולך לישון. לטפל בהם כמו רומן אתה באמת לתוך ולהפוך אותו הרגל לקרוא את ההערות בסוף כל יום. גם אם אתה קורא ספר בלילה בשביל הנאה (וזה טוב מאוד) בזמן בבית הספר לוודא את הדבר האחרון שאתה קורא כל לילה הם הערות בית הספר שלך. זוהי עובדה מוכחת כי אירועים ומידע שאתה חשוף אל השעה האחרונה לפני השינה הולך להישאר מוטבע בזיכרון שלך. תחשוב על זה, אתה כמעט תמיד יכול לענות על השאלה “מה עשית לפני שהלכת לישון אתמול בלילה?” עם מעט או ללא מאמץ בעוד פרטים אחרים יומי לא קל כמו לאחזר. הסיבה להודעה זו שינה שימור אפקט עדיין נחקר אבל אם המדע להבין את זה או לא זה יעזור לך לשמור את המידע הרצאות שלך אם אתה לסקור את ההערות היומי על ידי עושה את זה ממש לפני המיטה יש לך את היתרון הנוסף של מוזר זה פסיכולוגית.

להעסיק אסטרטגיות אלה יחד עם הרגלים טובים לקיחת הערות ורצון אמיתי לעשות טוב יותר ואתה תראה שיפור. מזל טוב ושיפור כיתה שמח!

עודכן על ידי Keisha הווארד, מומחה העשרה נוער. 

No Replies to "טיפים שיעזרו לך לקבל ציונים טובים יותר בבית הספר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.