צרות וסת: תשובות לשאלות תקופת נפוצות – insightyv.com

צרות וסת: תשובות לשאלות תקופת נפוצות

אנחנו כבר מקבל הרבה שאלות על תקופות, בעיקר מן הבנות תוהה אם מה קורה עם הגוף שלהם הוא נורמלי ואם יש תרופות עבור הצרות הגרוע ביותר שלהם תקופה. התשובות לשאלות הכי דחופות שלך הן למטה.

מה גיל האם אנשים מקבלים את התקופות הראשונות?

רוב הנערות מקבלות את התקופות הראשונות שלהן בין הגילאים 11 ל -14, אבל אתה יכול להיות צעיר או מבוגר יותר כאשר אתה מקבל את שלך – אין גיל “נכון” כדי לקבל את זה.

שאל את אמך כאשר היא קיבלה את התקופה הראשונה שלה. זה אינדיקציה טובה כאשר שלך עשוי לבוא.

מה הם הסימנים כי התקופה שלך מגיע?

השלטים הם קצת שונים עבור כולם, וככל שאתה מתבגר, תקבל ממש טוב לקרוא את הגוף. כמה דברים לחפש, אם כי, הם שדיים כואבים, כאבים בגב, מצבי רוח עצבני, עצירות, בטן נפוח, דיכאון, תיאבון גדול, ו breakout של זוג zits. לא תחוו את כל של תסמינים אלה לפני התקופה שלך בכל חודש, אבל אתה עלול להיתקל כמה.

האם זה רע אם תקופתך הוא חום במקום בצבעי דם?

זה נורמלי לחלוטין, במיוחד בתחילת ובסוף התקופה שלך. כל זה אומר כי נוזל הווסת שלך עוזב את הגוף שלך לאט יותר. זה חום כי יש לו יותר זמן לחמצן, באותה צורה כי הדם משאר הגוף שלך הופך חום אחרי זה נחשף לאוויר במשך זמן מה.

מה אתה יכול לעשות על הכאב??

כאשר יש לך את התקופה שלך, לפעמים הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתרחץ, ללבוש כמה הזעות, להירגע.

כדי להפחית את הכאב, אתה יכול לנסות over-the-counter משככי כאבים, תה צמחים, מדיטציה, או הצבת בקבוק מים חמים על הבטן. ייתכן גם רוצה להתרחק מאכלים שמנוניים או מתובל.

מהו סכום רגיל לוסת?

רוב תקופות הנשים נמשכות כשניים עד שישה ימים. זה כולל יום או יומיים של זרימה כבדה בהתחלה (כלומר אתה משנה את כרית או טמפון כל שעה או שתיים), ואחריו כמה ימים בהירים זרימה.

הסכום שאתה וסת יכול להשתנות מחודש לחודש, וזה נורמלי לחלוטין. אבל אם התקופה שלך היא כבדה כל כך, כי אתה צריך לשנות את הפנקס או טמפה יותר מפעם אחת לשעה, או אם הדם הווסת הוא יוצא בזרם יציב שלא יפסיק, או אם תקופתך נמשכת יותר משבעה ימים, אתה צריך ללכת לרופא שלך.

אתה יכול לעכב את התקופה שלך מגיע או להפסיק את זה פעם זה התחיל?

אין דרך טבעית לשנות את היום של התקופה שלך או לגרום לזה לסיים מהר יותר. יש כמה גלולות למניעת הריון בחוץ שיכולים להפוך את התקופה שלך לבוא רק כמה פעמים בשנה, אבל אלה אינם בטוחים עבור כולם, והם באים עם כמה תופעות לוואי כי אתה עלול לחשוב הם גרועים יותר מקבל את התקופה שלך פעם אחת חוֹדֶשׁ. שוחח עם הרופא שלך אם אתה חושב על גלולות למניעת הריון.

מה זה אומר אם יש לך תקופות לא סדירות?

רוב מחזורי הנשים הם סביב 28 ימים, אך לנשים שונות יש מחזורים שונים והתזמון האישי שלך עשוי להשתנות מחודש לחודש עקב לחץ, מחלה או שינוי במשקל. בשנתיים הראשונות לאחר שתקבל את התקופה הראשונה שלך יכול להיות חריג במיוחד; אתה יכול אפילו לדלג על כל החודש. כל עוד אתה מקבל את התקופה שלך בסופו של דבר, זה לא עניין גדול.

אתה יכול לקבל בהריון בזמן על התקופה שלך?

כן – אם יש לך יחסי מין לא בטוחים, אתה יכול להיכנס להריון במהלך כל חלק של המחזור החודשי שלך, כולל כאשר אתה על התקופה שלך. כדי לוודא שזה לא יקרה, אתה צריך לתרגל סקס בטוח להשתמש קונדום בכל פעם שאתה עושה סקס.

מה אם תקופתך מאוחרת?

אל תתחרפן. לא כל התקופות מגיעות בדיוק 28 ימים אחרי האחרון, במיוחד בשנתיים הראשונות שלך. אם יש לך סיבה להאמין שאתה בהריון, אם כי, לקבל את עצמך לחנות סמים לקחת מיד הריון הבדיקה מיד. (זכרו: הדרך היחידה להיכנס להריון היא על ידי קיום יחסי מין בנרתיק).

האם יש לך את התקופה ועדיין להיות בהריון?

לא. אתה לא יכול להיות בהריון יש את התקופה שלך באותו זמן. לפעמים נשים בהריון חוו דימום בנרתיק, אשר הם עלולים לבלבל עבור התקופה שלהם, אבל זה לא אותו דבר.

מה זה “תצפית” ומדוע זה קרה?

תצפית פירושה זרימת דם קלה בין התקופות. לא כולם מקבלים את זה, וגם אם זה לא מזיק, זה עלול להיות מעצבן. אם אתה צביע, ייתכן שתרצה לקבל את הרגל של לובשת סדינים התחתונה כל יום (או לפחות סביב הזמנים של המחזור שלך, כי אתה שם לב תצפית).

אתה צריך להשתמש טמפונים או רפידות?

הרבה נשים מעדיפות טמפונים כי הם יותר דיסקרטי ואתה יכול לשחות איתם, אבל זה יכול לקחת קצת תרגול כדי ללמוד איך להכניס אותם. כמו כן, באמצעות טמפונים מגיע עם סיכון קטן של תסמונת הלם רעיל. אז אם אתה רוצה להישאר עם כריות, זה בסדר. זה הכל עניין של מה אתה מרגיש בנוח.

No Replies to "צרות וסת: תשובות לשאלות תקופת נפוצות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.