כיצד למצוא חברים אמיתיים ואמינים – insightyv.com

כיצד למצוא חברים אמיתיים ואמינים

מה הן התכונות של חבר טוב? חברויות אמיתי יכול להתחיל באופן מיידי אבל הם לוקחים זמן לבנות. הנה כמה תכונות לחפש כאשר עושים חברים כמו נער – ומעבר.

Friday
של 08

חברה טובה היא כנה

שתיים teenage girls laugh together in bedroom

דיאנה מולבייהיל / סטון / גטי

חברים טובים לא יכולים לחלוק כל פרט בכל שנייה של חייהם, אבל הם מנסים להיות ברורים לגבי כוונותיהם. משמעות הדבר היא כי הם מנסים להציג תמונה מדויקת של מי הם וכיצד הם מגיבים במצבים שונים. כאשר משהו לא נראה כמו שצריך, הם יידעו אותך.

02
של 08

חבר טוב מבדר

זה נתון, וכנראה הסיבה שהפכתם לחברים מלכתחילה. אבל יש הרבה מה לומר על כימיה ועל אינטרסים משותפים.

באשר כיף, זה תלוי איך אתה מגדיר את זה: כמה חברים הם כיפיים כי הם החיים של המפלגה, בעוד אחרים הם כיף כי הם מבחינים כל פרט מוזר מוזר על המצב. כמה אנשים הם פשוט כי הם רואים את החיים כמו שאף אחד אחר עושה.

03
של 08

חבר טוב הוא קשוב ו הסתגלות

חבר טוב הוא מאזין טוב למדי ומבחין כמה דברים קטנים משפיעים עליך. היא לא יכולה לקרוא את דעתך, אבל רוב הסיכויים שהיא יכולה לספר מתי אתה מאושר, עצוב, נרגש, המום או מוטרד. אם חברה טובה מודעת לכך שהיא עושה משהו שמרגיז אותך, היא תנסה לשנות את דרכה או לפחות לדבר איתך על זה.

04
של 08

חבר טוב תומך בך ואת המטרות שלך

בטח, החבר שלך עשוי לחשוב שאתה מגניב, אבל הוא על אותו דף כמו שאתה? האם הוא יודע מה אתה רוצה ביותר מהחיים? חבר טוב באמת יידע מה גורם לך לתקתק ולעזור לך להיות האדם שאתה רוצה להיות. הוא לא ינסה לשנות את מי שאתה, לגרור אותך למצבים שגורמים לך להרגיש לא נוח או לשים אותך בסיכון לאבד משהו שחשוב.

05
של 08

חבר טוב אמין

חברים אמיתיים לא ינסו לגנוב את החברה שלך או את החבר שלך, את העבודה שלך או את האישיות שלך. הם לא ירכלו עליך כל הזמן או ינסו לפגוע במוניטין שלך. הם יידעו אותך כאשר הם מודאגים ולעשות כמיטב יכולתם כדי לדבוק בך כאשר אתה בצרות.

06
של 08

ללא שם: חבר טוב בבירור דואג לך

אנשים שונים עשויים להיות דרכים שונות לתת לך לדעת כי אכפת להם. אדם אחד עשוי לתת לך חיבוק גדול בעוד שאחד אחר עלול להקניט אותך בעדינות. רמז גדול שמישהו דואג הוא שהם מדברים איתך לעתים קרובות למדי, ובאופן כללי, יודעים מה קורה בחיים שלך ומביעים עניין.

07
של 08

חבר טוב נדבק איתך דרך זמנים טובים רע

נאמנות היא איכות כמעט כולם רשימות כאשר שאל מה הם מחפשים חבר. חבר נאמן ידבק איתך כאשר המשחק החדש שלך הוא כשלון, כאשר אתה מפציץ את SATs או כאשר ההורים שלך להתגרש. אם תעברו או תחליפו בתי ספר, הם יעשו כמיטב יכולתם לשמור על קשר.

08
של 08

חבר טוב מקבל אותך … ואת הפגמים שלך!

בידידות, הקבלה הולכת יד ביד עם נאמנות. חבר אמיתי מתגלגל עם האגרופים כמו שאתה לגדול ולשנות ויודע איך להתמודד עם המוזרויות שלך ואת הפגמים.

חברים טובים גם סבלניים איתך כאשר אתה עושה טעויות – אפילו גדול – ולומד איך לסלוח לך כאשר אתה פוגע בהם. במילים אחרות, הם מתייחסים אליך כמו שאתה רוצה להיות מטופלים, גם כאשר אתה הם לא במיטבו.

No Replies to "כיצד למצוא חברים אמיתיים ואמינים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.