עובדות על קיום יחסי מין בפעם הראשונה | insightyv.com

עובדות על קיום יחסי מין בפעם הראשונה

אם אתה שוקל לקיים יחסי מין בפעם הראשונה יש כמה דברים שאתה חייב לדעת. להגיע אל העובדות האלה קשה כי אתה צריך לעבור דרך טאבו חברתי מידע שגוי.

כל מי שהוא פעיל מינית יש “בפעם הראשונה” ורוב האנשים יגידו לך שזה לא היה כמו שהם ציפו שזה יהיה. עבור בנים, “הפעם הראשונה” היא מעין אבן דריכה לגבריות, סימן לכך שאתה בדרך שלך להיות גבר אמיתי.

עבור הבנות, חזיונות של הפעם הראשונה הם לעתים קרובות מעונן עם רעיונות של רומנטיקה המבוססים יותר בחלומות מאשר במציאות.

ההחלטה לקיים יחסי מין לעולם לא צריכה להילקח בקלות. אם אתה עושה את זה בלי שום מחשבה שאתה לא צריך לקיים יחסי מין – פשוט ופשוט. אבל אם נתת את ההחלטה שלך קצת מחשבה אמיתית שם אתה חייב להיות מלא שאלות. יש לך כנראה שמעו שמועות על מה מין כמו ומה יכול ולא יכול לקרות “בפעם הראשונה”. תנו לנו לנקות את המיתוסים ולהציג בפניכם את המציאות.

עובדות על הגוף שלך ואת המפגש המיני הראשון שלך

 1. הֵרָיוֹן: אין פטור בפעם הראשונה. הפעם הראשונה יכולה לגרום להריון ביחסי מין בין גברים ונשים.
 2. הצורות היחידות של אמצעי מניעה שעובדות עם כל מהימנות עבור חסרי ניסיון הן: קונדומים, גלולות למניעת הריון (נלקח לפחות חודש לפני), קונדומים נקביים, סְפוֹג, קוֹטֵל זֶרַע, דפו-פרוברה (הניתן על ידי רופא היטב מראש), IUD ו דיאפראם (שניהם זקוקים לרופא).
 1. קצב ומחזורים דורשים ניסיון אמיתי ולא עבור טיימרים ראשונים.
 2. לעמוד מיד או לקפוץ למעלה ולמטה לא ימנע הריון.
 3. אתה יכול לקבל STD, ואפילו איידס, בפעם הראשונה.
 4. רק קונדומים (נקבה וגברית), רצוי עם קוטל זרע, יכול לתת לך כל הגנה מפני מחלות מין ואיידס. צורות אחרות של אמצעי מניעה לא ימנעו את המחלה.
 1. רק 100% הגנה מושלמת נגד איידס, STDs, או הריון (למבוגרים ובני נוער) לא מקיים יחסי מין.
 2. אתה כנראה לא יודע מה אתה עושה או אם אתה עושה את זה “נכון”. נסו לא לדאוג יותר מדי לגבי זה, כל עוד זה בהסכמה אין דרך אחת “נכונה”.
 3. הגוף שלך לא יכול לשתף פעולה, גם אם המוח שלך רוצה לקיים יחסי מין, הגוף שלך תהיה דעה, יותר מדי.
 4. אתה יכול לשנות את דעתך ולומר “לא” בכל פעם שאתה רוצה לפני עושה את זה. רק בגלל שהסכמת לעשות סקס זה לא אומר שאתה צריך לעבור את זה.

עובדות על הרגשות שלך ואת החוויה המינית הראשונה שלך

 1. זה לא ילך בדרך שאתה מתכנן, עדיף לתכנן רק את הלידה שליטה, זמן ומקום.
 2. אם את ילדה; זה לא ירגיש טוב מאוד. אם אתה ילד; זה יהיה מעל כל כך מהר אתה לא יודע בוודאות איך זה הרגיש.
 3. אתה תהיה עצבני ואולי קצת מפוחד – לא בהכרח בצורה רעה.
 4. אתה מרגיש שונה על עצמך ועל האדם האחר – לא בהכרח בצורה רעה
 5. אתה לא תהיה פתאום אישה או גבר.
 6. אתה עלול להרגיש אשם שאתה בעצם רוצה לקיים יחסי מין. נסו לזכור שהמין הוא טבעי לחלוטין ונורמלי ולא משהו להרגיש אשם.
 7. כל עוד אתה יודע שאתה מוכן, ואת אכפת האדם שאתה עם, תוכלו ליהנות בעצמך.
 1. אם אתה לא מכבד את השותף שלך, או שאתה יודע שהם לא מכבדים אותך, אתה תהיה חרטה.
 2. אם אתה אוהב או אהוב על ידי השותף שלך, ייתכן עדיין יש חרטות.
 3. חרטות הן נורמליות. איבדת משהו – הבתולים שלך – זה טבעי ונורמלי להתאבל על אובדן זה.

10 טיפים לדבר עם ההורים שלך על סקס

הורים רוצים באופן אינסטינקטיבי להגן עליך מפני הסיכונים הרגשיים והפיזיים של המין, בין אם הם הודו בכך ובין אם לאו. לעתים רחוקות הם באמת מוכנים לשיחה הזאת, אבל זה אחד שאתה צריך.

 1. דע את הדברים שלך – תן להם לראות שאתה מוכן על ידי מראה להם שעשית את שיעורי הבית שלך הולכים לפעול באחריות.
 2. דע את הסיבות שלך – יודע למה אתה מרגיש שאתה מוכן לקיים יחסי מין ומה הסיבות שלך; הם ישאלו, ואם אתה לא יכול לענות אולי אתה לא מוכן כמו שחשבת!
 1. להיות מוכנים לתגובה שלילית – זה מאוד קשה לראות את הילד שלך מוכן להיות אינטימי עם מישהו, לקבל את אי שביעות רצון ההורים שלך או כעס מאז שהוא תקף, ולהיות מוכנים לחיות עם זה.
 2. אל תתנופף על פניהם – ההחלטה שלך לקיים יחסי מין לא צריכה להיות נשק שנועד לפגוע בהוריך או “לשים אותם במקומם” בזמן שאתה טוען לעצמאות. אם אתה מנסה להרגיז אותם אתה עושה סקס מסיבות לא נכונות!
 3. להיות רגוע ומנומס – זה לא יהיה קל עבורם, גם אם הם ההורים הליברלים ביותר בעולם, אם אתה יוצא “gangbusters” זה יגרום להם להגיב ולא להקשיב.
 4. מדברים על אמצעי מניעה ומין בטוח יותר – תביא את זה קודם. זה יראה שאתה חושב על מה שאתה עושה וזה תמיד דבר טוב.
 5. אל תסיר את המעיל – אם אתה רוצה לדבר על אפשרויות בקרת לידה, לעשות את זה; אם אתה רוצה לקיים יחסי מין אבל אינך בטוח שאתה מאוהב, לדבר; אם אתה חושב שזה לא העסק שלהם והם אומרים להם כמחווה, לעשות את זה ידוע. זה לא הזמן להסתיר איך אתה מרגיש.
 6. להיות אמיתי – זה באמת קל עוף החוצה ולהגיד להורים שלך מה אתה חושב שהם יכולים להתמודד במקום מה נכון. זהו תיקון לטווח קצר והוא חייב לגרום מכה בעתיד.
 7. תגיד להם איזו עבודה נהדרת הם עשו – תן להם לדעת שאתה מעריך את דעתם מודעים לרגשותיהם בנושא. תגיד להם כי הסיבה שאתה יכול לבוא אליהם על זה ולא מסתיר את זה כי הם עשו עבודה טובה להרוויח את האמון שלך. גם אם הבחירה שלך הולך נגד ערכים אתה יודע שיש להם, ודא שאתה אומר להם שאתה מכבד את הרגשות שלהם.
 8. להקשיב – להקשיב להורים שלך, יש להם ניסיון בנושא זה (אתה כאן אתה לא?) והם משאב שלא יסולא בפז, גם אם אתה לא אוהב את מה שהם אומרים. חשוב יותר, להקשיב לעצמך כמו שאתה מדבר איתם. אם משהו שאתה שומע את עצמך אומר נשמע לא בסדר כאשר מדובר בקול רם אולי כדאי לך להעיף מבט נוסף על ההחלטה שלך.

No Replies to "עובדות על קיום יחסי מין בפעם הראשונה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  77 − = 72