פעם רמאי תמיד רמאי? – insightyv.com

פעם רמאי תמיד רמאי?

בגידה היא אחד הדברים הרסניים ביותר שיכולים לקרות במערכת יחסים. כאשר אחד מבני הזוג בוגד על השני הוא משאיר צלקות לכל החיים. לפעמים צלקות אלה לא ניתן לראות עד מאוחר יותר בחיים, אבל אף אחד לא נמלט בגידה ללא פגע.

בגידה יכול לקרות לכל אחד

להיות צעיר לא קל יותר להתמודד עם רמאות. למעשה, תמימותם של בני הנוער והאהבה הראשונה יכולה לגרום לפצעיו של הבגידה לחתוך עמוק עוד יותר.

האם אנשים מרמים בגלל משהו לא בסדר במערכת היחסים או שזה משהו עמוק בתוך האישיות של רמאי שמוביל אותם לסטות? אם רמאי בגידות על שותף אחד, האם הם גם לרמות הבא? האם אתה באמת יכול לסמוך על רמאי? אתה צריך אפילו לנסות? כשזה מגיע לרמאות אין תשובות קלות.

להיות מרומה על כואב

להיות מרומה על ידי אדם שאתה אוהב ובטוח הוא פוגע מאוד. כאשר אתה מרומה על זה משפיע על הליבה של איך אתה אינטראקציה עם אנשים.

בגידה עושה עצבים גולמיים של דברים כמו אמון, כבוד עצמי, ערך עצמי וזהות האגו. אנשים שהיו מרומים על לעתים קרובות מתקשים לסמוך שוב. הם גם נמנעים לחלוטין מהיחסים או הופכים למקלעים מנותקים. אנשים שהורמו בהם מפחדים להיפגע שוב.

ב טוויסט מוזר אנשים רבים אשר היו מרומה על הדבקות אדם בגד בהם. זוהי מנטליות של השטן.

אנשים שהיו מרומה על תחושה שהם לא יכלו לסמוך על אדם חדש, כך שהם עדיף להישאר עם מישהו שהם יודעים ומקווים כי אדם ישתנה. השינוי שהם מקווים הוא לעתים נדירות.

מה הופך רמאי?

אנשים לרמות נופלים לקטגוריות שונות. כמה פשוט לא אכפת להם השותפים שלהם, יש חוסר אמפתיה בכלל, אחרים הם נרקיסיסטיים או אנוכיים מטבעם, וחלקם מחפשי דרמה.

עם זאת, כל רמאים מונעים על ידי דחף משותף אחד, את הדחף כלפי שביעות רצון עצמית מעל לכל דבר אחר.

Cheaters מונעים על ידי הצרכים שלהם. הם מתעלמים בטוב וברע כדי לספק את הצרכים הללו. הם פועלים באנוכיות וחושבים רק על מה שהם רוצים עם דאגה קטנה עבור אלה שהם כואבים.

Cheaters באמת יכול לטפל עבור אדם שהם לרמות אבל הם תמיד לשים את הצרכים שלהם ואת הרצונות לקראת אלה של השותפים שלהם. Cheaters אנוכי. הם אינם רוצים לסיים מערכת יחסים אחת כדי לרדוף אחר. הם רוצים את כל זה ולא אכפת לי את העלות.

למה אנשים לרמות?

אם תשאל מרומאי מדוע הם מרומים הם קרוב לוודאי ינסו להאשים את הבגידה שלהם על היחסים, את הנסיבות סביב הרומן, את האדם שהם בגידה עם או אפילו את האדם שהם בגד. לעתים נדירות הם מאשימים את עצמם.

רוב רמאים יודעים כי מה שהם עשו היה לא בסדר ולהרגיש את הצורך להצדיק התנהגות רעה שלהם. הם יהיו מגוון תירוצים החל לירידות למשהו חסר השותף שלהם, אבל בסופו של דבר, הם רימו כי הם רצו. נסה כפי שהם עשויים לתת סיבה טובה להתנהגות שלהם הם לעתים רחוקות יש אחד.

אנשים מרמים עושים זאת בגלל משהו בתוכם.

שום דבר אחר שאדם עושה לא יכול לעשות רמאי רמאי. לא משנה כמה אומלל הקשר עשוי להיות רמאי עושה בחירה להתמודד עם זה אומללות על ידי רמאות. אין להם מי להאשים אלא את עצמם.

אם רמאי הוא אומלל במערכת יחסים הם לא צריכים לרמות, הם יכולים לעזוב. הם בוחרים לבגוד באמון של אדם אחר על ידי רמאות ולא סיום היחסים. לעולם אין סיבה טובה לרמות, יש רק סיבות טובות לנתק מערכת יחסים. רמאות היא לא רק אנוכית זה אכזרי.

יכול לשנות את רמאים?

אנשים תמיד יכולים להשתנות. Cheaters אינם שונים. אם או לא רמאי יכול לשנות לחלוטין את הפרט. הסיבות שהרמאי נותן עבור בגידה בעבר שלהם יכול לעזור לקבוע אם הם באמת רוצים לשנות או אם הם יכולים לעשות את זה שוב.

יש אנשים להתמודד עם פעמים למטה במערכות שלהם על ידי המבקשים התרגשות מחוץ. אם רמאות היא מנגנון התמודדות היא תדרוש טיפול כדי להתגבר ולהתגבר. אם זה סוג של רמאי לא מקבל עזרה הסיכויים טובים הם יעשו את זה שוב. זה רק איך הם מתמודדים עם זמנים רעים במערכת יחסים.

כמה cheaters הם פשוט לא בוגר ולצמוח מתוך דחף את הדחף. זה נפוץ בני נוער ומבוגרים צעירים בגלל לחץ חברתי יכול לגרום להם להיכנס למערכת יחסים לפני שהם באמת מוכנים. אלה סוגים של cheaters הם פחות סביר לעשות את זה שוב.

רמאים אחרים לרמות כי הם יכולים. אם יש להם שוב ושוב מרומה ונסלח הסיכויים טובים שהרמה לא יפסיק. זה הפך להיות חלק של היחסים דינמי. הדרך היחידה לנצח את המחזור הזה היא בטיפול אישי וזוגי.

הלאה מ מרמה

אם מישהו מרמה על שותף אחד זה לא בהכרח אומר שהם לרמות הבא, אבל הם חייבים לרצות לשנות. אם הם לא מתייחסים הסיבות מדוע הם מרומה בעבר יש סיכוי טוב שזה יקרה שוב במערכת יחסים חדשה.

לא משנה מה הסיבות רמאי נותן שותף חדש עבור בגידות העבר שלהם המציאות היא כי אדם הוא נוח לבגוד באמון של שותף אינטימי. אל תתנו תאווה להוביל אותך להתעלם זה פגם אופי.

רמאי שרוצה לשנות חייב לעשות קצת חשבון נפש אמיתי ולקחת אחריות על הנזק שהם עשו. הם חייבים להפסיק לנסות לתרץ את ההתנהגות שלהם ולהודות שזה היה לא בסדר. אם הם לא יכולים לעשות את זה יש סיכוי טוב שהם ירמו שוב.

יכול לשנות את רמאים?

אנשים יכולים תמיד להשתנות אם הם באמת רוצים, רמאים כלולים. אם או לא רמאי יכול לשנות לחלוטין את הפרט. יש אנשים להתמודד עם פעמים למטה במערכות שלהם על ידי המבקשים התרגשות מחוץ. אם רמאות היא מנגנון התמודדות היא תדרוש טיפול כדי להתגבר ולהתגבר. כמה cheaters הם פשוט לא בוגר ולצמוח מתוך דחף את הדחף. זה נפוץ מאוד בני נוער ומבוגרים צעירים מאז לחץ חברתי להיות במערכת יחסים יכול לגרום להם להיכנס למחויבות לפני שהם באמת מוכנים.

רמאים אחרים לרמות כי הם יכולים, ולא לרמות אם הם עם שותף אחר. אם יש להם שוב ושוב מרומה ונסלח הסיכויים טובים כי רמאות לא יפסיק כי זה הפך להיות חלק של פתרון סכסוכים במערכת היחסים. רמאי הוא באיזושהי דרך מרוצה עם בן הזוג שלהם כך לרמות, השותף סולח להם והם נכנסים שלב ירח הדבש, כאשר הם פגעה עוד הבליטה את רמאי חוזר שלהם תשומת לב מוצלחת מחפשים אסטרטגיה בגידות שוב. הדרך היחידה לנצח את המחזור הזה היא טיפול אישי ו / או זוגי. אם מישהו בגידות על שותף אחד זה לא בהכרח אומר שהם לרמות הבא אבל אם הם מתייחסים הסיבות מדוע הם מרומה בעבר יש סיכוי טוב שזה יקרה שוב במערכת יחסים חדשה.

לא משנה מה הסיבה רמאי נותן שותף חדש עבור בגידה העבר שלהם המציאות היא כי אדם הוא נוח לבגוד באמון של שותף אינטימי, לא נותנים תאווה להוביל אותך להתעלם זה פגם אופי. אלא אם כן רמאי עשה קצת חשבון נפש אמיתי, לקח אחריות על הנזק שהם עשו, והפסיק לנסות לתרץ את ההתנהגות שלהם הודה שזה לא בסדר, אתה מסתכן להיות הקורבן הבא של בגידה שלהם.

רמאות לא קורה כי מערכת יחסים רעה, זה קורה כי זה איך רמאי בוחר להתמודד עם מערכת יחסים גרועה. למעשה, רבים cheaters לרמות כאשר הם נמצאים במערכות יחסים טובות. אם אתה רוצה לקחת סיכון על רמאי לשעבר לשבת באמת לדבר על מה שקרה בעבר להסתכל על המצב עם העיניים ללא דעות מוקדמות, ואם אתה מחליט להמשיך עם מערכת היחסים לעזוב את הנושא מרמה בעבר. אנשים עושים שינוי אבל כאשר בעבר שלהם התנהגות רעה משמש נגדם זה אף פעם לא טוב, אתה חייב לתת את מערכת היחסים שלך נקי צפחה אם זה הולך להצליח. כשמדובר להיכנס למערכת יחסים עם רמאי הודה כל מה שאתה יכול לעשות הוא לבחון את העובדות ולסמוך על האינסטינקטים שלך.

No Replies to "פעם רמאי תמיד רמאי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.