מְשׁוּעֲמָם? בחר מתוך רשימה של 30 חינם, דברים כיף לעשות עבור בני נוער

מְשׁוּעֲמָם? בחר מתוך רשימה של 30 חינם, דברים כיף לעשות עבור בני נוער

גם אם אתה קשור עבור מזומנים, אתה עדיין יכול להיות הרבה כיף עם החברים שלך. בפעם הבאה החברים שלך לבקש ממך להסתובב, להציע אחד של פעילויות אלה ללא תשלום במקום לצאת לבזבז כסף אין לך.

 1. לדלג על בית הקפה יקר ולעשות משלך. לבשל כמה משקאות קפה מהודרים, כמו קפה יער שחור או קפה מתוק, פיקנטי מקסיקני. אם אתה באמת רוצה להיכנס למצב רוח חנות הקפה, לקרוא כמה שירה אחד לשני או יש לילה פתוח mic.
 1. הפוך את חדר המגורים שלך לשיעור אירובי. אתה יכול למצוא אימונים חינם באינטרנט, על נטפליקס, ועל תרגיל טלוויזיה.
 2. לבקר במוזיאון. רוב המוזיאונים יש יום או יומיים מתוך השבוע, כאשר הכניסה היא בחינם. בדוק את מדריך העיר שלך.
 3. יש לי משחק לוח לילה. תגיד לחברים שלך להביא את המשחקים האהובים עליהם, ולצייר מתוך כובע כדי להחליט מה אתה משחק.
 4. צפה בפרקים של תוכניות הטלוויזיה האהובות עליך בילדות. Hulu יש טון של הופעות מ 20 השנים האחרונות. אתה גם יכול למצוא דברים מגניבים לצפות ב- YouTube.
 5. לחפור כמה ג 'ינס אתה אף פעם לא ללבוש למחזר אותם למשהו חדש, כמו כיסוי הספר או תיק מעשי. פינטרסט מלא רעיונות.
 6. מצא מקום נוח באזור סחוט היטב - כמו הקניון או הפארק - ושעון האנשים. להיות מנומס, אם כי; אתה לא רוצה לגרום לאף אחד לא נוח.
 7. לשחק כמה משחקי רטרו נינטנדו בחינם באינטרנט. המלצה חזקה: הרפתקאות איילנד.
 8. מצא חדר כושר בג'ונגל במגרש משחקים אחרי כל הילדים הקטנים הלכו הביתה יש הפסקה שלך. נדנדות הם כיף בכל גיל.
 1. יש להחליף swrap. לאסוף יחד את כל הבגדים אתה אף פעם לא ללבוש יש את החברים שלך לעשות את אותו הדבר. לשים את כולם בערימה גדולה, ואז בתורו מושך חתיכות החוצה ולנסות אותם. תוכלו לצאת עם עוד בגדים חדשים שאתה יכול להבקיע במסע קניות, והם יהיו כל בחינם!
 2. קח את הכלב שלך לטיול ארוך. אם אין לך כלב, לשאול אחד משכן או חבר. גם הכלב וגם הבעלים יעריכו את זה. בונוס: כלבים נוטים למשוך שיחה, ואתה יכול לעשות כמה חברים חדשים לאורך הדרך.
 1. ערמו את כל כתבי העת הישנים שלכם ויש לכם לילה קולאז'. הפוך אותם עם הנמען בראש - לדוגמה, החבר שלך, או אמא שלך עבור יום האם. להיות אנוכי ולעשות אחד על הארונית שלך. לחלופין, חלום גדול וליצור לוחות ראייה תוך חשיבה על המטרות העתידיות שלך.
 2. תוכלו לשחק טניס בבית משפט חינם בגן ציבורי. אם אין בתי משפט ללא תשלום על ידי לך, ואז לשחק על שביל הגישה שלך או במגרש משחקים ריק.
 3. יש תחרות שלג או לבניית חול (בהתאם לכל הנוגע לאקלים שלך). הנקודה כאן: חומרי בניין כֵּיף. וזה אפילו יותר כיף כשאתה מנסה לנצח משהו.
 4. להכות את החוף! אם זה קר מדי לשחות, אז פשוט ללכת לטייל לאורך החוף. לאסוף כמה seashells יפה, או פשוט ליהנות מהנוף.
 5. צפה באירוע ספורט אקראי על ESPN, כמו באולינג או Scrabble. תעשו את זה מעניין על ידי "הימורים" על מי הולך לנצח. מי שצדק מקבל את הפעילות הבאה.
 6. אופים עוגיות מתוך החומרים שאתה מוצא במטבח שלך. העבר אותם לאנשים המועדפים עליך.
 7. עבור מזחלת במורד הגבעה הסמוכה. אם אין לכם מזחלת, השתמשו בפסולת פלסטיה (נקייה) במקום זאת.
 8. מכה את הקניון, לפרוץ צוותים, ולראות איזה צוות יכול להבקיע את רוב הדברים בחינם (לְלֹא גניבה, כמובן!). פרס נקודה אחת עבור כל פריט ייחודי, כמו דגימות בושם ושקיות הקניות. הקבוצה עם רוב הנקודות מנצחת.
 1. בריכה כל האיפור שלך, לק לק ציפורן, מוצרי שיער, ולתת כל makeovers אחרים. פוסט את התוצאות הסופיות על Instagram ולראות מה כולם חושבים על העבודה שלך.
 2. לשחק אתה לא יודע ג'ק, משחק טריוויה סופר snarky זמין בחינם באינטרנט.
 3. לכו על אופניים. בחר את המסלול שלך, או לראות אם יש נסיעה מסה קריטית מתוזמנת בעיר שלך. (בדרך כלל הם קורים פעם בחודש ב -300 ערים ברחבי העולם).
 4. הזמן כמה חברים לשחק במשחקי וידאו. אם אתה חולה של המשחקים שכבר יש לך, לשים בקשה בפייסבוק כדי לסחור משחקים עם חבר במשך כמה לילות.
 5. ללוות כמה סרטים מוזרים מהספרייה. אם הם בסופו של דבר מוצץ, זה לא עניין גדול. הם היו חופשיים, אחרי הכל.
 6. עבור אל דלפק האיפור בקניון ולקבל מהפך חינם. (אם אתה אוהב את מה שאמן האיפור עשה, אתה כנראה צריך לקנות לפחות מוצר אחד שהיא השתמשה בך.בדרך כלל יש פריט אחד זול יחסית לבחור).
 1. לצאת לטיול ולבצע הפסקה איפשהו לכתוב שירה, באמצעות הסביבה שלך כהשראה. לאחר שתסיים עם העבודה שלך, לקרוא ביקורת אחד של עבודה. שלח את המועדפים שלך ל TeenInk או למגזין הספרותי של בית הספר שלך.
 2. לשחק כמה משחקי בית הספר הקלאסי, כמו Foursquare, פעמיים הולנדית, תג, לבעוט את יכול. אם אתה חושב המשחקים האלה הם רק כיף לילדים, אתה לא שיחק עם חבורה של בני נוער עדיין.
 3. לשחק משחק כדורסל בחניה שלך, בפארק, במגרש המשחקים של בית הספר שלך, או בכל מקום אחר אתה יכול למצוא חישוק. אם אתה לא משחק שלם, פשוט לשחק סוס.
 4. לארח לילה פוקר, באמצעות M & Ms כמו שבבי הפוקר שלך.
 5. בדוק מדריך העיר שלך כדי לראות מה פסטיבלים חינם, מופעים, תערוכות המוזיאון נמצאים באזור שלך החודש. פתח את דעתך: עבור אל (או עשה) משהו שמעולם לא היה לך בעבר.

No Replies to "מְשׁוּעֲמָם? בחר מתוך רשימה של 30 חינם, דברים כיף לעשות עבור בני נוער"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 − = 35