לשפר צרפתית שלך נשיקות מיומנויות עם אלה 10 טיפים | insightyv.com

לשפר צרפתית שלך נשיקות מיומנויות עם אלה 10 טיפים

נשיקות צרפתיות הן החלק האינטימי ביותר בטקס החניכה: אתה גלגל העין, הלב אל הלב, נוגע זה בזה בחלק של הגוף שמילא עם מיליון קצות עצבים אולטרה רגישים. זה אפרודיזיאק כמו הרבה על המוח והלב כפי שהוא עבור חתיכות אחרות שלך. איך לעשות את זה נכון עושה את כל השאר – אם שניכם מסכימים שיהיה עוד משהו – ללכת הרבה יותר טוב. נשיקות צרפתיות אינן חייבות להוביל למין, כמובן; מפגש טוב makeout יכול להיות מרגש, חוויה רומנטית מאוד על כל משלה. הנה כמה עצות כדי להתכופף ולקבל את זה נכון.

כְּבִישׁ Trip

כריסטוף מרטין / Photodisc / Getty תמונות

הזמן הטוב ביותר לנשיקה הראשונה הוא כאשר אתה לבד, יש שתיקה בשיחה, ושניכם מביטים זה בעיני זה. לעזור להפוך את הרגע הזה לקרות על ידי התרחקות מן הקהל למקום שניכם מרגישים בנוח. לעמוד או לשבת קרוב לבן הזוג שלך, ליצור קשר עין, ולתת את השיחה לבוא לנקודת שבירה טבעית. שניכם תדעו מתי הרגע נכון.

02
מתוך 10

אל תתעצבן על הנשימה שלך

הנשימה שלך לא צריכה להיות יותר טריים מ טרי מאשר לנשק שלך של השותף. (לדוגמה, אם שתיתם פשוט אכלתם יחד ואכלנו ארוחות גארלייקיות באותה מידה, אתם תהיו בסדר.) תביאו איתכם כמה מנטה או מסטיק, אבל אל תפחדו אותם בצורה אובססיבית. זה לא הכרחי, וזה יגרום לך להיראות יותר מדי להוט.

03
מתוך 10

התחל עם השפתיים שלך

הדבר הראשון שעולה על דעתך כאשר אתה חושב על נשיקות צרפתית היא כנראה הלשון שלך, אבל זה לא צריך לבוא לידי ביטוי מיד. אתה צריך להירגע לתוך זה ולעקוב אחר רמזים של השותף שלך. התחל רק על ידי נשיקה קלה על פני השפתיים (או שפתו העליונה, השפה התחתונה, או שניהם).

04
מתוך 10

לא להפוך את הלשון שלך כוכב של המופע

נשיקה בלי לשון בכלל היא בסדר גמור. כאשר אתה מוכן לקחת את זה לשלב הבא, לפתוח את הפה רק קצת יותר בעדינות לגעת הלשון שלך נגד השותף שלך. תן לקצות הלשונות שלך “לשחק מסביב” יחד. אבל אל תעשה הרבה יותר מזה. טעות אחת משותפת טירון מנסה לדחוף את הלשון שלך למטה על הגרון של מישהו. לכל הפחות, תיצור רגע מביך; במקרה הגרוע ביותר, תהפוך לסיפור מביך שהשותף שלך אומר במשך שנים. כשמדובר בלשון, קצת עובר דרך ארוכה, להקניט יכול להיות מאוד מעורר.

05
מתוך 10

להשתמש בידיים שלך בחוכמה

המקומות הטובים ביותר למקם את הידיים הם לאורך הצוואר, הלסת או המותניים, או על הגב של בן הזוג. אם אתה רוצה להיות רומנטיקן יותר, בשקט כוס הפנים של השותף שלך. השימוש בידיים שלך בזמן הנשיקה מסייע להפוך דברים הרבה יותר רומנטי, חושני, עדין. לעולם אל תעזוב אותם לצידך; זה פשוט מביך, ואתה חסר הזדמנות להפוך את השותף שלך מרגיש יותר מאשר רק את הלשון.

06
מתוך 10

אל תשכח לנשום

קח הפסקה קבועה כדי להתרחק ולהסתכל לתוך העיניים של השותף שלך. זה ייתן לך הזדמנות לתפוס את הנשימה, לחלוק חיוך, להתענג על הרגע. זה גם יעזור להאט את העניינים קצת, ו לאט יותר – כמו כל מאהב טוב יעיד – הוא סקסי.

07
מתוך 10

תערבב את זה

אל תשאיר את השפתיים או את הלשון שלך באותה נקודה במשך יותר משתי שניות. ההתרגשות הראשונית של נשיקה ראשונה היא מרגשת, אבל דברים יכולים להשתעמם נורא מהר אם אתה לא משנה את הסגנון שלך קצת. השתמש בלשון שלך כדי לחקור בעדינות את כל מקומות רך, חושני בפה של השותף שלך, אבל לזכור: אל תהיה overbearing, ולא לפתוח את הפה שלך יותר מדי.

08
מתוך 10

כאשר בספק, בצע את השותף של עופרת

אתה לא צריך להיות מומחה לנשק לחלוק נשיקה גדולה. אם אתה לא בטוח מה לעשות, פשוט ללכת עם הזרם ולתת השותף שלך להשתלט. כל עוד שניכם אוהבים זה את זה ומתרכזים בקסם הרגע, זה ישתפר.

09
מתוך 10

זה בסדר לצחוק

אתה עלול להתפתות לצחוק או לעשות בדיחה קטנה כדי להקל על המתח או להסתיר קצת עצבנות שלך. לך על זה! השותף שלך הוא כנראה עצבני כמו שאתה, וזה יהיה להקל על המתח כל הדרך. ברמה פיזית גרידא, מתנשקים J מצחיק למדי, ולפעמים, עדיף להודות בכך.

10
מתוך 10

לדעת מתי לסיים את זה

אם זו הפעם הראשונה שלך לנשק את האדם הזה, לשמור על דברים קצרים. אם אתה מקבל את זה זכות אחת, יהיו הרבה יותר הזדמנויות לנשק. אתה רוצה להשאיר את השותף שלך גוסס לנעול השפתיים איתך בפעם הבאה.

No Replies to "לשפר צרפתית שלך נשיקות מיומנויות עם אלה 10 טיפים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    20 − 14 =