מה זה Vetiver? עובדות על הבושם מרכיב – insightyv.com

מה זה Vetiver? עובדות על הבושם מרכיב

מהו בדיוק “vetiver”? במאמר זה, אנו מסבירים איפה זה מרכיב ניחוח פופולרי מגיע, מה זה מריח כמו שאנחנו חולקים בשמים בפועל המכילים vetiver.

Vetiver (בצרפתית, vetyver) הוא דשא ממשפחת Poaceae של צמחים, אשר כולל גם לימון ו citronella. Vetiver הוא רב שנתי רב שנתי שיכול לשרוד עד 50 שנים או יותר, עם מערכת שורש גדולה, interlinked.

זה מן השורשים האלה כי שמן אתרי של הצמח, בשימוש נרחב הבשמים ואת הקטורת הייצור, נגזר.

איפה זה נמצא

Vetiver הוא יליד דרום הודו, סרי לנקה, אינדונזיה, אבל היום הוא מעובד באופן נרחב במדינות שונות ברחבי העולם, כולל ראוניון, האיטי, הפיליפינים, יפן, איי קומורו, מערב אפריקה ופולינזיה.

Vetiver אז ועכשיו

בהודו, שמן אתרי vetiver היה מרכיב של בשמים עתיקים וכונה “שמן שלווה”. זה היה גם מרכיב שכיח של אבקות קטורת בהודו וסרי לנקה, שם הוא נקרא Khus. זה כבר זמן רב prized עבור תכונות מקבע שלה והוא עדיין משמש לעתים קרובות כדי לייצב אחרים, נדיפים יותר או עדין מרכיבים בושם. כיום, vetiver הוא מרכיב בושם חשוב מאוד, במיוחד ניחוחות לגברים

מה זה מריח

Vetiver מתואר כמו הריח חם ויבש ומוביל ארצי, וודי, עור, בלסמי ועשן הערות.

בושם Vetiver לנשים

כמה בשמים לנשים תכונה vetiver בהרכב שלהם כוללים שאנל סינקור, Guerlain Vetiver פור אל, Lancome היפנוזה, נינה Ricci L’Air du Temps, איב סן לורן Rive Gauche, קרטייה לה Baiser du Dragon, Burberry את Beat, DKNY Delicious Night, בונד לא.

9 צ’לסי פרחים, שרה ג’סיקה פרקר קובט, אלכסנדר מקווין המלכה שלי, פריס הילטון היירס, דנה קלן טאבו לנשים.

בושם Vetiver לגברים

מבחר של ניחוחות גברים בכיכובם של Vetiver כולל Creed Original Vetiver, Carven Vetiver, Annick Goutal Vetiver, Guerlain Vetiver Extreme, Il Profumo Vetiver de Java, Prada Infusion de Vetiver, Lacoste Red Style in Play, Tim McGraw Southern Blend ו- Lancome Sagamore.

No Replies to "מה זה Vetiver? עובדות על הבושם מרכיב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.