כיצד לכסות כהה, Undereye מעגלים – insightyv.com

כיצד לכסות כהה, Undereye מעגלים

אחת השאלות יופי הגדול ביותר שאני נשאל היא איך להיפטר מעגלים כהים, מתחת לעיניים ואת המתקנים הטובים ביותר עבורם. אבל לפני שאתה יכול לטפל בחושך מתחת לעיניים, עדיף לדעת איזה סוג יש לך.

3 סוגים של מעגלים כהים

 ישנם 3 סוגים של מעגלים תחת עין:

 1. כחול-איש ורידים על עור חיוור
 2. מעגלים כהים על עור כהה
 3. שקיות נפוחות מתחת לעיניים 

ורידים כחולים יכולים להשפיע על אנשים בעלי עור בהיר.

העור מתחת לעיניים הוא דק מאוד והוא יכול להיראות כמעט שקוף אצל אנשים עם עור בהיר, הדגשת הוורידים מתחת. סוג זה של עיגולים כהים הוא בדרך כלל תורשתית והוא יכול להתרחש כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי. 

עיגולים מתחת לעיניים מתחת לעין יכול להיות עיגולים כהים לעתים קרובות נמצא אצל נשים עם גוונים כהים העור (אפריקה, מזרח הודו או ירידה הלטינית). זה נגרם על ידי שפע של מלנין בעור. החדשות הטובות הן כי אלה מכם עם היפרפיגמנטציה צפויים לפתח קמטים הרבה יותר מאוחר בחיים מאשר אנשים עם פחות מלנין בעור. 

עיגולים נפוחים או תחת רגליים מתחת לעיניים יכולים להיגרם על ידי זרימת דם ירודה או החזקת מים מתחת לעין. שקיות גדולות שלא נסוגות בזמן הן תורשתיות. זמני יכול להיגרם על ידי מתח, חוסר שינה או הרגל עישון.

כדי לקבוע את הסיבה של עיגולים מתחת לעיניים שלך, לחץ על האגודל שלך על הצללים. אם הצללים מבהירים לרגע, הסיבה היא זרימת דם גרועה.

אם הם לא, סביר להניח שיש היפרפיגמנטציה. 

הכי טוב קרמים וטיפולים

טיפול כחול- Ish, ורידים סגולים באמצעות קרם עיניים עם ויטמין K בלילה. ויטמין K מסייע לחזק את הקירות נימי כך ורידים להיות פחות גלוי. אני ממליץ Vita-K פתרון ג’ל או פיטר תומאס Roth כוח K הצלה עין.

עיגולים כהים מפני היפרפיגמנטציה ניתן לטפל עם לייזרים במשרדו של הרופא.

עם זאת, דרמטולוג מקרין Alexiades מזהיר כי לייזרים לא תמיד עובד טוב על העור כהה. “הלייזר עשוי להדליק מלנוציטים לייצר יותר פיגמנט”, היא אומרת במגזין אל.

עבור עור כהה, Alexiades מעדיף פתרונות אקטואלי עשה עם חומצה kojic, כגון Skinceuticals Phyto + ג’ל. קרמים עם הידרוקינון משמשים גם לטיפול בחוגים מתחת לעיניים. הן חומצה kojic ו hydroquinone להאיר עור hyperpigmented. 

אם אתם סובלים מתיקי עיניים נפוחים, ישנים על הגב כשהראש מורם. אתה יכול גם לטפל נפיחות עם שקיות תה שחור. צ ‘יל שקית תה שקיות במקרר הראשון. מקום שקיות שקיות מעל העיניים. הטאנינים בתה שחור מסייעים בהפחתת התפוח. אם התיקים הם קבועים ולא ללכת משם, לראות רופא על אפשרויות הטיפול, כולל ניתוח פלסטי קטין כדי להסיר את כריות שומן מתחת לעין. 

לתקן את הטוב ביותר עבור מעגלים כהים 

קונסילר פשוט לא הולך לעבוד לבד על עיגולים כהים. מתקינים מתחת לעיניים מנוסחים במיוחד כדי להסתיר מעגלים כהים.

אני אוהב את לורה מרסייה הסודית הסוואה. כל גרסה מכילה 2 גוונים שונים, כך שתוכל להשתמש ולשלב כפי שאתה צריך. התיקון של בובי בראון הוא גם הימור טוב. הם מגיעים ב 16 גוונים כולל Bisque, שהוא אידיאלי עבור רוב גווני העור, ואת אפרסק, אשר הטוב ביותר עבור זית גוון עור כהה.

כמו עם כל מוצרי האיפור כי להסתמך על התאמה נאותה צבע העור, אני ממליץ לנסות מתקן לפני הקנייה.

כדי להחיל מתקן, החל את המוצר ישירות על נקודות כהות. הימנע מכל האזורים שאינם כהים. פאט מוצר עם כרית של האמה האמצעית או עם מברשת קונסילר כמו מברשת הסוואה של לורה מרסייה. 

כיצד להחיל איפור כדי להסתיר מעגלים תחת עין

אין דרך מוחלטת נכונה להתאפר כדי להסתיר מעגלים כהים, אבל זו הדרך האהובה עלי.

 1. החל מסכה לחות. הידרציה היא המפתח. אתה אף פעם לא רוצה לשים איפור על עור יבש או שזה יהיה עוגה במקום להסתכל טבעי זוהר. אני אוהב את מסכות גיליון לחות קוריאנית, כמו היי Pinkgo! מסכות אתה יכול לקנות מספורה או לקנות אמזון. החל אחד לפני שתחיל איפור. 
 2. פאט בקרם עיניים או קרם לחות מתחת לעיניים כך קונסילר מחליק על שווה. פאט, לא לשפשף.
 1. החלת מתקן חדש מתחת לעיניים, טפיחה, לא לשפשף.
 2. לאחר מתקן שלך מוחל, אתה רוצה להשתמש קונסילר המשקף אור, אשר באופן טבעי brightens את האזור חזותית “מרים” את הפנים. האהוב המוחלט שלי הוא Touche Eclat מ איב סן לורן. 

חובה לקרוא:

 • כיצד ליישם קונסילר
 • בחר את גוון קונסילר הנכון

No Replies to "כיצד לכסות כהה, Undereye מעגלים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.