מה זה Tuberose? – insightyv.com

מה זה Tuberose?

את tuberose (Polianthes tuberosa) הוא צמח רב שנתי פורח השייכים לילי (Amaryllidaceae). שמן אתרי שחולצו מן הפרח tuberose משמש נרחב כמרכיב ניחוח לב או לב באמצע.

איפה טברון נמצא

צמח הטרוז הוא יליד מקסיקו ומרכז אמריקה, אך כיום מעובד גם בצרפת, בהוואי, בצפון ובדרום אפריקה, בהודו ובסין.

מה זה מריח

שמן סובין יש ריח ריחני, מתוק, אקזוטי, מורכב. בושם פרס על זה ריח מרוכז מאוד שלה.

שימושים אחרים של טברוש

מרפאים אזטקים העריכו פרחים בשחלות בשל תכונותיהם האנטי-דלקתיות והאנטי-ספסודיות. באנגליה הוויקטוריאנית נחשבה השושבת לפרח לוויה. Tuberose משמש גם באופן מסורתי בהוואי ליצור leis. כיום, השמן משמש ארומתרפיה כתרופה עבור נדודי שינה וחרדה.

ניחוחות מבושל לנסות

טברוז הוא פתק הבושם המרכזי בפראקאס הבושם הקלאסי, שלדברי מומחית הבושם אלנה ווסנאקי, אהוב לא רק על ידי מרילין מונרו, אלא גם על מדונה, קורטני לאב, נעמי קמפבל, בריג’יט ברדו, מרלן דיטריך, בוורלי סילס, קים בייסינגר, קייט בקינסייל, מרתה סטיוארט והנסיכה קרוליין ממונקו.

ניחוחות של נשים אחרות, כי הם כוללים טוברוז: ג’ו מאלון Tuberose, אסתי לאודר Tuberose גרדניה, רוברט Piquet Fracas, שאנל גרדניה, Guerlain Jardins דה Bagatelle, Guerlain Mahora, קלואי, כריסטיאן דיור פויסון, ג ‘ינצ’י Amarige, כתפיים לבנות, L’Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons, Les Parfums דה Rosine Mea Culpa, Creed Tubereuse אינדיאנה, ו Annick Goutal Gardenia תשוקה.

הניחוחות של גברים, כי כוכבים starber בקומפוזיציות שלהם כוללים: טריים Hombre de Flores Tuberosa, La La Artisan La Chasse, סרג ‘לוטנס Cedre, פלוריס עלית, ואת ריצ’ רד ג ‘יימס לגברים.

No Replies to "מה זה Tuberose?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.