Tightlining: איך לעזור אייליינר על פני הפנימי להישאר – insightyv.com

Tightlining: איך לעזור אייליינר על פני הפנימי להישאר

הדקירה היא אמנות רירית השוליים הפנימיים של העיניים כדי ליצור מראה סקסי, מחניק. בעיה אחת יש נשים עם אייליינר על השפה הפנימית היא להישאר שם. כאן, אנו מראים לך את eyeliners עמיד במים הטובה ביותר טריק פשוט כדי לשמור אייליינר במקום.

אבל קודם כל, בואו נדבר על הריפוד הפנימי. בשיחה עם אמנים איפור צופה טון של הדרכות וידאו, למדנו שיש טריקים כדי בטנה כי קו המים כי לא יגרום העיניים שלך להיראות כאילו הם היו shrunken מקצועי.

רירית העיניים בלבן יכולה לגרום להם להיראות גדולים יותר. אתה צריך לקחת בחשבון את צורת העין שלך ואתה צריך לבחור את אייליינר הנכון כי לא לשטוף בתוך שעה גרימת גלגלי העיניים שלך להיות שטוף שחור floaties.

הסוד של עיניים בטנה: שכבות

הסוד כדי הציפוי הפנימי של שוליים של העיניים היא שכבת צבע. אתה רוצה להתחיל עם עיפרון או ג’ל אניה ולאחר מכן להחיל אבקה על זה, למעשה “חותמת אותו” כדי לשמור אותו במקום. זה נותן לך עומק שאתה לא יכול לקבל עם אניה או אבקה לבד.

מדוע צבע חשוב

כשמדובר רירית קו המים, יש לך כמה אפשרויות:

 • אתה יכול ללכת כהה מחניק עם שחורים, חומים, burgundies, צבים כהים או יער היער.
 • אתה יכול ללכת בהירים עם גוונים משובצים כמו ירוק אמרלד, טורקיז או זהב. זה נראה כיף.
 • אתה יכול ללכת עם אור לבן או עירום. אלה יכולים להפוך את העיניים פופ להיראות גדול יותר ער.

  בבחירת הצבע שלך, לשקול את העור שלך. שחור כהה יכול להיות קשה על בלונדיניות עם עור בהיר. מקל על החומים ואת taupes במקום אם אתה רוצה למנוע מראה קשה. בשביל קצת כיף, אתה יכול להשתמש בצבע אבל לבחור אחד כי flatters צבע העור שלך ואת צבע העין. כדי לבדוק צבע, לצייר קו עבה רק מתחת לקו השרוך ​​וצעד אחורה.

  זה עושה את העיניים שלך פופ? אז את טובה.

  את מיטב Eyeliners עבור הפנימי רים

  אנחנו אוהבים עיפרון עמיד למים עבור רירית השפה הפנימית, אבל עפרונות רגילים לעבוד, מדי, והם קלים יותר ליישם (עמיד למים יכול להיות דונגי וקשה). ג’לים הם גם בחירה פופולרית מאוד עבור העיניים בטנה. אנו ממליצים להימנע מצינור נוזלי כי הם יכולים לעקוץ את העין.

  הנה כמה הימורים טובים:

  • עיניים מושלמות מדי אייליינר איטום מושלם שחור
  • לוריאל פריז לעולם לא נכשלה אייליינר
  • קווין Aucoin עין עיפרון Primatif (יש כמה אפשרויות של צבעים)
  • תועלת קוסמטיקה BADGAL Liner Waterproof
  • מייבלין ניו יורק עין אולפן מתמשך ג ‘ל אייליינר

  לקבלת גוונים בהירים, נסה:

  • CoverGirl דיו זה! (זמין במספר גוונים)
  • יוקרה אייליינר

  לקבלת מראה לבן או עירום, נסה:

  • ג ‘יין קוסמטיקה עמיד במים Eye Liner, לבן טהור
  • יוקרה אייליינר

  באשר אבקות, אנו ממליצים להשתמש eyeshadow. בחר צבע שאתה אוהב. זה יכול להיות הצבע הכהה ביותר בלוח הצבעים שלך או בצבע בהיר כמו זה בתמונה (לחשוב טורקיז או בלוז בהיר או ירוק hues). עבור בלונדיניות, אתה יכול להשתמש taupes או זהב.

  מברשת אייליינר

  אתה רוצה מברשת אייליינר שטוח או זווית להחלת אבקה על קו המים. ישנן אפשרויות רבות על אמזון, אבל Pro שטוח Definer מקבל את ביקורות חיוביות ביותר.

  הוא שטוח וקווים בדיוק ובחדות. ואתה יכול להשתמש בו עם אבקות, ג ‘לים או קרמים.

  מברשות אייליינר זוויתיות לעבוד גם טוב.

  כיצד ליישם Liner לקו המים שלך

  יישום אניה על פני השטח של העין יכול להיות מפחיד בהתחלה. יש חשש שתדקור את עצמך בעין. אנו מוצאים בפועל עושה מושלמת. ככל שאתה עושה את זה יותר, כך זה הופך להיות יותר קל.

  הנה איך להחיל אניה כי לא להכתים או לשטוף:

  1. תמיד לחדד את העיפרון שלך כך יש לך קו מדויק, מושלם פחות כתמים. זה גם להיפטר כל חיידקים שאולי היה שאריות על העיפרון.
  2. נסה את הטריק הזה שלמדנו לפני שנים מאמן איפור בשבוע האופנה: “יבש” קו המים שלך עם Q- עצה להכין את זה עבור בטנה. פשוט לגלגל אותו על קו המים שלך לפני החלת קו העיפרון.
  3. החזק את המכסה התחתון שלך באמצעות משיכות קצרות ומהירות (או שבץ אחד ארוך, זה תלוי בך), לצייר קו לאורך השפה התחתונה שלך. עבור השפה העליונה, להחזיק את המכסה עם האצבעות שלך לצייר בקו.
  1. אם אניה שלך כתמים, לנקות אותו עם Q- קצה טבול מסיר איפור העין.
  2. מאז הסוד הוא שכבות, לקחת את מברשת אייליינר שטוח מוטה שלך דאב אותו לתוך אבקה, ולאחר מכן הקש עליו כדי להסיר עודף.
  3. “חותמת” את מברשת אייליינר טבל בצבע לאורך אניה penciled או ג’ל שלך. אתה באמת רוצה לעבוד את זה לתוך הקו שנמצא בין קו המים ואת קו הריסים. אתה לא רוצה כל העור שלך מציץ דרך.

  עד כמה אתה קו העיניים תלוי בצורת העין שלך. רוב הנשים אינן צריכות לדאוג לגבי צורת העין, אבל אם יש לך עיניים שקועות (כלומר, המרחק בין העיניים קטן יותר מרוחב העין), אל תשתמש באריג כל הדרך לשפה הפנימית. במקום זאת, חל על החיצוני 2 / 3rds של השפה. 

  No Replies to "Tightlining: איך לעזור אייליינר על פני הפנימי להישאר"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.