הטוב ביותר נגד ההזדקנות serums עבור כל תקציב | insightyv.com

הטוב ביותר נגד ההזדקנות serums עבור כל תקציב

יחד עם קרם הגנה קרם רטינול גדול, כל אדם מודאג לגבי שמירה על העור שלו / שלה בצורה מצוינת לשקול השקעה בסרום עור הגון. 

המילה “סרום” נותנת את הרושם של הוספת לחות. אבל הדבר הטוב ביותר על הסרום בשוק כיום הוא כי אלה טובים באמת לא רק להוסיף לחות, אבל הם מלאות של דברים טעימים כמו נוגדי חמצון (חושב ויטמינים), חומצות גליקוליות (נפלא עבור פילינג טבעי), חומצה היאלורונית ( עור-שמנים) ואנטי דלקות. 

עשינו את המחקר כדי למצוא את הכי אהוב ויעיל ביותר serums העור על השוק היום. כל המכילים כמה מהבאים, וזה מה שאתה רוצה בסרום:

  • נוגדי חמצון כגון ויטמין E, חומצה פרולית, וויטמין C, אשר כל אלה מסייעים לשפר את המראה של העור פגום העור ואת גוון עור אחיד. ויטמין C, בפרט, הוא מעולה כאשר נעשה שימוש תחת sunscreen. 
  • חומצה גליקולית פועל כמו exfoliant קלה, לשבור את תאי העור המתים ולעזור ליצור מחזור תאים חדשים. השתמש לעתים קרובות אלה ואתה נשאר עם עור חלק יותר, עור בהיר יותר, פחות blackheads.
  • חומצה היאלורונית הוא נפלא עבור עור יבש, הזדקנות. זה עובד כדי לשפר את היכולת של העור לשמור על לחות מה שהופך אותו נפלא במיוחד החורף zapping החורף. 
  • שמנים צמחיים ואגוזים מוסיפים לחות לעור. 

זהו סרום נהדר, זול (!!!) זה ארוז עם חומרים נוגדי חמצון ותיקון העור, מה שהופך אותו מושלם עבור עור רגיש עור שמנוני. זה נחשב קל משקל ולכן זה מושלם גם עבור עור שמנוני, אשר עדיין צריך antioxidants. אם יש לך עור יבש, יש אפשרויות טובות יותר עבורך. 

הוא מכיל חומצה היאלורונית, שיבולת שועל קולואידית, קולגן, allantoin, ו feverfew. וזה לא מכיל ניחוח.

No Replies to "הטוב ביותר נגד ההזדקנות serums עבור כל תקציב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    33 − = 32