סומק: כיצד ליישם את זה נכון – insightyv.com

סומק: כיצד ליישם את זה נכון

נשים רבות נמנעות מסומק (לפי מגזין InStyle, כ -47% מהנשים האמריקניות לובשות היום סומק לעומת 1948 כאשר 66% לבשו אותו), אבל זה יכול להיות הנשק היפה שלך. לקבלת צבע בריא, טבעי, רק מן- the- כושר, שום דבר לא מכה פופ של סומק. מטאטא של החומר הנכון יכול מיד להבהיר גוון עמום.

סומק יכול להיות מרתיע, עם זאת, נשים רבות התוודו כי הם נמנעים משימוש סומק כי הם לא יכולים להבין איך לבחור את סומק הנכון ואין להם מושג איך ליישם את זה אז הם לא נראים כמו ליצן.

להלן הטיפים הטובים ביותר שלנו עבור רכישת ויישום סומק.

אתה אפילו צריך להסמיק?

סומק הוא הכל על הוספת צבע. תלוי באיפור כמה אתה לובש, או אפילו את הזמן של השנה, אתה עשוי להפיק תועלת פופ של צבע על הלחיים שלך.

אני בלונדינית עם עיניים כחולות ובגוון אדמדם. זה אומר שאני נוטה להימנע מסומק על בסיס יומי, כי אני לא באמת צריך את זה. אבל כשאני לובש יסודות וקונסילר, אני כמעט תמיד הולך על צבע של לחות. אני צריך להוסיף צבע בחזרה כי כיסיתי את חתיכות ruddy שלי עם יסוד.

סומק עובד טוב במיוחד על ברונטיות עם עור חיוור. אם יש לך עיניים חומות ושיער ועור חיוור ושפתיים, אתה באמת צריך קצת צבע נוסף כדי להאיר את העור שלך לשבור את לשטוף של חום וצהובים.

הזדקנות נשים יכול להחזיר קצת טינופת עם סומק קרם, אשר משתלב בקלות, נראה טבעי ולא לשבת על גבי כל שיער פנים.

אבקה, קרם או ג’ל?

בחירת הסומק שלך הוא מאוד חשוב. סומק נוטה לבוא אבקה, ג’ל ושמנת.

קרם להסמיק לעבוד נהדר על רוב סוגי העור (במיוחד עור יבש). זה ממשיך על משיי וחלק הוא מאוד blendable. היוצא מן הכלל היחיד הוא לעור שומני או עור נוטה לפרוץ את הירידה של משהו קרמי.

עבור סוגי העור האלה, אבקה היא ההימור הטוב ביותר שלך. נוזל ג’ל סומק הן גם בחירה טובה לעור שמן, אבל הם לא מאוד blendable.

יש נשים שאוהבות לשלב קרם ואבקה יחד, אשר מסייע להסמיק להישאר על עוד. החל את הקרם הראשון ולאחר מכן את אבקת מעל זה.

זכור כתמים וג ‘לים צריך להיות מוחל תמיד על העור לחות היטב. הם נוטים להתייבש מהר מאוד, כך לשלב היטב ומהר.

בחירת הצבע הנכון

כל מותג יופי, בין אם זה חנות כלבו או מותג המרקחת, יש כמה אפשרויות צבע סומק החל ורוד בהיר ואפרסקים כדי ורוד עמוק ואדומים.

הטריק בבחירת הצל הנכון עבורך הוא להשתמש בטבע כמדריך שלך. חפש צל שמתאים באופן הדוק לצבע הלחי הטבעי שלך כאשר סמוקים מהתעמלות או מסמיק מהקור (או מבוכה). נשים כמו עור אדמדם או ורוד נוטות להיראות הכי טוב בגוונים ורודים, ואילו נשים עם זית או גוון עור צהוב נראה הטוב ביותר אפרסקים. עור כהה נראה נהדר עם משמש, ורוד כהה ואפילו צבעים אדומים. ניתן גם להתאים את צבע השפתיים.

אנחנו תמיד ממליצים לנסות לפני הקנייה כי את הצבע של קומפקטית כמעט תמיד יופיע אחרת על העור שלך. כדי לבדוק, אתה יכול לנסות את הטריק הזה: “להכות” אחד הלחיים שלך ולהשתמש בצבע המתקבל כמדריך שלך.

  

המומחה טיפים יישום סומק

קצת עובר דרך ארוכה כשמדובר להסמיק. אתה רוצה להתחיל אור ואז לבנות אם צריך. איפור האיפור ליסה אלדריג ‘אוהבת ליישם קצת אחרי הבסיס. אז היא עושה את שאר הפנים והיא עשויה להוסיף עוד בסוף, תלוי אם האדם צריך את זה. כמה איפור אמנים כמו להחיל סומק לפני קרן עבור יותר “טבעי” נראה.

כאשר החלת סומק, אתה רוצה לשקול את צורת הפנים שלך. נשים עם פרצופים ארוכים ליהנות ביותר מ החלת סומק לתפוח של הלחיים ולאחר מכן מיזוג לקראת קו השיער.

הצללה בצורת C היא הסוד של איפור האיפור להחלת סומק על פנים עגולות או בצורת ריבוע. על פי מאפרת שיין Paish במגזין InStyle, להחיל סומק בצורת c מן המקדשים שלך עצמות הלחיים שלך.

הוא צריך לעבור ממרכז עצם המצח אל מרכז הלחי, אמר פיש, “כמו צורת סוגריים”.

לקבלת ברונזה מבריק שיזוף שמש על המצח, הסנטר והאף שלך לפני שאתה מחיל את הסומק. כדי לוודא שזה לא נראה כמו פס, להשתמש “מברשת גדולה ביד קלה”, מציע איפור האמן בובי בראון במגזין לאקי.

לקבלת מראה סקסי, dab קצת סומק שיזוף על הנקודה הגבוהה ביותר של עצם הלחי הקרוב ביותר לעין שלך.

אם אתה משתמש בג’ל או קרם, השתמש באצבע האמצעית כדי להחיל, ולאחר מכן לשלב עם הטבעת והאצבע האמצעית. האצבע הנקייה תאסוף עודף סומק. טבול נקודה על תפוח הלחי ושתי נקודות קטנות יותר על עצם הלחי. למזג את הנקודות יחד עד קו השיער.

להשקיע מברשת סומק

אלה “ברבי בגודל” מברשות איפור שמגיעים עם סמים מרקחת סמים הם איומים וחסרי תועלת. להשקיע במכחול סומק בפועל. אני מעדיף מברשות עם שיער אמיתי, אבל האהוב המוחלט שלי הוא MAC אבקה / סומק מברשת 129.

נקו את המברשות עם מגבונים לתינוקות או עדיף, שטפו אותן בסבון עדין פעם בחודש. אם אתה לא לשמור על המברשות שלך נקי, הם אוספים חיידקים ולהעביר אותו העור שלך.

כיצד ליישם סומק נכונה

בעוד הסומק הוא בדרך כלל צעד האיפור שלך השני (לפני אבקה), ניתן להחיל אותו בכל עת.

הנה כמה טיפים כלליים:

 1. שים את הסומק על המברשת שלך, הקשה על כל עודף או לשים ג ‘ל של ג’ ל על האצבעות.
 2. הבט במראה וחייך. זה עוזר לך להבין איפה “תפוח” של הלחי שלך.
 3. להחיל סומק לתפוח של הלחיים. אם אתה משתמש סומק אבקה, תמיד לטאטא אותו בכיוון אחד. הולך שוב ושוב או סביב ומסביב גורם פסים יכול לפגוע במברשת שלך.
 4. אם אתה כבר קצת כבד מדי על אבקת סומק, קצת אבקת שקוף על זה ירגיע אותו. לקבלת קרם סומק, כתם את הצבע עם רקמה. מאז ג’ל נוזל להסמיק “כתם” את הלחיים, הדרך היחידה להבהיר אותם היא לשטוף את הפנים שלך, לחות להחיל מחדש את האיפור שלך, הפעם יותר במשורה.
 5. סיים את המראה שלך עם מטאטא של אבקת שקוף.

  No Replies to "סומק: כיצד ליישם את זה נכון"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.