האם רטין בטוח לטיפול קמטים? | insightyv.com

האם רטין בטוח לטיפול קמטים?

האם רטין בטוח לטיפול קמטים?

אנשים רבים משתמשים Retin-A ו רטינואידים אחרים לטפל קווים דקים שלהם קמטים, אבל זה בטוח? אנו משוחחים עם רופאי עור כדי לברר כיצד להשתמש Retin-A רטינואידים אחרים בבטחה כחלק משטר אנטי אייג ‘ינג.

הסוד מספר 1 להאט את סימני ההזדקנות

השאלה שאנחנו נשאלת לעתים קרובות היא, “אילו מוצרים אני יכול להשתמש כדי לגרום לי להיראות צעיר?” 

אנחנו תמיד אומרים לאנשים את הנשק הסודי בארסנל האנטי אייג ‘ינג שלי הוא לא קרם עיניים או בוטוקס, זה רטינול, או רטינואידים כוח מרשם (חושב Retin-A).

רטינואידים ורטינול הם נגזרות בוויטמין A, והמוצרים היחידים בשוק מוכיחים כי “באופן משמעותי” מקטינים קווים עדינים וקמטים, כך על-פי דרמטולוג מריאן מיכאיל מ- Spring Street Dermatology בניו-יורק. “אני אף פעם לא ממליץ על כל המוצרים היקרים האחרים שם בחוץ בטענה לעשות את זה,” היא אמרה.

תמיכת הרטינואיד של מיכאיל היא אחת מני רבות שקראתי מדרמטולוגים מובילים. אבל בעוד מוצרים אלה נועדו להחזיר את הזמן לאחור, באמצעות אותם מגיע במחיר. Retin-A, Renova ו Retacnyl כמעט תמיד לגרום לאדום קילוף בשבועיים הראשונים של השימוש. היו לי חברים רבים לקבל צינור של Retin-A ולא להשתמש בו כי הם מפחדים תופעות לוואי. היו לי חברים אחרים להפסיק להשתמש Retin-A לאחר שהם freaked החוצה על אדמומיות וכתוצאה מכך שהתקבל. חברה אחת סיפרה לי שהיא באמת יש אקנה מהצינור שלה רטין- A.

אז מה נותן? כמה מסוכנים הם רטינואידים?

שאלתי את מיכאיל את השאלות האלה ועוד ותשובותיה שינו את הדרך בה אנו משתמשים ב- Retin-A. מתברר שאתה יכול להתחיל במשטר רטינואיד עם מעט בעיות, אבל יש כמה סודות כדי להשתמש בהם כראוי.

ודא שאתה משתמש Retinoid העכבר או רטינול

Retin-A 0.05% היא נקודת התחלה טובה עבור רוב האנשים, אבל אם יש לך עור רגיש או מודאגים יותר לגבי קילוף ורגישות, ייתכן שתרצה לשאול את הרופא שלך לשים אותך על מתון ויטמין- A נגזרת המאפשר לך בהדרגה לעבוד עד כוח כוח נוסף.

 

“עבור הטירונים שלי retinoid, אני בדרך כלל להתחיל עם adapalene או tretinoin ו ‘בוגר’ כדי tazorac כאשר אני מרגיש העור שלהם יכול להתמודד עם זה”, אמר מיכאיל.

רטינואידים מבשילים עד 3 סוגים: adapalene (דיפרן), tretinoin (Retin-A, Renova, Atralin, Avita, Refissa ו Retacnyl) ו Tazorac, על פי מיכאיל.

“באופן כללי, adapalene היא הכי קלה, tretinoin הוא באמצע tazorac הוא אינטנסיבי ביותר (גורם לך לקלף ביותר),” היא אמרה.

נשים עם עור יבש עשוי לשקול שימוש retinoid OTC במקום. רופא העור שלי למעשה המליץ ​​RoC Retinol Correxion עמוק קמטים לילה קרם, 1 אונקיה כי העור שלי מקבל יבש מדי בימים אלה מ Retin-A. 

חקרתי את הרטינולים הטובים ביותר של OTC ועלה עם רשימה פנטסטית זו, Best Over-the-Retinol.

ברגע שאתה על retinoid ימין, הנה איך להתחיל להשתמש בו כראוי.

לא תנטוש את המוצר

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים עם שגרת טיפוח חדש היא לנטוש אותו. זה לוקח כמה שבועות עבור העור כדי acclimate למוצר ועוד יותר זמן עבור העור להתחיל להציג את היתרונות של המוצר. אחת הדרכים לעזור העור להתאים רטינואידים היא להתחיל לאט, משהו החברים שלי שניסו Retin-A לא לעשות.

כמוני, הם השתמשו בכל ערב בגליון בגודל ניקל כדי לכסות את הפנים והצוואר.

“הסוד לשימוש רטינואי תקין הוא לקחת את זה לאט,” אומר מיכאיל, המציע להשתמש אפונה בגודל כמות עבור כל הפנים והצוואר, החל לילה אחד בשבוע במשך 3 שבועות הראשונים ולהגדיל לאט כמו העור מתרגלת.

“מחקרים הראו תועלת משימוש אפילו רק כמה פעמים בשבוע, אם זה כל מה שאתה יכול לסבול”, אומר מיכאיל. מניסיוני, כמות “אפון בגודל” בקושי מכסה את המצח שלי. זה נראה ללכת רחוק יותר כאשר אני הראשון moisturized העור שלי. אתה יכול גם לערבב את קרם או ג ‘ל עם קרם לחות כך יש לך יותר מוצר לעבוד איתו.

להבין מה זה מתקן ומה זה לא

מישהו שאל אותי פעם אם רטין- A תתקין את הקווים העמוקים שהתפתחו על צדי אפה. אחרים שואלים אותי אם Retin-A יגרום לרגלי העורב שלהם להיעלם באורח פלא.

לדברי מיכאיל, רטינואידים כוח מרשם להקטין את גודל הנקבוביות, למנוע whiteheads ו blackheads ולשפר את הסימנים של קווים עדינים קמטים, אבל הם לא יתקנו קווים עמוקים או רגליים של עורב.

“ככל שאני אוהב ומקלל על ידי רטינואידים, אני חייב לומר שאין דבר אקטואלי שמטפל בקמטים סביב העיניים (רגליים של עורב) כמו בוטוקס או דיספורט”, אומר מיכאיל.

באשר קווים עמוקים אלה סביב האף, מילוי injectable כמו Restylane הם ההימור הטוב ביותר שלך. אתה יכול גם לעלות במשקל. נשים מעל גיל 40 עם תוספת ריפוד עליהם נוטים להיראות צעיר יותר מאשר נשים רזה, אשר איבדו את השומן על הפנים שלהם כפי שהם בגיל. תחשוב על זה המפורסם קתרין Deneuve ציטוט, “כשאתה מזדקן, אתה צריך להיות מוכן לסחור התחת שלך על הפנים שלך.”

האם אני צריך לקבל מרשם? מה לגבי מוצרים OTC?

המחקרים שלי מראים רטינולים ללא מרשם (מינון נמוך של ויטמין A) פשוט יש מינון נמוך יותר של החומרים הפעילים. עבור דברים חזקים יותר, אתה רוצה כוח מרשם.

כמה מדינות אירופיות, קנדה ומקסיקו, מוכרות רטינואידים מעל הדלפק, כך שאם אתם נוסעים למדינות אחרות, אתם יכולים לאסוף את Retin-A או Retacnyl בבתי מרקחת ללא מרשם. זכור שיש סיכונים הקשורים רטינואידים, ולכן אני ממליץ בחום להשתמש בו תחת פיקוח של הרופא.

תופעות הלוואי של ויטמין A מוצרים

רטינואידים יגרום לאדמומיות וקילוף אצל חלק מהחולים. אשר לטענתה של חברתי כי היא פרצה מ Retin-A, מיכאיל אמר שזה יכול לקרות, “החבר שלך שנשבע Retin- A שבר אותה החוצה היא זכות על – ב הרבה חולי אקנה, היא עושה את זה ב 2 או 3 שבועות של שימוש, אני אוהב לחשוב על זה כעל הרטינואיד שמביא את כל הפצעונים מתחת לעור החוצה מיד, אחרי הגיבוש הראשוני הזה הם מתבהרים “.

אם אתה מוצא את העור הפך יבש ואדום על Retin-A, לעצור את משטר טיפוח העור שלך slather על שמן זית כתית מעולה בלילה במקום. לדברי דרמטולוג ג ‘סיקה וו ב הארפר של בזאר, שמן זית מכיל חומצות שומן דומה לאלה הנמצאים בעור שלך, אז זה עושה עבור לחות עדינה מאוד moisturizer.

עצור בחודשי הקיץ

רטינואידים גורמים לעור רגיש במיוחד לשמש, כך שאם אתה משתמש בהם בחודשי הקיץ, עליך להיזהר ללבוש כובעים ומשקאות של קרם הגנה כאשר בחוץ. אם אתה לא רוצה לקחת סיכון בקיץ, אני ממליץ לעבור ויטמין C בקיץ.

ויטמין C מסייע במניעת קמטים ומציע הגנה לשמש. יש לי צנצנת שלמה של טריש McEvoy של ויטמין C קרם (לקנות את זה באינטרנט) כי אני משתמש בקיץ, אבל אתה יכול לקבל מוצרים ויטמין C נהדר מחברות אחרות, כולל SkinCeuticals C E Ferulic. 

כיצד להילחם ביוב זה מגיע בהכרח

ככל שאנו מתבגרים, בלוטות השומן שלנו מפסיקות לעבוד בצורה כה יעילה, ומתי לב שהשתמשתי ב- Retin-A לייבש את העור מהר יותר. בעוד אני אוהב איך ברור ורענן העור שלי נראה על Retin-A, אני גם נטל את היובש. אבל גם כשאני לוקח את הפסקות הקיץ שלי מ Retin-A אני שם לב העור שלי כבר לא הבלגן שמנוני זה היה בשנות ה -20 (תודה לאל, מעולם לא הייתי אקנה מבוגר).

אני עוזרת לעורי היבש על ידי הנחת בקבוק של שמן קוקוס נוסף על גבי מטלית לחה וחמה, ומפזרת את פני בבקרים. שום דבר ניסיתי, כולל 50 $ lotions, עובד גם כדי לקלף את הפנים שלי moisturize אותו באותו זמן. אם אין לך שמן קוקוס, שמן זית עובד בקמצוץ (אני פשוט עשיתי את זה בבית אבא שלי בטקסס וזה עבד יפה, למרות ששנאתי את הריח). אתה יכול לעקוב אחר זה עם sunscreen שלך (חובה עם כל מוצר ויטמין A בשימוש על הפנים) ואת האיפור הרגיל שלך.

בלילה, אני slather על moisturizer ופעם זה ספוג אני משתמש בגודל אפונה בגודל של Retin-A.

אזהרה: רטינואידים הם לא עבור כולם

אם אתה משתמש retinoid או כל נגזרת ויטמין A, אתה תהיה רגישה במיוחד לשמש. אתה תהיה בסיכון גבוה כוויות שמש, כדי לוודא ללבוש sunscreen כל יום עם reapplications קבוע. אני גם מייעץ לחבוש כובע. אני בדרך כלל לעצור Retin-A להשתמש במהלך הקיץ.

כמו כן, אם אתה בהריון או מנסה להיכנס להריון, אין להשתמש רטינואידים.

אם אתה משתמש זה, אתה חייב להפסיק scrubs & קליפות?

בעת שימוש רטינואידים, עליך להימנע קילופים כימיים scrubs, אשר יכול להיות קשה מדי על העור. מיכאיל ממליצה ללקוחותיה לניקוי עדין ולחומרי לחות, כגון מטרה, Cetaphil ו- Aveeno.

מריאן מיכאיל, MD, היא דרמטולוגית עם דרמטולוגיה של רחוב אביב בניו יורק (212) 431-4749.

No Replies to "האם רטין בטוח לטיפול קמטים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 2