איך אפשר לדעת אם יש לך עור יבש – insightyv.com

איך אפשר לדעת אם יש לך עור יבש

אם יש לך עור יבש סביר להניח שאתה יודע את זה. העור שלך מרגיש חזק מיובש. זה לוקח לחות כמו כדור צמר גפן לוקח מים. אתה עשוי להבחין כי העור שלך מרגיש יבש במהלך פעמים מסוימות של השנה או אפילו את החודש (הורמונים שלום).

תכונות עור יבש

אם העור שלך מרגיש מיובש זמן קצר לאחר ניקוי, מה שהופך אותך על קרם לחות, העור שלך הוא כנראה יבש. הנקבוביות שלך נוטות להיות קטנות, העור שלך עשוי להיות רגיש ואתה עשוי להבחין בעור רפוי אם אתה בודק את הפנים שלך במראה מגדלת.

אתה יכול לעשות מבחן תיקון על ידי לקיחת פיסת נייר טואלט לחיצה על העור נקי לאחרונה במשך כמה שניות. אם נייר טואלט מגיע משם נקי, אתה חסר כמה שמנים הדרושים להגן על העור מפני התייבשות.

זכור כי העור של רוב האנשים משתנה במהלך שנה. אתה עלול למצוא לך עור יבש בחורף עור רגיל בשאר השנה. זה נורמלי לגמרי.

גורם לעור יבש

האם העור עובר “שינוי” כפי שאנו גיל? כמה נשים למצוא את העור שלהם, אשר “שמנוני” בשנות ה -20 שלהם, הפך “שילוב” בשנות ה -30 שלהם “יבש” בשנות ה -40 לחייהם. זה נורמלי.

כמו העור שלך הופך יבש, הקפד לשנות את moisturizing cleansers ולזרוק את super-dryers טונר. השתמש לילה moisturizer לפני המיטה (אלה הם בדרך כלל עבה) ו moisturizer יום עם SPF תחת האיפור שלך. אתה יכול לטפל בחלקים שונים של הפנים שלך. אם אתה מוצא את האף מקבל שמנוני, אבל המצח שלך תמיד יבש, לחות בכל מקום אבל על האף שלך.

עור יבש הוא מצב הנגרם על ידי חוסר לחות בשכבות העליון של העור. עור יבש יכול להיגרם על ידי גורמים חיצוניים כגון חום תנור, סאונות, נזקי השמש, חדרי אדים ו-טיהור יתר של העור. זה יכול גם להיגרם על ידי גורמים פנימיים כגון שינוי הורמונים, או בלוטות שמן לא עובד כראוי.

איך לקחת את הטיפול הבסיסי של העור שלך

הסוד לטיפול בעור יבש הוא במוצרים בהם אתה משתמש. זה מאוד חשוב להשתמש עדין, לא ייבוש, עדיף קרם ניקוי. פעמים רבות עור יבש נגרמת על ידי ניקוי חזק. ברגע שאתה מוצא ניקוי מושלם שלך אתה עשוי למצוא את העור היבש יש למעשה להיות נורמלי.

מפתח נוסף לטיפול בעור יבש הוא להשתמש קרם לחות זה מרגיש נהדר על העור שלך. A moisturizer כי הוא מימי מדי לא ישמור את הלחות ואת אחד זה כבד מדי עשוי למעשה לשמור על העור שלך טבעי שפיכת תאי העור המתים. חפשו משהו בין זה מרגיש נהדר על העור שלך.

איפור מאמן בובי בראון ממליץ moisturizers שכבת, החל עם שמן הפנים קל משקל שיחליף את השמנים לאיבוד טבעי עם עור יבש. על זה, להחיל קרם לחות, אשר עובד על ידי נעילת לחות.

הַשָׁרָה הוא המפתח להשיל את תאי העור המתים שדבקו בעור ולגרום לו להיראות רעוע. אתה יכול להשתמש בכל מיני שיטות exfoliating על העור שלך מתוך מטלית פשוטה טבול שמן קוקוס, כדי מברשת Clarisonic skincare, כדי לשפשף עשוי סוכר ושמנים.

חומצות אלפא-הידרוקסיות (או AHAs) נהדרות עבור slathering על לפני moisturizer. זהו סוד האיפור של בובי בראון בסוד כשהיא סובלת עור יבש.

AHAs לעבוד כמו exfoliants, עוזר לשבור את העור מת, יבש ולהשאיר העור נראה בהירים ו dewier. מחקרים מראים גם AHAs עשוי להגדיל את עובי העור. הם באים בצורה של קרמים אקטואלי קליפות כימיות ואת AHAs הנפוצים ביותר עשויים מוצרי מזון. אתה יכול להשתמש קרם מתון מדי יום. נהדר מעל לדלפק AHAs כוללים אבון חדש קליני מתקדם Retexturizing פיל ו Neutrogena בריא קרם פנים עור.

האיפור הטוב ביותר עבור עור יבש

המפתח לאיפור ועור יבש הוא תמיד הכנה העור עם קרם לחות. קרם לחות את העור ומאפשר את האיפור להמשיך בצורה חלקה. פריימרים עובד בדיוק כמו כן. לאחר להחיל sunscreen, slather על moisturizer. קרם לחות צריך תמיד להקדים קרן או קרם לחות ו קונסילר. אם לדלג על קרם לחות, האיפור שלך יכול להופיע עוגות.

כמו כן, אנו ממליצים על קרם מבוססי קרם במקום אבקות. אם אתה מוצא את האזורים סביב העין יכול להיות עוגות מ קונסילר, להחיל קרם עיניים או קרן לפני doting על קונסילר.

רק בגלל שיש לך עור יבש לא אומר שאתה צריך לוותר על אבקות. בעת בחירת אבקה, לבחור צבע צהוב מבוסס להתרחק אבקות שקופים, אשר אינם שקופים בכלל.

טיפולים אינטנסיביים מיוחדים שאתה יכול לנסות

מסכות לחות יכול לעשות פלאים על הפנים שלך. יש לנו כמה מתכונים תוצרת בית שנוצרו רק לעור יבש.

עוד על העור:

  • איך לעשות את הפנים הבסיסית בבית
  • הפוך משלך משלך פנים מסכות & scrubs

No Replies to "איך אפשר לדעת אם יש לך עור יבש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.