כיצד להפוך את האף הגדול נראה קטן יותר (ללא ניתוח חובה!) – insightyv.com

כיצד להפוך את האף הגדול נראה קטן יותר (ללא ניתוח חובה!)

האף נוטה להיות מוקד של הפנים, אלא אם כן אתה משחק תכונה אחרת. שקול איזה תכונות אתה מקבל את המחמאות ביותר על ולהביא תשומת לב אליהם במקום האף שלך.

תביאי את תשומת הלב מאמצע הפנים אל העיניים על ידי איפור עיניים. עיני עשן וגוונים בוהקים עשויים להפוך את העיניים לנקודת המבט של פניך – לא את האף שלך. רק הקפד לשמור את שאר איפור האור שלך או סיכון נראה כמו ליצן.

אם יש לך שפתיים מלאות ושופעות, נסה שפתון בוהק, כמו אדום או ורוד. נסו ללבוש שפתון אדום במשך שבוע ולראות מה מחמאות אתה מקבל. רק כדי לוודא לא ללבוש יותר מדי איפור עיניים אם להתמקד בשפתיים.

איפור קונטור יכול לעבוד קסם

טיפ אחד גדול הוא להקטין את האף עם contouring, איפור איפור כי טיפשים העיניים. 

הדרך הטובה ביותר היא מתאר עם מברשת אייליינר וברונזר. כך תוכל לעשות זאת:

 1. לטבול את המברשת לתוך הברונזר או צללית חומה לצייר קו ישר לחלוטין משני צדי גשר האף שלך. אתה יכול גם לעשות את זה עם גוון כהה של קרן.
 2. הקפד למזג כך שזה לא נראה כמו שתי שורות של לכלוך. אתה רוצה ליצור את המראה של “צל”.
 3. קח עט סימון (אתה יכול למצוא עטים הדגשה ב ספורה או חנויות כלבו אבל האהובים עלינו היא איב סן לורן טוצה Eclat קונסילר, בתמונה כאן) ואת לסחוב אותו על גשר האף. הניגוד בין אור לעומת כהה עושה פלאים על האף.

  העור ללא רבב הוא מפתח

  שום דבר לא מראה את האף הגדול יותר מאשר את העור הרע סביבו. ודא העור שלך הוא אפילו סביב האף שלך. לכסות את כל האדמומיות, פגמים או כתמים לא אחידים עם קונסילר וקרן.

  הצג את עצמות הלחיים הגדולות עם סומק או מברשת של ברונזה. ותמיד, להגדיר את האיפור שלך עם אבקה.

  שמור על שינות מינימום

  שיננות על הפנים תביא תשומת לב לאף. השתמש אבקה או נייר סופג כדי לשמור על ברק עד למינימום. בתוך קמצוץ, מפית נייר יספיק.

  תכונות חדות? שמור איפור רך

  איפור קשה רק מדגיש את התכונות הקשות שלך.

  אם האף שלך חד ויש לך זווית זוויתית או עצמות לחיים גבוהות, שמור את שאר האיפור שלך רך. משמעות הדבר היא אייליינר רך (או אייליינר מרופט) במקום אניה נוזלית. אל תצמיד את השפתיים לפני החלת השפתון או הברקה ושילוב בכל סומק שתחיל.

  הוסף נפח לשיער שלך

  לאזן את האף גדול עם שיער שופע. אין למשוך את השיער בחזרה לקוקו חזק או לחמניה. במקום זאת, ללבוש את השיער למטה ולאפשר כל גל טבעי או תלתלים להתבלט.

  ולבסוף, להיות נחמד לעצמך

  לעולם לא אשכח את מה שחברי היקר, אביגיל, אמר לפני כ -20 שנה. דיברנו על יופי והיא הזכירה כי התכונה החביבה עליה על אדם היא מה שאחרים עשויים לחשוב על פגם, כמו אף בולט. היא אהבה אפים בולטים כי זה עשה את הפנים יותר מעניין. במדינה שבה בני נוער מקבלים עבודות האף ליום ההולדת ה -16 שלהם, מצאתי את הפילוסופיה שלה מרעננת.

  אם אתה צעיר ושונא את האף, תן לו כמה שנים.

  עבור האף, בפרט, אתה עלול למצוא תתאהב האף שלך כמבוגר. שנאתי את האף שלי כמו טרום העשרה ואת העשרה. חשבתי שזה בולבוס ואני מנסה ליצור אותו לתוך צורה קטנה יותר על ידי לחיצה על קצה. עכשיו, כאדם מבוגר, אני מרגישה שהאף שלי הוא אחד מתווי הפנים הטובים ביותר שלי.

  כמו כן, מנסה לא ללעוג האף שלך לחברים או זרים. מתלונן על חוסר הביטחון שלך רק מדגיש אותם. במקום זאת, לעבוד על קבלת עצמך עבור מי אתה.

  מה אתה יכול לשקול פגם יופי עשוי להיות למעשה תכונה מעניינת ביותר שלך. זה נוטה להיות במקרה של אפים חזקים, בפרט. אפים חזקים הם חזקים, מלכותיים וסקסיים. כמה מן הנשים המפורסמות ביותר בעולם יש אפים חזקים וזה לא תמיד מבשר טובות עבור הקריירה שלהם כאשר הם היו להם קבוע. ג’ניפר גריי היתה ידועה באף אחרי Dirty Dancing ולא עבדה שוב במשך שנים בגלל ניתוח שלאחר הניתוח, היא כבר לא בלטו.

  במקום זאת, היא התערבבה

  No Replies to "כיצד להפוך את האף הגדול נראה קטן יותר (ללא ניתוח חובה!)"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.