כיצד לבחור את הגוון הנכון של קונסילר | insightyv.com

כיצד לבחור את הגוון הנכון של קונסילר

כיצד לבחור את הגוון הנכון של קונסילר

אין כמו קונסילר כדי לשנות באופן דרמטי את גוון העור שלך. קונסילר יכול לכסות מעגלים מתחת לעיניים אלה ורידים כחולים מעצבנים כי צצים מתחת לעיניים כאשר עייף. זה גם עובד כמו מחק על כתמים אדומים, לכאורה לנגב להם את הפנים שלך.

אז איך לבחור את הגוון הנכון של קונסילר? עשינו את המחקר והנה התשובות.

עבור צל או שני בהיר יותר העור שלך

אתה רוצה הקרן שלך להתאים את צבע העור שלך בצורה מושלמת.

אתה רוצה קונסילר שלך להיות רק צל או שני בהיר יותר העור שלך, על פי המומחה איפור בובי בראון בספרה, היופי החי (לקנות אותו אמזון). היוצא מן הכלל הוא כאשר אתה מכסה פצעונים. עדיף להשתמש קונסילר שמתאים את העור בדיוק כשמדובר כיסוי פצעונים. הסיבה לכך היא כי אתה רוצה ליישם את קונסילר אחרי הקרן ואתה לא רוצה כי נקודה לבלוט.

רוב הנשים צריכות קונסילר צהוב, ולא מבוסס על ורוד, משום שהוא מחלחל לכל סוגי העור. היוצא מן הכלל הוא כהה או עור שחור, אשר ייראה טוב יותר מסתיר מבוסס כתום.

סוגים שונים של קונסילר

רוב הנשים להשתמש קונסילר כדי להבהיר את האזורים מתחת לעיניים. אחרים משתמשים קונסילר כדי לכסות פצעונים, צלקות אקנה, קעקועים ואפילו ורידים עכביש. Concealers אינם בגודל אחד מתאים לכל הנוסחה. מסתיר שונים לעבוד על אזורים בעייתיים שונים. הנה סקירה:

 • תחת עין קונסילר הוא הטוב ביותר עבור הסוואה מעגלים צללים מתחת לעיניים. אתה רוצה קונסילר אור רעיוני כאן. קונסילר זה לא יעבוד על אדמומיות או פגמים. אנו ממליצים על Bobbi Brown Creamy Concealer, קונים מ- Amazon.com ו- Clinique Airbrush Concealer, קונים מ- Amazon. 
 • מתקן לעבוד כדי לכסות במעגלים תחת עין כהה מאוד. גוונים של אפרסק וצלילים ורודים פועלים בצורה הטובה ביותר כדי לנטרל את הצבעים הכהים. אנחנו אוהבים לורה Mercier הסוואה הסוואה, לקנות אמזון. 
 • קונסילר צהוב התואמת את צבע העור שלך הוא הטוב ביותר עבור כיסוי על פגמים, קעקועים, וכו ‘.
 • גוף קונסילר הוא נהדר עבור כיסוי על ורידים על הרגליים. Dermablend כיסוי קרם היא אפשרות טובה. לקנות אותו אמזון.
 • קונסילר כבד עובד כדי לכסות קעקועים, כתמי לידה יין, צלקות רע. חפש קונסילר במיוחד ניסח עבור כיסוי כזה כמו Covermark, לקנות אותו אמזון או קאט פון D Lock-It קעקוע הקרן, לקנות אותו אמזון.

כיצד לבדוק את קונסילר

קונסילר הוא בהחלט “נסה לפני שאתה קונה” המוצר. לא מומלץ לרכוש כל מוצר שאינו ניתן להחזרה. במקום זאת, נסה מערימים שונים בדלפקים של חנות הכלבו או בספורה.

בדיקת צבע על אזור הצוואר מתחת לאוזן. שוב, את הצבע צריך להיות מעט קל יותר מאשר את הבסיס. אם אתה הולך מדי קל, אתה מסתכן נראה כמו דביבון. בדיוק כמו עם הקרן, ייתכן שתצטרך גוון קונסילר בהיר יותר בחורף מאשר היית בקיץ.

אם אתם מכסים ורידים כחולים או עיגולים מתחת לעיניים, בחנו את העקביות של קונסילר על ידי טבילתו על הוורידים הכחולים בחלק הפנימי של פרק היד. אם זה מכסה את זה, מצאת זוכה.

כיצד ליישם את זה

כעת, לאחר שמצאתי את קונסילר מושלם, ודא שאתה להחיל אותו כראוי. את העצות הטובות ביותר ואת העצה ניתן למצוא כיצד ליישם כראוי קונסילר. 

No Replies to "כיצד לבחור את הגוון הנכון של קונסילר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  87 − 77 =