איך לבחור גוון שפתון מחמיא – insightyv.com

איך לבחור גוון שפתון מחמיא

במשך שנים הייתי עומד לפני דוכני האיפור בחנויות הכלבו ומבטו מבולבל בשפתונים. לי הם נראו כמו כל חיל הנחתים של ארה”ב עומד דום – הם היו כל כך חמוד לעזאזל, איך אני יכול לבחור את הגוון השפתון המושלם בשבילי?

מסתבר לקטוף את הגוון הימני של שפתון או מבריק שפתיים הוא לא כל כך מסובך, אחרי הכל. כמובן שזה ייקח לי 15 שנים של קניית גוונים שגויים של צבע שפתיים כדי למצוא את זה.

טריק פשוט, מושלם ביותר כדי למצוא את הגוון הטוב ביותר של צבע שפתיים

השפתיים החמימות ביותר יהיו אחד או שניים גוונים כהים יותר צבע השפתיים הטבעי שלך, על פי איפור בובי בראון.

“אם הייתי צריך ללמד מישהו רק דבר אחד על צבע שפתיים זה יהיה: למצוא שפתון זה נראה טוב על הפנים שלך כאשר אתה לא לובש שום איפור,” כתבה בראון בספרה, “בובי בראון יופי.”

כדי לבדוק גוונים, החלת שפתון או הברקה על שפתו. אם צבע זה הוא רק צל או עמוק יותר מאשר השפה החשופה שלך, אז מצאת את הצל שלך.

כן, זה פשוט ככה. אז מה לעשות אם אתה רוצה לקנות את השפתונים שלך במכולת או בחנות כלבו, איפה אתה לא יכול לנסות את השפתונים החוצה לפני שאתה קונה? אתה יכול לסמוך על הצבע המודפס על התיבה. פשוט להחזיק אותו עד השפתיים בחנות לבדוק את זה במראה. או יותר טוב, לבדוק את הצבע החוצה בחלון, שבו אור טבעי זורח דרך.

אני תמיד ממליץ לנסות לפני שאתה קונה. אז אם אתה בוחר צבע מתוך בית מרקחת, לבחור אחד שיש לו מדיניות החזרה ליברלית, כמו Rite Aid.

שפתיים דקות? להתרחק גוונים כהים

אם השפתיים שלך על הצד הדק, מקל גוונים קל עד בינוני של צבע שפתיים. גוונים כהים רק להראות את השפתיים הדקות.

שפתון שמנת ו glosses כהים הם גם הימור טוב, את קרם ואת מבריק מוסיף שמנמנות.

כיצד לבחור את הגוון הנכון של האדום

נשים רבות טועות להאמין שהן לא יכולות ללבוש שפתון אדום. שפתון אדום הוא נצחי וגשרים גיל ותרבות. הסוד לבחירת צבע השפתיים האדום הנכון הוא בתוך הקוצים. בנות ורוד עור צריך לבחור אדום דובדבן. אלה עם עור זית יכול ללבוש אדום אש. עור כהה נראה נהדר עם אדום עמוק. שפתון אדום גדול אחד ללא שום: עדיף לא להתאים שפתיים לתלבושת שלך.

ללא שם: לא רוצה לצאת כל עם שפתון אדום? צור כתם שפתיים אדום עם טריק קטן קיבלתי מגזין InStyle. איפור האיפור אנג’לה לוין מחליקה את שפתיה של ד”ר האושקה, המפעילה כמו שפתון, ואז מרחפת עליה שפתון אדום באצבע. התוצאה היא ברק נפלא של אדום.

ללא שם: אה-הו, אתה שונא את השפתון אתה פשוט קנו

לא לזרוק את השפתונים האלה כי הם רק קצת חתיכת. אתה יכול ליצור צבע שפתיים נהדר על ידי שילוב שפתונים אתה לא אוהב. עבור שפתון זה קצת יותר מדי בהיר, הטון את הצבע עם אניה כהה לפני החלת שפתון.

מתי להשתמש מברשת שפתיים

השתמש במברשת שפתיים בעת החלת צבעים חזקים. אתה צריך מראה יישום מומחה אז אתה לא מצייר את הקצוות החיצוניים של הפה שלך.

כיצד להשתמש Lip Liner

בעוד שאתה יכול קו השפתיים לפני או אחרי שפתון או יישום מבריק, אני מוצא שפתיים להיראות טבעי יותר כאשר אני שפתיים קו אחרי שאני מרחה שפתון.

כדי לשמור על שפתון מפני ללבוש את כל כך מהר, למלא שפתיים עם אניה לפני החלת שפתון. זה פועל כבסיס צבע, ולכן כאשר השפתון לובשת את עדיין יש צבע.

הדרך מסובך יותר לבחור צבע שפתיים

בעוד לבחור את הגוון הנכון הוא קל כמו הולך כמה גוונים כהים יותר צבע השפתיים הטבעי שלך, אנחנו יכולים לעמק רק קצת עמוק יותר במדע של גוונים ואת גוון העור.

נשים עם עור בהיר, נראה נהדר בגוונים שפתון כגון עירום בגוון משמש מעט, ורוד ואלמוגים אור. תתרחק חום, אשר יופיעו בלה.

אלה עם צבע עור בינוני יכול ללכת קצת יותר כהה. אתה תיראה נהדר ורדים, סגולים וגרגרים.

לדלג על אדום בהיר ולשקול בורגונדי עמוק במקום.

שזיף עמוק, שוקולד או אדום הוא נהדר עם עור כהה או שחור. לדברי עורכי “הודאות של עורך יופי” של אלור, “נשים עם עור כהה” יכולות ללכת באחת משתי כיוונים: לכיוון חום או סגול, תחשבו על קרמל או אגוז ליום, ושזיפים או יין לערב “.

אהבתי את זה? אתה תאהב:

  • כיצד ליישם שפתון: 17 הכי טוב שלי טיפים וטריקים
  • טיפים ליפסטיק לנשים מבוגרות
  • 17 שלי הגהה מועדפת לכל התקציבים

No Replies to "איך לבחור גוון שפתון מחמיא"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.