הימנע “תותים רגליים” עם אלה גילוח טיפים – insightyv.com

הימנע “תותים רגליים” עם אלה גילוח טיפים

האם אתה מבחין את המראה של נקודות כהות על הרגליים לאחר גילוח? זה נורמלי. זה לא סיבה לדאגה ואתה לא לבד. שנה אחת, כאשר המארח / להראות להראות מארח Raven-Symone היה אורח על השיחה, היא הזכירה את הבעיה. 

“יש לי משהו שנקרא רגלי תות שדה … יש לי נקבוביות ממש חשוכות באמת בגלל השיער”, היא אמרה לגברות של השיחה. “אני לובש צינור טהור כשאני על השטיח האדום וכשאני עובדת אז אני לא צריכה להתאפר.

אחרת אני משתמש Dermablend, וזה מה רקדנים אקזוטיים להשתמש כדי לכסות את כל הסימנים שלהם דברים, וזה מקבל את כל הבגדים שלך. אז אני לובש גרביונים. “

מה הם רגליים תות?

גילוח לא תקין יכול להוביל לשערות צומחות. זה יכול גם לגרום מה שנראה כמו נקודות כהות על העור, כי הם לעתים קרובות המכונה רגליים תות או כהה pores. לפעמים טועה כמו לכלוך, נקודות כהות אלה דומים כתמים על העור של תותים (ומכאן תיאור פורמלי) והם בולטים יותר על כמה נשים צבע יותר מאחרים.

מה הופך את הנקבוביות להופיע כהה או שחור?

כתמים כהים או נקבוביות הם למעשה קומדיות פתוחות, תקע כהה וחסר של פסולת מחומצנת. אלה comedones פתוח יכול להיות עודף שמן, לכלוך או חיידקים לכודים בתוך. חסימת החלב, הפסולת או החיידקים מתערבבת עם פיגמנט של אוויר ועור (מלנין) והתגובה גורמת לפתיחה להיראות כהה או שחורה. אתה בסופו של דבר עם הרגליים כי כבר לא נראה ברור וחלק.

טיפים לגילוח חלק

פילינג! קילוף רגיל מסייע לשמור על אלה נקבוביות כהה במפרץ, כמו גם שיטות גילוח נאות, כלי גילוח ובעקבות משטר טיפול טוב לעור כדי למנוע אותם. מומלץ לסקור את הרגליים על בסיס קבוע עם גרגר גוף המבריק תאי עור מתים.

קרצוף גוף אהוב הוא אלבה בוטניקה הוואי גוף פולנית כי זה בעדינות מקרצף עור מת משאיר את העור שלך מרגיש רך. 

מאז הופעת הנקבוביות כהה יכול להיות בגלל הטכניקה הגילוח שלך, הדבר הראשון לעשות הוא לוודא שאתה גילוח כראוי את הרגליים כדי למנוע רגליים תותים.

הנה טיפים שיעזרו לך לקבל גילוח חלק ולמנוע נקבוביות כהות מלהופיע על הרגליים שלך:

לפני גילוח – 1 – 2 ימים לפני הסרת שיערYou

 • עור יבש

ברגליים מברשות נמרצות עם מברשת יבשה רכה עם תנועות מעגליות לפני אמבטיה או מקלחת. קנה Yerba פרימו Tampico עור מברשת על Amazon.com.

 • להשרות את העור כדי לפתוח את הנקבוביות

משרים את העור במים חמים במשך 5-10 דקות לפני גילוח כדי לפתוח את העור הנקבוביות ואת זקיקי השיער, להוציא זיהומים ולשחרר תאי העור המתים לכודים בתוך הנקבוביות.

גילוח טיפים להיפטר של הנקבוביות כהה על הרגליים

 • גילוח במהלך או אחרי מקלחת חמה כאשר הנקבוביות הן גדולות יותר.
 • השתמש בתער טוב – כזה שלא ידרוש ממך להשתמש בלחץ רב בזמן הגילוח, ומספק גילוח קרוב יותר מבלי לגרום לשיער לחזור ולהביא לשיער הצומח.
 • ודא שהלהבים חדים. להבים עמום לגרור על העור וגם להגדיל את הסיכוי של השיער מסתלסל בחזרה לתוך העור גורם bumps.
  • החלת קרם גילוח או ג’ל לחות או ג’ל, בעקבות צמיחת השיער. לאחר מכן, גילוח בעדינות בכיוון של צמיחת שיער. הימנע לעבור על אותו אזור פעמים רבות מדי, אשר יהיה לגרות את העור. גם להיזהר לא למתוח את העור בזמן גילוח.
  • לאחר גילוח, להתיז את העור עם מים קרים כדי לסגור את הנקבוביות ואת זקיקי השיער.
  • פאט את העור יבש. החל קרם ללא קרם או קרם לחות או קרם שנעשה עבור אפטרשייב כדי להפחית את האדמומיות. תן את moisturizer לקלוט לתוך העור.

  אם הבעיה נמשכת, תוכל לנסות את השלבים הנוספים הבאים כדי להיפטר מנקבוביות כהות על הרגליים, או לעבור לשיטה אחרת להסרת שיער.

   

  No Replies to "הימנע "תותים רגליים" עם אלה גילוח טיפים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.