שעווה פרפין שעווה טיפול: כמו ספא אבל זול יותר | insightyv.com

שעווה פרפין שעווה טיפול: כמו ספא אבל זול יותר

שעווה פרפין שעווה טיפול: כמו ספא אבל זול יותר

פרפין הידיים והרגל טיפולים משמשים ספא ומכוני כדי לנעול לחות. הם לרכך את העור, משאיר אותו prepped עבור מניקור מושלם או פדיקור. הולך לסלון כל שבוע לא תמיד בתקציב, אם כי. למרבה המזל, אתה יכול לעשות בעצמך פרפין טיפול שעווה בבית עבור חלק קטן של עלות.

היתרונות של שעווה

יש כמה יתרונות כדי לפנק את עצמך לטיפול שעווה רגיל.

השעווה המרגיעה חמה והטיפול מציע לכם 30 דקות תמימות להירגע ולא לעשות כלום. במקביל, זה moisturizes העור שלך פותח את הנקבוביות, משאיר אותו רך ונוצץ.

אם יש לך כאבי פרקים או שרירים ברגליים או בידיים, תקבל הטבות נוספות מן השעווה. החום מגביר את זרימת הדם שלך יכול להקל על הכאב שנגרם על ידי מצבים רפואיים כמו דלקת פרקים. הקפד לבדוק עם הרופא הראשון, אם כי.

מה אתה צריך

אתה יכול לקנות אמבט שעווה פרפין נהדר מד”ר Scholls ויצרנים אחרים הכוללים את כל מה שאתה צריך. כחלופה, אתה יכול לעשות בעצמך באמצעות דוד כפול, צלחת קדרה, שקיות סנדוויץ ‘. המקום הכי קל למצוא שעווה פרפין הוא בסעיף שימורים של חנות המכולת המקומית שלך, או שאתה יכול למצוא את זה באינטרנט. 

כמה שעוות הם מראש מבושם עם שמנים אתריים מרגיעים כמו לבנדר. אתה יכול להוסיף את זה שעווה uncented עם שמנים אתריים האהובים עליך גם כן.

עבור הידיים או הרגליים שלך, תצטרך את החומרים הבאים. אם אתה מתכנן לעשות את שניהם באותו זמן להכפיל את זה. עם זאת, השעווה היא לשימוש חוזר ופשוט צריך להיות נמס שוב. זה יכול לחסוך לך יותר כסף ואתה יכול להאריך את הטיפול ספא עד שעה מלאה אם ​​אתה עושה את הרגליים ואת הידיים בנפרד.

 • 1 שעווה פרפין בלוק (כ 4 אונקיות)
 • 1 גרם שמן (קוקוס, שקדים, זיתים, או חוחובה)
 • 20 טיפות שמן אתרי, כגון לבנדר
 • 2-3 טיפות שמן זית או שמן קוקוס (למעיל את הידיים)
 • צלחת קדרה, משומנת בשמן
 • שקיות כריך פלסטיק (כדי להתאים את הידיים והרגליים)

30 דקות טיפול בבית שעווה

הכיוונים הבאים הם לטיפול ידני, למרות שהוא פועל גם על הרגליים.

 1. ממיסים את פרפין, גרם של שמן, ואת שמן אתרי בדוד כפול. 
 2. בזהירות מאוד לשפוך את השעווה לתוך צלחת משומנת לחכות עד העור נוצר על החלק העליון של השעווה. כאשר זה קורה, הטמפרטורה צריכה להיות בדיוק על הזכות להטביע את הידיים. אתה יכול לבדוק את זה פעמיים עם מדחום המטבח שלך. זה צריך להיות לא חם מ 125 F, או שזה יהיה לשרוף את העור.
 3. בדוק את השעווה על פרק היד שלך כדי להבטיח הטמפרטורה לא חם מדי.
 4. הכן את הידיים על ידי שטיפה וייבוש אותם ביסודיות. להחליק כמה טיפות של שמן זית או שמן קוקוס (שמן קוקוס מריח טוב יותר) על הידיים.
 5. טובלים כל יד לתוך השעווה שוב ושוב עד שיש לך כמה שכבות של שעווה בנוי. לכוון בין חמש עד 10 שכבות של שעווה.
 6. יש מישהו שיעזור לך לשים על שקיות סנדוויץ ‘על כל יד, ואז לשבת ולהירגע במשך כ -30 דקות. אתה יכול גם לעטוף את הידיים בעטיפה פלסטיק.
 1. לקבלת תועלת נוספת, במקום מגבת אמבטיה על הידיים שלך כמו שאתה ממתין כדי לשמור על החום בפנים. (זהו הזמן המושלם לצפות בטלוויזיה קטנה).
 2. כדי להסיר את השעווה, פשוט לקלף אותו על ידי הפעלת על פרק היד ואת דרך העבודה שלך על קצה האצבעות. השעווה צריכה לרדת בחלקים גדולים. הקפד לאטום אותו פלסטיק ולשמור אותו בפעם הבאה.
 3. תן לעצמך עיסוי יד קטן ואתה עשית.

עצות בטיחות

יש להשתמש בזהירות בשעווה החמה המשמשת בטיפול זה. הקפד לעקוב אחר כמה עצות בטיחות כדי למנוע כוויות או תאונות.

 • תמיד לבדוק את השעווה לפני טובעת את הידיים או הרגליים לתוכו. זה יכול בקלות לשרוף את העור. כמו כן, לא לטבול עמוק כמו שעשית על השכבה הראשונה. השעווה החמה בשכבה החדשה יכולה לחלחל מתחת לשכבות הקודמות ועלולה לגרום לכוויות.
 • לעולם אין לחמם את השעווה במיקרוגל ולא להשאיר את הדוד הכפול ללא השגחה. זה סוג של שעווה נמס בטמפרטורות נמוכות, ולכן זה מושלם לשימוש זה, אבל זה יכול להיות גם דליק אם זה נהיה חם מדי.
 • אין לעשות זאת כאשר יש לך פצעים פתוחים או פריחה על העור. ודא כי הכל ניקה את העור שלך הוא ללא פגם לפני שתנסה את זה.
 • אם יש לך בעיות עור או בעיות רפואיות כגון מחזור הדם המסכן, לשאול את הרופא אם זה בסדר לך להשתמש בטיפול שעווה פרפין.

No Replies to "שעווה פרפין שעווה טיפול: כמו ספא אבל זול יותר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  3 + 5 =