כיצד להיראות יפה עבור מסיבת חג שלך – insightyv.com

כיצד להיראות יפה עבור מסיבת חג שלך

מבולבל איך להגיע לאיפור מושלם חג? אל תדאג, זה קל יותר ממה שאתה חושב. הנה 13 טיפים לאיפור החג הטוב ביותר. גלה כיצד להשיג את העין השנתית המושלמת של השנה, כיצד להוסיף בוהק לעיניים ולפנים ולמה אתה צריך לשחק את העיניים או את הפה, אבל אף פעם לא.

שעונים מה אתה לובש

היזהר לא להתאים את האיפור שלך לתלבושת שלך. לדברי Allure מגזין, “matchy-matchy הוא דביק.” “אם אתה לבוש בתשיעיות, הפנים שלך צריכות להיות דרמה נמוכה”, אומרת האמנית ג’מה קיד ב Allure.

אם יש לך שמץ נוצץ, לא להחיל איפור נוצץ. במקום זאת, מקל עם עין מעושן. אם אתה לובש הדפסים מודגשים או צבע, לשמור על האיפור שלך ניטרלי.

הוסף שימר

שימר מוסיף דרמה למראה שלך. אתה יכול לקבל עיניים מבריק בכמה דרכים:

 • נסה קרם שימרי או לקנות אבקה שיזוף ומערבבים את הצל עם מים. המים יעזרו ליצור פיגמנט מתכתי צפוף זה לא רך מדי. כמה צללים בקושי שם, אבל אתה רוצה את הצל שלך יש עשב.
 • החלת צל שימרי על המכסה שלך בדיוק מעל הקשתית בעין שלך על הפינה הפנימית של העין. זה יפתח את העין, להאיר מה הוא בדרך כלל שטח כהה של המכסה, ועוזר העיניים נראה מדהים בתמונות.
 • אם אתה הולך עם עין מזוהמת, אל תלך החוצה עם הזוהר במקום אחר על הפנים שלך. החלת שימר לא יותר מ 2 מקומות. לדוגמה, להבהב את העפעפיים ואת עצמות הלחיים שלך אבל לא גם להוסיף אצווה של ניצוץ כדי decolletage שלך.
 • כתמים אחרים כדי להבהב: להוסיף סימון זוהר על הלחיים, האף מעל לכל עין. אתה יכול לשים אבקת שיזוף על decolletage שלך ​​ועל הלחיים. השפתיים המבריקות גם הן חמות. רק אל תסתלק.
 • החל קרם לחות לרגליים אם אתה הולך חשוף.

הנה רשימה של האיפור הטוב ביותר מאירה: The Highlighters הטוב ביותר & איפור מוצרי איפור.

גלה כיצד להשתמש בהם כיצד להשתמש באיפור תאורה,

Exfoliate ראשית, זה מגביר עור מיידית

הסוד לפנים מדהימות אינו באפור. זה בעצם בפנים נקיים, רעננים. כדי לוודא שאין לך עור אפרפר, עור יבש או עור רפוי, לקלף את הפנים שלך לפני האיפור.

פילינג גם מאפשר קרם לחות שלך, בסיס סומק ללכת בצורה חלקה יותר. אתה יכול לעשות פשוט לשפשף באמצעות שמן זית סוכר חום או פשוט להוסיף חצי כפית סוכר כדי cleanser שלך לשפשף אותו לתוך הפנים שלך. לשטוף עם מטלית, אשר משמש גם לשפשף טבעי.

פילינג שפתיים על ידי החלת וזלין ושימוש במברשת שיניים ישנה כדי “לשפשף” את העור המת בתנועה מעגלית.

Highlighter צריך להיות החבר הכי טוב שלך

העטים המדגישים הם מצרך בכל תיק איפור של איפור. Highlighters לשמש brightener. העור נהיה זוהר וטל.

הנה איך להגיש בקשה: לשים את הסנטר על החזה שלך ולהביט במראה. החלק קו של זוהר על הצללים, בדרך כלל מתחת לעין, לאורך האף, מתחת לסנטר.

בחר לשחק למעלה או את הפה או את העיניים

בעת בחירת איפור החג, להחליט אם אתה הולך לשחק את העיניים או את הפה. לעולם אל תעשו עין כהה, מעושנת ושפה אדומה.

 בחר אחד את השני. אם אתה מדגיש את שניהם, אתה עלול להסתכן נראה כמו מוגזם. אם אתה עושה שפה בהירה, לשמור על הפנים האור ולהשתמש רק מסקרה וצללית קלה על העפעפיים. על השפתיים שלך, נסה גם שפתון וגם מבריק. ראשית יש להחיל על כל השפתיים, שפתון עם האצבע ופעל עם אור (לא כבד) מבריק.

אם אתה בוחר כהה, עין מעושן, להבהיר את השפתיים עם שפתון בהיר, בהיר.

נסה צבע חדש על המכסים

לערבב את זה השנה ולנסות עין עשן סגול, צבע זה נראה נהדר על כולם.

אתה יכול ליצור עין מעושן מדהים באמצעות אייליינר חום סביב העיניים ולאחר מכן כתם מאג סגול מן המכסה שלך עד המצח שלך. קצת מתחת לעין עם האצבע. רוב החברות מציעות לוח סגול. זוג את המכסים סגול עם לחיים ורודות יפה שמלה מתכתי ואתה תבלוט בים של שמלות שחורות.

כדי לתקן eyeshadow כי נופל על הלחיים לאחר היישום, השתמש Q- קצה טבול מסיר איפור עיניים קל לגלגל על ​​פיסות צל.

שמור על השפתון שלך מפני דהייה

כדי לקבל את השפתון שלך ללבוש את מהר מדי, שפת השפתיים הראשון בגוון דומה של אניה שפתיים ואז למלא עם השפתון. הגדר עם אבקה, ולאחר מכן להחיל שכבה נוספת על גבי. זה יעזור לשמור על שפתון במקום כמו הלילה ממשיך. זכור לשמור את שאר הפנים מינימלי עם מסקרה ואבקה.

קבל את הדפדפן שלך בוצע

אתה יכול לקבל איפור מושלם, אבל אם הגלים שלך הם בלגן, אתה נראה לא גמור. כמה ימים לפני מסיבת החג שלך, לקבל הגבות שלך שעווה, השחלה או מורט. שמור אותם במקום על ידי ריסוס קצת hairspray על האצבע שלך ולהפעיל אותם על המצח או לבחור ג ‘ל המצח אשר ישמור השערות השיער במקום במשך שעות.

סופר עור יבש? עור שמנמן

אם יש לך עור יבש במיוחד, להתחיל את האיפור על ידי החלת קרם לחות על הפנים שלך. זה יהיה שמנמן את העור ימשיך איפור מ השריית לתוך שורות קמטים. לאחר האיפור שלך נעשה, לרסס עם מים אוויאן כדי להתאפר. אתה יכול לשמור על ספריי אוויאן בארנק שלך כדי spritz כמו הלילה ממשיך. המים יגרום לעור להיראות מטומטם ופחות אפר.

עור שמנוני? לשאת שמן סופג ניירות, לא אבקה

החל אבקת לפני שאתה יוצא החוצה כדי להגדיר את האיפור, אבל לא לשמור על החלת אותו במהלך הלילה, זה בסופו של דבר מתכנס ומסתכל מסכה כמו. ניירות סופגים הם החבר הכי טוב של הנערה שמנוני. לחץ על נייר על כתמים שמנוני ולראות את הנייר סופג את השמן בלי mussing האיפור שלך. שמור את המסמכים בארנק שלך עבור מגע כפי שהלילה נמשך. אין לך ניירות סופג? מגבת נייר או מפית יעבוד קמצוץ.

מאני / פדי

ציפורניים מעוגלות קצר יותר שיק מאשר ארוך, טפרים מזויפים, ונראה נקי הם אלגנטיים. לבחור צבע אופנתי עמוק כהה (סגולים כהים חמים לחורף) או ללכת לאור. אם זה שנים חדשות, מוסיפים מעיל של לכה נוצצת על אצבע. ואל תשכחו את הרגליים. גם אם בהונות שלך מוסתרים מן הנוף, אתה תרגיש יותר יחד אם יש לך רגליים מטופחות.

שמור איפור במקום

הסוד לשמירת צללית במקום במשך שעות הוא בסיס העין. כדי לשמור על האיפור טרי, לנסות את הסופר של מאלי רונקל מאופרת: היא שומרת על צמר גפן מגולגל ב eyeshadow במקרה סיגריה ליישם מאוחר יותר לאחר הצל שלה מתחיל לאבד oomph שלה.

כדי לשמור על האיפור במקום, לשקול פריימר. החל על הפנים לפני היסוד. וגם לא לדלג על הקרן אם אתה משתמש גם אבקת סומק. קרן למעשה מסייע לשמור על אבקות במקום.

כיצד לקבל Eye-Popping מלקות

סוד ריסים עבים היא לוודא ריסים נקיים לפני החלת מסקרה. לעולם אל תנסה להחיל מסקרה על מסקרה יבשה, תקבל רק גושים. אני אוהב להשתמש נוסחה עבה יותר בלילה כי אני אוהב ריסים עבות.

שקול סלסול ריסים עם תלתל ריסים. מחממים את תלתל עם פיצוץ 3-שנייה של אוויר חם מהמייבש שלך מכה. זה יעזור “להגדיר” את סלסול. רק לוודא את המתכת הוא לא חם מדי לפני סלסול.

לא לדלג על הסומק אם אתה ברונטית

אחת הבנות טעות ברונטית עם עור אפרסק לעתים קרובות לעשות הוא מדלג על סומק. הם בסופו של דבר עם שיער חום ועור לבן ולא צבע בשום מקום. הוסף קצת צבע על העפעפיים שלך על הלחיים כי “אני רק נכנס מתוך סופת השלג” נראה שזה כל כך מדהים.

אל תגזימו את הצהרת התכשיטים

תכשיטים גדולים חתיכות נהדרות עבור החגים אבל הקפד ללבוש אותם כראוי. אל תענוד שרשרת גדולה, טבעת גדולה ועגילים גדולים. בחר אחד לשני חתיכות הצהרה ולשמור על התכשיטים האחרים שלך שקט ו subdued. אתה יכול לעשות גם שרשרת חזקה עגילים זעירים טבעות או טבעת הצהרה עגילי הצהרה.

אהבתי את זה? יש עוד!

הנה הרבה יותר שיער החג טיפים איפור:

 • הרכזת שיער: סגנונות אני נפל
 • תסרוקות המפלגה: 15 דרכים חגיגיות ללבוש את השיער שלך
 • איך לעשות איפור חג & תלבש את השיער שלך

No Replies to "כיצד להיראות יפה עבור מסיבת חג שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.