כיצד לבחור שמפו יבש מושלם | insightyv.com

כיצד לבחור שמפו יבש מושלם

כיצד לבחור שמפו יבש מושלם

עבור נשים עם שיער עדין, אתה לא יכול לנצח שמפו יבש טוב. השתמש בו על השיער שלך שטף טרי כדי ליצור נפח וגם להשתמש בו כדי לקבל יום או יומיים בין שמפו. זה גם עושה שיער בלונדיני אפילו יותר. אבל לא משנה את סוג השיער שלך או צבע שיער, יש שמפו יבש נהדר בשבילך. 

נוצר כדי לספוג עודפי שמנים תוך השארת שיער נקי הרגשה וריח טריים, שמפו יבש עכשיו כל כך פופולרי, הם inundated השוק.

לא כולם שווים את ההתפרצות. עשינו את המחקר כדי לעזור לך להבין בדיוק איך לקנות את השמפו היבש הנכון עבור התקציב שלך ואת הצרכים שלך.

איך להשתמש בזה

זה נפוץ להשתמש בשמפו יבש. אתה תרסיס יותר מדי קרוב מדי הקרקפת שלך ואת הדבר הבא שאתה יודע, אתה נשאר עם שאריות אבקה כבד ואתה blown דרך בקבוק של שמפו יבש 20 $. הנה הטיפים הטובים ביותר שלנו:

 • כדי להשתמש כראוי תרסיס, החזק את הבקבוק לפחות 6 אינץ ‘מהראש שלך. אני ממליץ לקרוא את ההוראות על הבקבוק כי תרסיסים מסוימים מציעים 6 ס”מ, אחרים עד 10. זה מאפשר לך לרסס באופן שווה עם פחות סיכוי של הצטברות.
 • עבודה בסעיפים על ידי משיכת שיער וריסוס אבקה באופן שווה את השורשים. נסו להימנע הקרקפת שלך במקום המטרה של השיער. 
 • תמיד לתת יבש שמפו יבש במשך לפחות 2 דקות.
 • תמיד מברשת שיער או מכה שיער יבש לאחר ריסוס כדי להפיץ את האבקה.
 • לעולם אל תרסס על שיער רטוב או לח.
 • אתה יכול להשתמש תרסיס בכל מקום. לרסס אותו על הקצוות כדי texturize אותו. לרסס אותו באמצע פיר כדי לתת גוף השיער בסדר.

כמה נשים תוהה כמה זמן הם יכולים להשתמש בשמפו יבש. לאחר 3 ימים של שימוש, אתה צריך להכות את המקלחת או תמצא הקרקפת שלך עלול להיות מגרד.

שמפו יבש פורמולציות שונות

הגרסאות של היום מנוסחות עבור גוונים שונים של צבעי שיער וסוגי שיער שונים.

חלקם נועדו להוסיף נפח, כמה כדי לרענן את השיער ולהפוך אותו מרגיש ומראה נקי. רבים עבור שניהם. ישנם מותגים אורגניים סופר סופר pricey המותגים ואת לא מעט המותגים דראגסטור. לחלקם יש ניחוח, לאחרים אין ריח.

כדי למצוא את הטוב ביותר שמפו יבש אפשרות, להחליט מה חשוב לך.

תרסיס או אבקה?

שמפו יבש מגיע תרסיס אבקת טופס ועובד באותו אופן. איזו שיטה אתה בוחר להשתמש בה היא העדפה אישית. יש נשים אוהבות את אירוסולים כי אתה יכול לכוון את תרסיס וזה מעילים בצורה שווה יותר. אחרים מעדיפים אבקות כי הם נראים פחות בזבזני. אני ממליץ לנסות את שניהם ולהחליט איזה עובד הכי טוב בשבילך.

גרסאות המרקחת

אתה יכול למצוא שמפו די מרקחת די טוב עבור תחת $ 10.

אתה מקבל מה שאתה משלם. חנויות תרופות בדרך כלל באים ניחוחות אשר יכול להיות overpowering ורבים לעזוב לבן, אבקת יצוק על השיער שלך. תקן את זה על ידי צחצוח השיער שלך היטב לאחר המוצר מתייבש. כמו כן, אין לרסס ישירות על החלק שלך, שבו אבקה לבנה עשויה להיות ברורה.

 שמפו יבש באטיסט הוא שמפו יבש האהוב ביותר מרקחת. Pssssst! מיידי שמפו יבש ריסוס הוא עוד מועדף ו retails עבור פחות מ 10 $.

טוב לך, טוב לאיכות הסביבה

שמפו יבש כמו “טבעי” הם כ פעמיים יקר כמו גרסאות המרקחת.

אתה משלם עבור מוצרים שנעשו על ידי חברות עם סטנדרטים אתיים גבוהים. החומרים מוסמכים אורגני, גדלים באחריות (כלומר: לא GMOs) ו נסחרים באחריות.

מותגים אלה משווקים את מרכיבי הטבע שלהם, כגון “תמציות סלט מרגיעות” ואבקת אורז (שמפו יבש Klorane), תמצית במבוק אורגני ושורש יוקה כחול (שמפו יבש אלטרנטיבי שקוף). הם גם לקדם את מה לא ב שמפו יבש שלהם. חפש מוצרים ללא סולפטים, צבעים סינתטיים, פתלטים, הנדסה גנטית וטריקלוסאן.

החומר המפואר נמכר בסלונים

סלונים רבים מוכרים את שמפו יבש הם משתמשים על הלקוחות שלהם. אלה בדרך כלל מומלץ מאוד על ידי אנשי מקצוע (אחרת הם לא היו משתמשים בהם על הלקוחות שלהם), אבל הם יכולים לבוא במחיר חסון אם הסלון הוא די מפואר.

שקול את הסימון לפני שאתה קונה מתוך סלון.

אתה יכול להיות טוב יותר לקנות באינטרנט זול יותר או מספורה.

כיצד לשמור על השיער שלך מלהפוך לבן

יש אנשים שמשתמשים בשמפו יבש כדי להפוך את השיער שלהם לבן. ובכן, לפחות אדם אחד ושמו קרל לגרפלד. מעצב האופנה אמר לבארפר של הארפר ב -2012: “השיער שלי לא ממש לבן, הוא קצת אפרפר, ואני לא אוהב את הצבע, אז אני עושה את זה לבן לגמרי עם שמפו יבש Klorane. זה הדבר הכי טוב לעשות כי השיער שלי תמיד נקי “.

אבל לא כולם רוצים שיער לבן. כדי למנוע בעיה נפוצה זו שמפו יבש, הקפד להבריש שיער במרץ לאחר החלת שמפו יבש. ואם אתה ברונטית, לחפש שמפו יבש נוסח עבור ברונטיות, כמו רנה פורטרר Naturia שמפו יבש או באמבל ו Bumble אבקת שיער בשחור, אדום או חום.

מה הכי טוב עבור Updos

כמה שמפו יבש מנוסחים במיוחד כדי לתת את השיער המרקם הדרוש עבור updos. אלה לא נועדו לשמש מדי יום כדי לספוג שמנים אבל הם נשמרים בצורה הטובה ביותר עבור אירועים מיוחדים הדורשים כוח השהייה נוספת. אלה נקראים “אבקת שיער” או “אבקת נפח”. ריסוס אלה על השורשים לתת את השיער הגוף צריך ליצור פיצוצים מלא updos להישאר כל היום והלילה. אנחנו אוהבים  Bumble ו Bumble Prêt- אבקת או Sachajuan נפח אבקה

אבקת טלק או שמפו יבש

האמת היא, אתה יכול להשתמש אבקת טלק מדי פעם, מתיז על השיער שלך ואת הכתר, ולאחר מכן צחצוח אותו לפני הסטיילינג. זה עובד נהדר ואתה לא יכול לנצח את המחיר, אבל אתה צריך לחיות עם מט, אבקה פאה סוג של מבט. 

אנו ממליצים לשמור על אבקת טלק על היד עבור נסיעות או באותם ימים כאשר אתה מפעיל מתוך שמפו יבש שלך, וזה משהו שקורה עם שמפו יבש, על פי ביקורות רבות, רבים.

No Replies to "כיצד לבחור שמפו יבש מושלם"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 3