הסוד כדי לנקות את אקנה נוער לטוב – insightyv.com

הסוד כדי לנקות את אקנה נוער לטוב

אקנה פצעונים (er “zits,”) יכול להיות מזעזע עבור בני נוער מראש ובני נוער. אני זוכרת שהטבלתי את עורי בפלדות של קליראסיל בגיל 13, ודאגתי לפצעונים שלי להתפרץ לתוך אקנה מלאה, אם לא אשטוף את פני כל לילה. חששתי על צריכת השוקולד שלי ותכננתי איך אוכל לעצור את הנגע שיבוא ואיך לכסות את הפגמים שנשארו בעקשנות על פני. (קונסילר?

קרן? מסתובבת עם היד שלי על הסנטר שלי כאילו במחשבה עמוקה מתמדת? עֶזרָה!!!).

תודה, יש לך את האינטרנט כדי לעזור לך. כשהייתי נער, כל מה שהיה לי היה חזרה נושאים של Teen ו 17 מגזינים. אנחנו נעזור לך לגלות את הסיבות ותיקונים של אקנה, להוכיח לך למה אתה בחברה טובה ולקבל אותך על משטר טיפוח העור הנכון.

אבל ראשית, בואו נדבר על מה גורם פצעונים

אתה יכול להודות ההורמונים שלך עבור אקנה. פצעונים מתחילים לצוץ סביב גיל ההתבגרות כאשר בלוטות השומן בעור להיות פעיל. מה שקורה הוא משהו כזה: העור משיל באופן טבעי תאי עור מתים, אשר מודבקים יחד על ידי כל זה חלב חדש (aka “שמן”) זה להיות מיוצר על ידי שמן (aka “sebaceous”) בלוטות. זה בלגן globe חוסמת את העור של הנקבוביות ואת חיידקים מפתחת, גרימת פצעון, ולאחר מכן יותר פצעונים.

החדשות הטובות הן שאתה בחברה טובה: כמעט כולם סובלים פצעונים בשלב כלשהו בחייהם.

 

אז מה עם שוקולד, מזון מטוגן, את התקופה ואת ההורים שלך? האם אתה יכול להאשים אותם על פצעונים לשמור popping up? זה עומד לדיון. 

4 אפשרויות הטיפול הטוב ביותר שלך

חומצה סליצילית ו חמצן בנזואיל הם שני הטובים ביותר מעל לדלפק החומרים המשמשים לטיפול באקנה. אתה יכול לנסות אחד לפני השני או לנסות שלי 3-punch המערכת להלן.

מסיכות אספירין גם אהוב לחלוטין hyped לטיפול פצעונים (אספירין מכיל חומצה סליצילית). 

 1. חמצן בנזואיל הוא נהדר עבור אקנה כי זה הורג את החיידקים שגדל הנקבוביות שלך. הוא משמש ריכוז 2.5%, 5% ו -10%. אני ממליץ לנקות נקי ברור בקרת אקנה. יש לו 10 אחוזים ריכוז. לקבלת ריכוז בהיר יותר, נסה Claror אקנה טיפול, 2.5% Benzoyl חמצן ג’ל. 
 2. חומצה סליצילית הוא מרכיב exfoliating ו אנטי דלקתיים טבעיים למצוא רבים מעל לדלפק מוצרים אקנה. זה לא יהרוג חיידקים (זה מה שהמי חמצן בנזואיל עושה) אבל זה יהיה להמיס את תאי העור המתים למעלה מתנקש לאסוף את הנקבוביות, גרימת פצעונים. זה גם להרגיע את האדמומיות שנגרמה על ידי breakouts. אתה יכול למצוא חומצה סליצילית ב cleansers, lotions, ג ‘ל, creams, toners, ו pads. אני ממליץ לנקות נקי נקה יתרון אקנה טיפול. 
 3. תוכנית הטיפול שלי 3 פאנץ ‘ משלב חמצן benzoyl ומוצרי חומצה סליצילית כדי לנקות באמת אקנה. חומצה סליצילית יהיה לנקות את הנקבוביות בעוד חמצן בנזואיל הורג את החיידקים שגדל בהם. להישאר עם זה ולראות תוצאות בחודש. 
 4. נסה מסכת אספירין. אספירין הוא מבריק על פצעונים לטפל במקום, פינוי אקנה טלאים גרד. מסכת האספירין על Makeupalley.com מקבל יותר מ 2030 ביקורות – יותר מאשר כל איפור האינדיבידואלית, או מוצר שיער. 85% מהסקירות האלה הן על ידי נשים ש”נסו זאת שוב “. ד”ר עוז גם אוהב מסכות אספירין וחשף גרסה של מסכה זו על המופע שלו.

   טעויות אנשים עם פצעונים ואקנה לעשות

   הנה כמה טעויות נפוצות כדי להימנע אם יש לך אקנה:

   • לא לבחור את הפצעונים שלך. כמו מפתה ומספק כפי שהוא לפוצץ פצעון, אתה עלול להסתכן הצטלקות זיהום אפשרי אם אתה עושה זאת.
   • אל תוותר על הטיפול במהירות. העור יכול לקחת קצת זמן כדי לרפא. רוב האנשים עושים את הטעות של ויתור כאשר פצעונים לא מיד נעלמת. ייתכן שיחלפו עד חודש או אפילו יותר לפני שתראה תוצאות. וברגע שאתה רואה תוצאות, לשמור על זה קצת. אם אתה רוצה להפסיק, להתחדד או פצעונים יכולים פופ ימינה לגבות.
   • ההתלקחות הראשונית במהלך הטיפול היא נורמלית. אם אתה מבחין בעור שלך מתלקח כאשר אתה הראשון להתחיל בטיפול, זה נורמלי, על פי דרמטולוג דיאן ס ‘ברסון כדי WebMD. “זה לא זיהום, זה דלקת. זה יכול אפילו להחמיר לפני שזה ישתפר “, אומר ברסון ל- WebMD.
   • אין מקום לטפל פצעונים. מומלץ גם לא לטפל לטפל בעור אבל לטהר או להפעיל את משטח או ג’ל על פני השטח המושפע כולו. 

   5 סיבות acne שלך ​​לא הולך משם

   אם אתם סובלים acne ולהרגיש כמו שאתה כבר נאבק breakouts במשך חודשים או אפילו שנים, אתה כנראה מתוסכל. הבעיה עשויה להיות שאתה לא לגמרי מבין את acne, אתה לא מתייחס אליו כראוי או שאתה לא דבק למשטר מספיק זמן.

   באמת רע אקנה? קבל אותך לרופא עור

   אם האקנה שלך הוא רע באמת תרופות ללא מרשם לא עובדים והערכה העצמית שלך הוא לוקח nosedive, אני ממליץ הכותרת ישר לרופא עור. הרופא יספק את הטיפול הדרוש כדי לנקות את האקנה מהר יותר מאשר כל קרם זית או ספיר חמצן בנזואיל יכול לעשות.

   כיצד לכסות פצעונים ואקנה

   קונסילר לבדו לא יכסה את הפצעון שלך. קונסילר נוטה ללבוש די מהר. אבל יש שיטות אחרות שיעבדו.

   No Replies to "הסוד כדי לנקות את אקנה נוער לטוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.