כיצד לכסות את חטט עם איפור | insightyv.com

כיצד לכסות את חטט עם איפור

כיצד לכסות את חטט עם איפור

כשמדובר כיסוי על פצעון על הפנים שלך עם איפור, קונסילר לא יעבוד בכוחות עצמו. במקום זאת, אתה צריך טיפש הוכחה שכבתית המערכת.

קונסילר לבדו לא יחזיק מעמד על הפצעון שלך. זה יהיה להתבלות די מהר. עבור פגמים כיסוי פצעון, אנו ממליצים החלת קרן הראשון או קונסילר יהיה משוחק משם ביישום הקרן. כמו כן, אתה עלול למצוא שאתה לא צריך קונסילר אם הקרן שלך עושה עבודה טובה של הערב את הטון העור שלך.

תמיד לבחור קונסילר כי מתאים לחלוטין את העור.

מערכת איפור Layering כדי לכסות את חטט

הנה איך לכסות את פצעון באמצעות טיפש הוכחה שכבת המערכת:

 1. החל קרם הגנה, קרן או קרם הגנה על הפנים שלך כמו שאתה עושה בדרך כלל.
 2. יש לך ציפוי דק של תחבושת נוזלית על הפצעון שלך. תחבושות נוזלי הם נהדר לשמור על היד עבור חתכים (פצעונים). אנו ממליצים על ניו סקין נוזלי תחבושת. תן לזה להתייבש. זה יגן על הפצעון שלך כפי שהוא מרפא. אם אין לך בקבוק ביד, אין בעיה. פשוט דלג על שלב זה.
 3. השתמש מברשת איפור נוקשה עם קצה מחודד, דק כדי dab על קונסילר. חשוב להתייחס רק לאזורים האדומים, לאו דווקא לאזור המוגבה. אתה יכול להשתמש בלוק של האצבע שלך אם אין לך מברשת נוקשה מחודד. מברשת זה נהדר. זה שווה את splurge כי זה נכנס לתוך הקטן ביותר של מקומות.
 4. הגדר את קונסילר עם אבקה של אבקת שקוף.
 1. דאב על קונסילר שוב.
 2. אם אתה מוצא overdid את קונסילר, להשתמש רקמות בעדינות בעלים את קונסילר משם. אם זה לא עובד, להרטיב Q- טיפ עם מסיר איפור בעדינות להחיל על חטט. ואז לכסות מחדש את פצעון עם קונסילר.

אנו ממליצים לשמור על קונסילר בתיק שלך עבור מגע במשך היום ולעשות כמיטב יכולתך לעולם, לעולם לבחור את פצעון או את הגלד שמתפתח כמו פצעון מתייבש.

 

כיצד להיפטר פצעונים

כמעט כולם סובלים פצעונים בשלב כלשהו בחייהם. גם מבוגרים סובלים מאקנה: אחד מכל 5 נשים בין הגילאים 25 ו 40 יש אקנה מבוגרים. אתה יכול להאשים את ההורמונים שלך פצעונים. 

כדי לזהות לטפל פצעונים שלך, להשתמש בתערובת של חומצה סליצילית ומוצרי חמצן בנזואיל. אתה יכול לקנות over-the-counter ג’לים או רפידות. פשוט החל מוצר אחד קודם. תן לזה להתייבש, ולאחר מכן להחיל את המוצר השני על זה. 

No Replies to "כיצד לכסות את חטט עם איפור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  34 − = 30