איזו הסרת שיער השיטה הטובה ביותר? – insightyv.com

איזו הסרת שיער השיטה הטובה ביותר?

בימים אלה יש חלופות רבות לגילוח. זה כבר לא רק על התער. שיטות להסרת שיער שונות פועלות טוב יותר עבור אזורים שונים וגווני עור. לברר מתי – ומה – לגלח, שעווה, לייזר, לסחוט ו zap.

גילוח

גילוח הוא הפשוטה ביותר, המהירה ביותר ואת הדרך הזולה ביותר להסיר שיער. גילוח הראשון הפך פופולרי במהלך מלחמת העולם השנייה, כאשר גרביים ניילון היו חסרים ורגליים חשופות הפך מגמה שעדיין לא להפסיק.

גורם הכאב: גילוח הוא בדרך כלל ללא כאבים, אבל זה יכול להיות כואב אם אתה nick עצמך. השתמש תמיד בלהב חדה, קרם גילוח, קרם או שמן. קרם הגילוח האהוב עלינו הוא Kiehl’s Shavers Close.

אילו חלקים עליך לגלח? הגילוח עובד בצורה הטובה ביותר על הרגליים ועל בתי השחי. בעוד כמה נשים עדיין לגלח את אזור ביקיני, שעווה את קו הביקיני במקום מומלץ. לעולם לא לגלח את הסנטר, השפה העליונה או הגבות.

בגלל גילוח חותך את השיער על פני העור, זיפים מתפתחת במהירות, בדרך כלל אחד עד 3 ימים.

שעווה

שעווה היא יישום של חומר דביק על העור. שרף נקשר שיער לרצועת בד, אשר מושך (בדרך כלל בכיוון ההפוך של צמיחת השיער). כמה שעווה עבה מוחלים ולאחר מכן קלופים (הטוב ביותר עבור שעווה ביקיני). בכל מקרה, השיער יוסר מן השורשים ובסופו של דבר לגדול בחזרה.

שעווה עובד על כל חלקי הגוף, מן הרגליים כדי ביקיני אל הפנים.

Sugaring, חלופה שעווה, מורכב תערובת של מיץ לימון, סוכר, מים. היתרון של הסוכר לעומת שעווה המסורתית היא ניקוי. התערובת יוצאת עם מים.

גורם הכאב עם שעווה וסוכר הוא גבוה. אבל בפעם הראשונה כואב ביותר. השיער גדל מדלל. (אנחנו נשבע.) אז אחרי כמה פעמים, זה כואב קצת פחות.

תוצאות ועלות? מאז השיער הוא משך מן השורש, שעווה ו sugaring נמשך כ 3 עד 6 שבועות ועלויות 10 $ על למעלה עבור השפתיים העליונה עד 75 $ עבור הרגליים.

הורדת שיער בליזר

הסרת שיער בלייזר היא לא עבור כולם. לייזרים העבודה הטובה ביותר על שיער כהה, עור בהיר כי מטרות לייזר melanin אשר נמצא שיער כהה. יש כמה לייזרים כי עכשיו בהצלחה להסיר שיער בלונדיני, אבל ממה שקראתי, הם עדיין לא השכל אותם.

מצאתי לייזרים הם לא כואבים כמו שעווה, אבל הם כואבים יותר מאשר משחות דפילציה או tweezing. אני עובר הסרת שיער בלייזר על הרגליים שלי עכשיו וזה עובד נהדר. אור מהבהב מהלייזר יכול להרגיש כמו רצועת גומי מצליפה את העור. אני ממליץ לקחת כמה Advil שעה לפני.

כמה זמן, כמה כסף? החדשות הטובות הן מפגש לייזר על השפה העליונה הסנטר הוא מהיר בהשוואה הרגליים ביקיני. כל מפגש ייקח בערך 10 דקות. אתה צריך 5-6 טיפולים מרווחים ארבעה שבועות זה מזה. החדשות הרעות הן הסרת שיער בלייזר אינה סבירה לכולם. בהתאם למקום המגורים, כל מפגש עשוי לעלות בין $ 150 – $ 200.

האם התוצאות מובטחות? תוצאות, למרבה הצער, אינם מובטחת עם הסרת שיער בלייזר. אתה יכול לצפות ירידה של 80% בשיער, אבל כמה אנשים רואים יותר, קצת פחות.

היתה לי הצלחה גדולה עם לייזרים, בעוד חבר שלי פנה אלקטרוליזה כי כל השיער האחורי שלו גדל בחזרה לאחר טיפולי הלייזר שלו.

מצא אסתטיקה מכובד. היזהרו במקומות זולים המציעים הנחות. אתה רוצה לוודא שאתה הולך אסתטית אמין, מורשה אשר סביר להניח באמצעות הטוב ביותר, הכי עדכני מכונות זמין. עיר חיפוש יש סעיף סלון שבו משתמשים שיעור סלוני בערים.

עווית

Tweezing עובד הכי טוב על הגבות. השיער צריך להיות ארוך מספיק כדי לתפוס את פינצטה. אנו ממליצים להשקיע פינצטה טובה כי אלה זולים בקושי לעבוד בכלל. אנו ממליצים בחום על פינצטה מלוכסנת.

שקול לקבל את הגלים שלך באופן מקצועי שעווה או משורשר, ולאחר מכן בצע את “מפה” שנקבע על ידי טכנאי על ידי tweezing הגלים שלך בין הפעלות.

הַשׁחָלָה

השחלה היא טכניקה מזרח תיכונית עתיקה אשר הופכת נפוצה בארצות הברית עם חנויות השחלה צץ בכל עיר גדולה כפי שאנו מדברים. רבים של העורכים היופי העליון בניו יורק לקבל הגבות שלהם מושחל ולא שעווה.

איך זה עובד? אסתטיקן משתמש בשרוול כפולים של חוט כותנה להתפתל סביב שערות בודדות, ואז מושך אותם מן השורשים.

נקודות הטוב ביותר עבור השחלה? הנוהל משמש בעיקר על הגבות, הסנטר והשפה העליונה.

כמה זמן לוקח? השחזה היא מהירה יותר מאשר tweezing. ההליך הממוצע הגבה לוקח בערך 5 עד 10 דקות תוך tweezing לוקח בערך 20 דקות.

עלות זולה יחסית: זה מתחיל ב 5 $. אנו ממליצים לנסות עבודה מקצועית השחלה, ולאחר מכן לשמור על קו המצח החדש שלך עם פינצטה.

הַפרָדָה חַשְׁמָלִית

אלקטרוליזה היא צורה מובטחת יותר של הסרת שיער מאשר לייזרים. בגלל אלקטרוליזה מתמקדת שיער אחד בכל פעם, זה יכול להיות תהליך מייגע, מה שהופך אותו אידיאלי עבור אזורים קטנים כמו הגבות, השפה העליונה, הסנטר.

הנה איך זה עובד: electrologist מורשה (לוודא שלך מורשה) מחדיר מחט סטרילית לתוך כל זקיק השיער. זרם חשמלי ברמה נמוכה הורג את זקיק.

הכאב מפני אלקטרוליזה הוא גדול יותר מאשר לייזר והוא עשוי להרגיש כמו 20 זין אחד שלך להסרת שיער בלייזר. העלות היא כ 60 $ עבור הטיול הרגיל של 30 דקות, אבל con אתה צריך על 15-30 ביקורים כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר (ouch!)

בניגוד לייזר ו אורות פועמים, אלקטרוליזה הורג כל זקיק electrologist מתייחס, כך התוצאות מובטחת.

No Replies to "איזו הסרת שיער השיטה הטובה ביותר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.