מה גורם כהה מתחת לעיניים מעגלים? – insightyv.com

מה גורם כהה מתחת לעיניים מעגלים?

חוסר שינה ועין זן מואשמים לעתים קרובות עבור אותם עיגולים כהים מתחת לעיניים כהים, אשר טלטלו את רובנו בזמן זה או אחר, אבל כנראה מאוחר בלילה מול מסך המחשב הם לא האשמים העליון עבור הכחול-כחול גוון זה יכול להיווצר מתחת לעיניים, מה שהופך אותם נראים עייפים ולא בריאים.

הגורמים המובילים למעגלים כהים מתחת לעיניים

הסיבות העיקריות למעגלים כהים מתחת לעיניים הן גנטיקה (בעיות פיגמנטציה פועלות לעתים קרובות במשפחות בקרב אנשים צבעוניים, במיוחד בקרב שחורים ואסיאנים, בשל תוספת מלנין בעור), אלרגיות וגודש באף.

מחלות עור כמו אקזמה אטופיק כבר ידוע לגרום עיגולים כהים מתחת לעיניים. הסיבה יכולה גם להיות מזדקנה מאז העור מאבד קולגן ורזה, מה שהופך ורידים בולטים יותר. עיגולים כהים יכול גם להיגרם על ידי תכונות הפנים שלך. צללים ניתן להטיל על ידי מבנה העצם, עפעפיים נפוחים או מתוך שקעים מתחת לעיניים הנגרמת על ידי תהליך טבעי של ההזדקנות.

מה גורם שֶׁלְךָ מעגלים תחת עין?

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי להילחם בבעיה היא למצוא את המקור. הנה טריק דרמטולוג מהיר כדי לקבוע מה עלול לגרום עיגולים כהים: לחץ בעדינות תחת העיניים עם קצות האצבעות כדי למתוח את העור. החזק למשך כ -30 שניות. אם זה הופך את השטח להיות כהה יותר, המעגלים הם בשל גנטיקה או הזדקנות. אם צבע לא משתנה, חשיפה UV או אלרגיות יכול להיות הסיבה. אם אתה מקבל תוצאה מעורבת ואת מעגלים לא הולכים לגמרי משם כאשר אתה עוזב את העור אבל הם פחות מורגש, ייתכן שיהיה שילוב של פיגמנט עודף בעיות וסקולריות.

אלרגיות

עיגולים כהים יכול להיגרם על ידי אלרגיות עונתיות כגון קדחת השחת, אלרגיות למזון, אלרגיות קוסמטיקה ואלרגנים בבית או במקום העבודה. אלרגיות גורמות לדלקת אשר מגדילה את כלי הדם הזעירים מתחת לעיניים. אלה כלי דם נפוחים לחץ על העור דק תחת העין ואת צבע כהה מראה דרך.

אם אתם סובלים מאלרגנים המוטסים, נסו תרופה אנטי-היסטית או מרשם הניתנת על-ידי הרופא. אם אתה חושד סוגים אחרים של אלרגיות, לראות את המומחה הרפואי המתאים.

בקר רופא עור אם אתה חושב שיש לך תגובה אלרגית למוצרים. צללית, מסקרה, קרמים וכל מוצר אחר שגורם לגירוי, הופך את העיניים שלך מים או להיות כואב או אדום, יש להימנע. קוסמטיקה ישן איפור עיניים יכול להכיל גם חיידקים שיכולים לגרום לבעיות עור. ראה מתי אתה צריך לזרוק את האיפור?

אין לשפשף את העיניים כאשר הם הופכים מגרד או מגורה, אשר ישבור את נימים זעירים מתחת לעיניים גורם נפיחות צבע. השפשוף והגירוד יכולים גם לעורר מלנוציטים (תאים המייצרים מלנין) פיגמנטציה מחשיכה באזור.

גודש באף

מעברי האף החסומים עלולים לגרום למעגלים כהים משום שהוורידים מעיניך ועד האף יכולים להתרחב ולהכהות.

להשקיע בסיר neti ומערבבים תמיסת מלח של מים ומלח ים (או תמיסת מלח מוכן). מניחים את הסיר נטו בתוך נחיריים אחת והטות את הראש לצד כך שהמים יוצאים מהנחיריים האחרים. קרא עוד על אופן השימוש בסיר Neti והשימוש בסירים Neti לעזרה בהפרעות שינה שנגרמות על ידי בעיות סינוס ו decongestion האף, אשר יכול גם לגרום לנפיחות מתחת לעין שינוי צבע.

(אם אתם מתכננים להשתמש בסיר Neti, אנא קראו את המאמרים הללו כדי ללמוד כיצד להשתמש בבטחה אחת.יכולים להיות תופעות לוואי שליליות כמו גם זיהומים חמורים שיכולים לנבוע משימוש במים שאינם סטריליים לא בטוחים), ומהשימוש בסירים של ניטי שלא נוקו כהלכה).

ויטמין Deficiencies ותזונה ירודה

תזונה לקויה יכולה להוביל לליקויים בוויטמינים, ובמיוחד ויטמינים מסוג B (כגון מחסור ב- B12 מאנמיה), ויטמין E, ויטמין C וויטמין K ויכולים לגרום למעגלים כהים. ויטמינים נדרשים גם עבור בלוטת יותרת הכליה. כאשר בלוטת יותרת הכליה הוא עייף מלחץ, צריכת יתר של קפאין, אלכוהול וסוכר, ספיגת ויטמין הוא לקוי, וכתוצאה מכך נפיחות בפנים עיגולים כהים.

תוספי מזון כמו sulfites למצוא יין יכול גם לגרום בעיניים נפוחות תחת עיגולים מתחת לעיניים.

לחסל מזון מעובד, שמנוני ומטוגן מן הדיאטה שלך להחליף בשר רזה ודגים, וכן לטעון על הירקות והפירות. נסה אלה מיץ מתכונים עבור עור חלקות וחלקות.

גם להפחית את צריכת המלח, אשר יכול לגרום לגוף לשמור על המים ולגרום לכלי הדם מתחת לעור להופיע bluer.

התייבשות

לשתות מים כדי למנוע התייבשות, מה שגורם לכלי הדם להיות מתרחב ונפוח. כמו כן, כאמור לעיל, להימנע יותר מדי אלכוהול וקפאין אשר יכול להתייבש את הגוף, כמו גם לשבש את השינה. אלכוהול גם מקטין את זרימת החמצן לעור, כמו גם עישון.

לעשן

עישון גורם לבעיות בכלי הדם, צמצום כלי הדם, וכתוצאה מכך במחזור העניים ואת הופכת את כלי הדם להופיע בולט יותר כהה.

הורמונים

בנוסף עלול לגרום לאנמיה, המחזור החודשי שלך יכול לגרום עיגולים כהים הנגרמת הורמונלית ונפיחות עקב החזקת מים ו PMS. לקצץ על מזונות מלוחים, פחמימות, ונוזלים עודפים. שינויים הורמונליים אחרים (הריון, גיל המעבר) יכולים גם לגרום לכלי הדם להתנפח.

חוסר השינה

אמנם זה לא הגורם העיקרי של מעגלים תחת עין כהה, חוסר שינה יכול להוביל ללחץ ובעיות בריאותיות אחרות, יצירת עור חיוור, מראה עייף ולהפוך צללים עיגולים כהים בולט יותר. אז לקבל את זה של zzz! אם אתה נתקל בבעיות עם שינה פעל לפי הנחיות שינה טובה יותר.

בדוק את התנאים הרפואיים

אם מעגלים מתחת לעיניים הם קבועים, או באזור מתחת לעיניים נראה להחמיר, הקפד לראות את הרופא שלך כדי לוודא מצב לא נגרמת על ידי משהו יותר רציני כמו בעיה בתפקוד כליות או סיבות רפואיות אחרות.

No Replies to "מה גורם כהה מתחת לעיניים מעגלים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.