גרין לתפוס תיק טבעי יופי תיבת סקירה | insightyv.com

גרין לתפוס תיק טבעי יופי תיבת סקירה

גרין לתפוס תיק טבעי יופי תיבת סקירה

Green Grab Bag מציעה למנויים תיבת הפתעה של שישה או יותר דוגמאות יופי טבעי בכל חודש עבור $ 15. אתה יכול לחלוק את האהבה עם מנויים מתנה, אשר זמינים שלושה, שישה ו -12 חודשים במרווחים. אם אתה מעדיף לתכנן את התוכן של המשלוח שלך, התכונה ‘Build-a-Box’ של החברה מאפשרת לך לבחור בין שלוש נקודות מחיר בין $ 15 ל -35 $, ולהגדיר פריטים בגודל מלא ומוצרי מדגם קטנים וגדולים.

לגבי החברה

 

גרין גראב באג היה פרי יוזמתו של עורך היופי של White Appricot, Bonny Osterhage, שרצה לתת לקוראים הזדמנות לטעום מהים של מוצרי היופי הטבעי לפני ההתחייבות לפריטים בגודל מלא. היא דפקה למייסדת האתר, מומחית השיווק של קארי פולרה, ומנוי היופי הירוק של היופי נולד.

 

מקצוענים

 

  • המוצרים שנבחרו הם 100 אחוז ללא אכזריות המורכבת של לפחות 95 אחוזים מרכיבים טבעיים, שרבים מהם טבעוניים ו / או אורגני
  • לקוחות מקבלים תיבת חינם עבור כל חמישה חברים שהם מתייחסים

 

חסרונות

 

  • מנויים שנתיים לא יקבלו כל סוג של החזר במקרה של ביטול (אתה יכול, עם זאת, להעביר את הנמען ואת המתנה את שאר הקופסאות שלך למישהו אחר)
  • בשלב זה, המשלוח זמין בארה”ב בלבד ולקוחות מקליפורניה וטקסס חייבים לשלם מס מכירה רלוונטי

 

המחשבות שלי על מה שאני מנסה

 

צ ‘יל גלולת האמבט פצצה על ידי הידרה סבון – אמבטיה בגודל מלא תוססת פולט ריח טרופי תוך צביעה במי האמבט שלך גוון כחול. אתה יכול לבחור לזרוק את גלגל כולו באמבט שלך עבור אפקט מקסימלי או להשתמש רק חצי כדי למתוח את בועות ריכוך לתוך שני אמבט זמן soaks. למרות שלא היתה לי שום תגובה שלילית לדבר על זה בעת שימוש בפריט זה, הוא מכיל צבעים ניחוח, אשר נחשבים רעילים מוצרי היופי המוצר להימנע, על פי קבוצת עבודה סביבתית.

ניקוי יומי ואיפור Remover Towetes על ידי בלום Naturals – 10-Pack של מטליות ניקוי יומי הם עטוף בנפרד, כך שאתה יכול לפוצץ אותם לתוך תיק הכושר שלך או מקרה נסיעות עבור ב- the-go נוחות. הם מסומנים עבור שילוב עור סוגי שמנוני עדיין לעזוב את העור מרגיש שרירי ו ניטרלי, ולא בכלל יבשים החוצה. עירוי של שמן עץ התה אורגני מספק ניחוח טעים תוך לחימה טבעית עור שמנוני.

משאבה לימון מרכך על ידי Alikay Naturals – אני spritzed זה קל לחות ערפל על גדילי לח שלי לאחר מקצף עם ביו זקיק של פרמיום גופרית חינם Lemunrass & סייג ארומתרפיה שמפו. למרות החוברת של המותג הזה תכונות אפריקאית אמריקאית מודלים לטינה, מוצר זה מיועד לכל הגילאים ואתניות. אתה יכול לקנות לפי סוג השיער באתר האינטרנט של החברה כדי לצמצם את השורה למטה פריטים אידיאלי שלך. נהניתי מריח הלימון שלה, וגלי הקווקז המעולים שלי לא נשקעו אלא למעשה מוגברים ומוגדרים יותר.

מסכת בוץ מינרלית על ידי אלסקה Glacial בוץ Co. – שני השקיות החד-פעמיות שקיבלתי בקופסה שלי היו ריח של אזוביון, אחד מעורבב עם מנטה והשני עם לבנדר. הדבק הלא מרגיז היה גוון מפחיד של ירוק עמוק שהתקרר על המגע והידק את הנקבוביות שלי בלי להותיר את עורי.

האחיות של הירח השחור תערובות שמן אתרי על ידי יופי עין עירום – כאדם שהוא רגיש במיוחד לניחוח, הופתעתי לטובה מהריחות העדינים של הדגימות של ‘אתר’ ו’מוונשין ‘שניסיתי, והאחרון היה העדפתי לזוג. אני נוטה להתרחק ממוצרים שנעשו עם פצ’ולי, אבל כמו הבר שמפו מ LUSH הופתעתי שוב – בושם מונשיין היה חושני, לא מסריח.

סבון אורגני על ידי חברת סבון מטרופוליס – זה סבון בגודל נסיעה זה בעבודת יד בברוקלין סיפקה בשווי של שבועיים לשטוף ו ארוז מנה חזקה של לבנדר ניחוח מנדרינה מן שמנים אתריים. אפילו לשבת על צלחת סבון על הדלפק שלך, יש לו מספיק ניחוחות להכפיל כמו מטהר אוויר.

בשורה התחתונה

גרין לתפוס תיק מציעה את האולטימטיבי גמישות, המאפשר לך להתאים אישית את הקופסה של מוצרים או לקבל הרבה הפתעה מראש נבדק ואוצרות על ידי צוות של עורכי היופי.

משאבים נוספים באתר האינטרנט של החברה כוללים הדרכות עבור כל פריט הכלול בתיבה שלך חיסכון נוסף אם אתה רוצה לאסוף מוצרים בגודל מלא מתוך מותג מובלט.

בקר באתר האינטרנט שלהם

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "גרין לתפוס תיק טבעי יופי תיבת סקירה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 − 65 =