שעווה ביקיני: למה לצפות עם הראשון שלך

מקבל ready to wax

תמונות ממוזערות /

אז הזמנת את שעווה ביקיני הראשון שלך. מזל טוב! עכשיו אתה בטח תוהה מה קורה עכשיו. אין תהליך הסרת שיער טוב יותר או נקי שם בחוץ, ואתה תאהב את התוצאות. שעווה באזור ביקיני הוא הרבה יותר טוב מאשר גילוח זה. תניח את סכין הגילוח! אתה לא צריך לגלח את קו הביקיני.

 1. כן, זה כואב. במיוחד בפעם הראשונה. כמה סיביות נפגעו יותר מאחרים. עוד על זה קצת.
 2. אם אתה ממשיך ללכת באופן קבוע, הכאב פוחת באופן דרמטי.
 3. כואב כמו שעווה ביקיני עשוי להיות, זה פחות כואב מאשר שעווה ברזילאית, שם הכל מוסר.
 4. אם אתה אדם צנוע, אתה עלול למצוא את הנוהל לא נוח. עוד על זה קצת.
 5. נבוך כפי שאתה יכול להיות, לפחות אתה לא עובר ברזילאית, וזה אפילו מביך יותר. 
02
של 06

למה לצפות כשאתה מגיע

פריפינג for a wax

אתית פרבונגמטה / גטי

אתה תהיה מובל לחדר פרטי והשאיר לבד כדי להסיר הכל מן המותניים למטה. אתה עשוי להיות מסופק עם גרבונים נייר ואם לא, אל תפחדו לבקש כמה. אתה יכול גם לשמור על התחתונים שלך על ההליך. אבל לציין כי השעווה יכול לעלות עליהם ולהרוס אותם, אז ללבוש תחתונים לא אכפת לך לקבל הרוס.

עם זאת, הצניעות שלך עומד להיבדק. שעווה הולך להציץ באזורים התחתון שלך כדי להסיר שיער מאותם אזורים. רק זכור כי היא עושה את זה כל יום כנראה יש במשך שנים או לפחות חודשים.

טכנאים אלה ראו את כל זה לפני.

מאז זה הפעם הראשונה שלך עם שעווה, היא להתייעץ איתך קודם לפני הסרת כל השיער. היא תבחן את אורך השיער שלך כדי לוודא שזה מספיק זמן (1/4 אינץ 'מומלץ) והיא תשאל כמה אתה רוצה את.

שעווה ביקיני בסיסי פירושו הסרת שיער מחוץ לקו התחתונים. זוהי אפשרות מצוינת בפעם הראשונה שלך, כי החלקים הכי כואבים הם החלקים האינטימיים ביותר שלך. ביקיני מלא מסיר רק קצת יותר.

ישנם סוגים אחרים של שעווה ביקיני, אבל במקום לשנן אותם ומה הם מתכוונים, לספר שעווה שלך מה שאתה רוצה. אולי אין לה מושג מה זה "שעווה הוליוודית". אתה יכול להצביע על המקום שבו אתה רוצה את השיער להפסיק. ואתה יכול לבקש ממנה להסיר את השיער בחלק האחורי, בין הישבן, גם אם אתה לא רוצה מלא הברזילאי.

אם אתה מרגיש עצבני על השעווה, לדבר. לתת שעווה שלך יודע שזה בפעם הראשונה שלך ייתן לה את ההזדמנות כדי להדריך אותך דרך זה, מה שהופך אותו עדין ומהיר תהליך ככל האפשר.

03
של 06

כמה שיער יש לך?

גילוח to smooth skin

אנשים

כלל אצבע הוא כי השיער צריך להיות ¼ אינץ '(על אורך של גרגר אורז). אם השיער שלך הוא גס, זה יכול להיות ½ אינץ 'ארוך, על פי סינדי ברשופ, הבעלים של ספא לגמרי חשוף של ניו יורק. חשוב כי השיער הוא תפס על ידי שעווה. 

אתה יכול לעזור שעווה החוצה על ידי זמירה שיער הערווה שלך עם מספריים או תער חשמלי לפני שאתה נכנס פנימה אם השיער שלך הוא הרבה יותר ממה שנדרש, שעווה שלך עשוי לקצץ שיער הערווה שלך אורך הנכון.

04
של 06

תהליך שעווה ביקיני

גוּף wax

דיגיטליות חזון / Getty תמונות

עכשיו אנחנו יורדים לעסקים. הנה, אני הולך לך מה קורה במהלך תהליך שעווה.

יש לזכור שני כללים:

 1. שעווה שלך צריך ללבוש כפפות.
 2. שעווה שלך לא צריך להכפיל את מקל העץ לתוך השעווה. היא צריכה להשתמש מקלות טריים עבור כל יישום. החום מן השעווה אינו הורג חיידקים. אתה יכול לשאול לפני שאתה מגיע אם סלון יש מדיניות נגד טבילה כפולה. מומחים מסוימים ממליצים לא להזמין בכל סלון אשר אין מדיניות זו במקום.

שעווה בדרך כלל מתחיל בחזית ונעה לכיוון הגב. ייתכן שתתבקש לעזור להחזיק עור מתוח ואתה עשוי להתבקש לשכב עם הברכיים שלך להפיץ או רגל אחת באוויר. 

הנה איך התהליך באמצעות רך, שעווה נמסה עובד (שעווה קשה היא תהליך שונה במקצת):

 1. השעווה עשויה להחיל אבקה טלקאלית על העור. אבקת טלק שומר על שעווה חמה מדבקה לעור. 
 2. השעווה הטובה ביותר היא מהירה, כלומר פחות אי נוחות בשבילך. שעווה שלך יהיה לטבל מקל שעווה מעץ לתוך סיר של שעווה חמה ולאחר מכן להפיץ אותו על העור שלך ואת השיער לכיוון של צמיחת שיער.
 3. היא תשים רצועת בד על פני השעווה החמימה עדיין, ותלחץ בחוזקה על מנת שהבד, השיער והשעווה דבקים.
 4. כאשר השעווה התקררה, היא תמשוך את הרצועה, בכיוון ההפוך של צמיחת השיער שלך, מושכת את השערות החוצה על ידי השורש. אם השעווה בשלב זה כואבת מדי, בקש מהטכנאי להחיל רצועות על אזורים קטנים יותר בכל פעם.
 5. סביר להניח שתתבקש לתמרן את הרגליים כדי שתוכל להגיע לאזורים קשים יותר להשגה. אתה יכול לשכב עם העקבים שלך יחד את הברכיים בצד, ייתכן שתתבקש גם להרים את הרגל שלך ולשמור אותו שם. כמה שעווה אפילו הרגל הרגל שלך על הכתפיים. אתה עלול להרגיש כמו לוליינית, אבל זה רק חלק של תהליך שעווה.
 6. לאחר שעווה הושלם, השעווה יהיה לעסות את כל השיער תועה והיא עשויה לקצץ את השיער הנותר. 

 7. שעווה עשויה להפיץ קרם מרגיע מעל אזורי שעווה.

בדיוק כפי שהיית עושה את השיער שלך, אתה רוצה להטות את שעווה שלך לפחות 20 אחוזים, אלא אם, כמובן, אתה לא מרוצה העבודה שהיא עשתה, ובמקרה כזה, אתה צריך לדבר או לבקש לדבר עם מנהל.

05
של 06

איך לחתוך על הכאב

דוֹנַג

מחצלות פרסון / Getty Images

ייתכן שאתה תוהה איך הוא שעווה כואבת. האמת היא שזה משתנה על ידי אישה. שעווה שלי אומר לי כמה נשים בקושי מצמצת עין בעוד אחרים בוכים מן הכאב.

נסה לקבל שעווה ביקיני בסיסי עבור השעווה הראשונה שלך. ככל שהשעווה שלך מקבלת את החלקים האינטימיים ביותר שלך, כך יותר שעווה היא. וזה הגיוני: יש באופן טבעי יותר קצות עצבים ליד אותם חלקים כי, טוב, מִין.

הנה כמה טיפים כדי לשמור על הכאב לכל הפחות:

 • להיות בטוח שעווה שלך יודע להיות עדין איתך אם אתה רגיש כאב או אם זו הפעם הראשונה שלך.
 • אם אתה חדש שעווה, לא להתחיל עם הברזילאי. נסה שעווה ביקיני רגיל או גבוה במקום. לאחר כמה שעווה, תמצא שעוות הם הרבה פחות כואבים. אז אתה יכול להתקדם לברזילאי.
 • אין שעווה במהלך התקופה שלך. להזמין את הפגישה לפחות שבוע לאחר התקופה שלך. 
 • קבל שעווה בקביעות כל שלושה עד ארבעה שבועות. אם אתה ממתין יותר או רק לקבל שעווה כמה פעמים בשנה, זה יהיה הרבה יותר כואב.
 • שעווה קשה נוטה להיות פחות כואבת מאשר שעווה מותכת רגילה או סוכר. מצא סלון המתמחה זה. לאחר יישום, שעווה קשה מתקשה כפי שהוא מתקרר, הפסיכולוג-גלישת שערות בודדים. השעווה נשלפת בעדינות. 
 • קח שני ibuprofen או acetametiphan שעה לפני השעווה שלך. כמה נשים נשבע זה חותך על הכאב.
 • אתה יכול להחיל הרדמה מקומית, כגון "להירגע ו - Wax No-Scream Cream" (לקנות אותו אמזון), 45 דקות לפני ההליך. 
 • כדי לשמור על השיער הצומח במפרץ, לקלף את האזור בימים המובילים לפגישה שלך.

אם לאחר השעווה, אתם מפתחים מאוחר יותר גבשושיות, אדמומיות או שערות צומחות, מוסיפים בעדינות את האזור עם קרצוף גוף ואז מחליקים על קרם או מנקה עם חומצה אלפא הידרוקסית (המילה "חומצה" עושה את זה נשמע כאילו זה יהיה עוקץ, אבל זה לא).

כמו כן נסה בלייזר ingrown שיער ביטול כריות (לקנות אותם אמזון).

06
של 06

חשיבותה של שעווה רגילה

שעווה regularly

ImageSource / Getty תמונות

ככל שאתה מקבל שעווה, עדין וקליל השיער יגדל בחזרה. 

לדברי מלני Gilliland, אירופה מנהל מרכז שעווה מרכז, יש כמה דברים חשובים יותר מאשר דבק לוח שעווה רגיל. 

"כל שנה עד שלושה שבועות, במשך כל השנה, לא רק במהלך חודשי הקיץ החשופים, זה הסוד של פחות כאב ותוצאות טובות יותר", אומר גילילנד באתר הזיקוק.

זה בדרך כלל את הזמן המדויק שלוקח את השיער כדי להכות את זה קסום 1/4 אינץ 'אורך. אם יש לך שיער גס או שיער כי לא לגדול מהר, ייתכן שתוכל להחזיק מעמד עד שישה שבועות.

No Replies to "שעווה ביקיני: למה לצפות עם הראשון שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 4 = 1